Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, da, nego vidim da se kombinuje da ostane ista formacija, pre da ce promeniti na 4-3-1-2, pa nesto defanzivniji Xabi i Sami, a Ozil i Luka da dele lopte CR-u i Benzema-i ili Higuain-u.

    Bilo bi zanimljivo videti ovu formaciju na delu.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Opet ce se svesti na isto CR ce se izvlaciti na stranu a dobijes u odbrani drugaciju postavku.

      Comment


      • Il to možda negdje unaprijed zapisano da Barsa ne može osvojiti iduće sezone ligu, apsolutno je nekorektno napamet pričati o nečemo što se tek treba desiti, a otkud znaš možda će vilanova imati i više uspijeha od Gvardiole, nije nikada ranije vodio neki tim tako da stvarno ne znam otkuda ti tolika predvidljivost...

        Comment


        • Originally posted by AlexisSanchez View Post
          Il to možda negdje unaprijed zapisano da Barsa ne može osvojiti iduće sezone ligu, apsolutno je nekorektno napamet pričati o nečemo što se tek treba desiti, a otkud znaš možda će vilanova imati i više uspijeha od Gvardiole, nije nikada ranije vodio neki tim tako da stvarno ne znam otkuda ti tolika predvidljivost...
          Zato sto je Gvardiola autoritet zato sto je bio najjaci spanski igrac i drugacijim ocima ga gledaju igraci u odnosu na Vilanovu. A kada pocinjes od nule kao sto je i Pep pocinjao to donosi prevagu.

          Comment


          • Nemojte mi u ovoj temi o Barcelona-i,imate gdje o tome da raspravljate

            Nece Mou dovoditi vise spiceva,ali treba jedan desni bek...nije jos Luka potpisao,ima nade jos uvijek da nece
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Cekaj Akane, ti ne zelis Luku u Realu ??
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Cekaj Akane, ti ne zelis Luku u Realu ??
                Ma ni pod razno,3-4 bolja pojacanja za manje pare su mogli dobiti,skroman igrac jos skromnije statistike
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ma ni pod razno,3-4 bolja pojacanja za manje pare su mogli dobiti,skroman igrac jos skromnije statistike
                  Sto ga prizivas?

                  Comment


                  • Nemam sad vremena gledam nesto levo.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Sto ga prizivas?
                      30-40 miliona za igraca kojeg gaze u defanzivi,par golova i asistencija za cijelu sezonu,nikad nisam vidio malo jacu utakmicu da je iznio,gazio ga Arsenal-ov skromni vezni red,City-ev...jebes zadnjeg veznog kojeg svi gaze da je genije(meni nije ni pod razno) jos 100 puta,cijena je preskupa...cak je doktor Guti rekao za njega da nije nesto,a taj je isti tipa igraca kao on,valjda on zna nesto
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        30-40 miliona za igraca kojeg gaze u defanzivi,par golova i asistencija za cijelu sezonu,nikad nisam vidio malo jacu utakmicu da je iznio,gazio ga Arsenal-ov skromni vezni red,City-ev...jebes zadnje veznog kojeg svi gaze da je genije(meni nije ni pod razno) jos 100 puta,cijena je preskupa
                        Mislio sam sto prizivas mvp-a

                        P.S. Ja Realu zelim sve najgore,tako da

                        Comment


                        • Evo koliko navijaci Reala zele Modrica

                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Na ovom forumu bilo bi i manje da se provede anketa . Mislim da je ono previse para za njega.

                            Comment


                            • Modrić je igračina ali realno on nema koga da izbaci iz prve ekipe, jedino može služiti u rotaciji sa Ozilim ili Di Marijom. Ili eventualno da uskoći u slučaju eventualne povrede spomenute dvojice. Zadnja opcija po meni je da Mourinho traži zamjenu za Xabia kojeg polako sustižu godine ali ipak Luka nije taj tip igrača koji može zamjeniti Alonsa. Nadam se da neće doći u suprotnom nema njemu mjesta u prvih XI ;)


                              Na današnji dan prije 11 godina 09.07.2001 predstavljen je Zinedine Zidane jedan od najboljih igrača u historiji fudbala !!!

                              Danas je tačno 3 godine od predstavljanja Karima Benzeme na Bernabeu 09.07.2009-te. Za 3 godine odigrao je 133 utakmice postigao 67 golova i upisao 34 asistencije.

                              Na današnji dan 09.07.2006-te Zinedin Zidan odigrao je svoju zadnju utakmicu !

                              Koja koincidencija

                              Comment


                              • Benzema igracina..

                                Ako bude imao kao Zizou karijeru u Realu, po pitanju trofeja naravno, nema nam kraja..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X