Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vidis ti njegovu genijalnost.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Lass ce kako stvari stoje u Milan...
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Iker, Arbeloa, Ramos, Xabi i Albiol započinju sa treninzima 30.07.2012
          Ronaldo, Pepe i Coentrao 28.07.2012;
          Ozil i Khedira 27.07.2012;
          Benzema 26.07.2012;
          Ostali igrači dolaze na okupljanje, kad i počinju sa pripremama za narednu sezonu 15.07.2012-te na Valdebebasu !!!


          Brat Javi krenuo da se slika sa budućim saigračima, što da ne ;)

          Danas je list 'France Football' objavio članak u kojem kaže da Iker Casillas zaslužuje Zlatnu loptu ove godine.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Sigurno najruzniji igrac u Realu ikad. Sunce ti krvavo

            @AK a realno nema ni mesta u 11.
            Ne seri

            Ko da igra na njegovom mjestu,kad vec Mou forsira krila,on je tu najjaci,Kaka ce vodonosa biti naredne sezone

            Sahine kralju hvala ti ako si blokirao taj transfer,Luku ne podnosim,dobar je ali je precjenjen.Igrao bi umjesto Khedira-e na mjestu zadnjeg veznog zajedno sa Doktorom Alonso-om,a tu bi se sramotio bezveze jer je u defanzivi beskoristan...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ne seri

              Ko da igra na njegovom mjestu,kad vec Mou forsira krila,on je tu najjaci,Kaka ce vodonosa biti naredne sezone

              Sahine kralju hvala ti ako si blokirao taj transfer,Luku ne podnosim,dobar je ali je precjenjen.Igrao bi umjesto Khedira-e na mjestu zadnjeg veznog zajedno sa Doktorom Alonso-om,a tu bi se sramotio bezveze jer je u defanzivi beskoristan...
              Ako neko ume da promeni sistem to je Mou a zbog Luke vredi menjati sistem. Luka i Ozil napred, kakva eksplozija kreativnosti.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Ako neko ume da promeni sistem to je Mou a zbog Luke vredi menjati sistem. Luka i Ozil napred, kakva eksplozija kreativnosti.
                Ma nemoj biti smijesan,Mourinho u svakoj ekipi voli da ima dva da ih tako nazovem zadnja vezna,nikad ne igra bez njih,a Luka tu niti zna ista u defanzivi,skok igru nema,duga lopta onako,ima decko fin pas 15 miliona i da pjeva,klupa garantovano...ne bi gusio Ozil-a sigurno s Lukom,a Real bi na toj poziciji pojacali Scweinsteiger i De Rossi legenda
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ma nemoj biti smijesan,Mourinho u svakoj ekipi voli da ima dva da ih tako nazovem zadnja vezna,nikad ne igra bez njih,a Luka tu niti zna ista u defanzivi,skok igru nema,duga lopta onako,ima decko fin pas 15 miliona i da pjeva,klupa garantovano...ne bi gusio Ozil-a sigurno s Lukom,a Real bi na toj poziciji pojacali Scweinsteiger i De Rossi legenda
                  Mesto Di Marie, u defanzivi bi ostala ista formacija menjali bi se Mesut i Luka na krilu a u ofanzivi karambol.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Mesto Di Marie, u defanzivi bi ostala ista formacija menjali bi se Mesut i Luka na krilu a u ofanzivi karambol.
                    Tako nesto je uradio u Chelsea-u kad se rijesio Duff-a i Robben-a,a poceo forsirati Ballack-a i Eidur-a...ma mlak mi je Luka previse,jbg komsija ga dizu u nebesa kao i svakog svog sportistu,a ja ne vidim zbog cega,solidan igrac
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Tako nesto je uradio u Chelsea-u kad se rijesio Duff-a i Robben-a,a poceo forsirati Ballack-a i Eidur-a...ma mlak mi je Luka previse,jbg komsija ga dizu u nebesa kao i svakog svog sportistu,a ja ne vidim zbog cega,solidan igrac
                      Za mene najkreativniji vezni trenutno na svetu. Sa gomilom nedostataka ali sa tim kvalitetom koji nema cenu.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Za mene najkreativniji vezni trenutno na svetu. Sa gomilom nedostataka ali sa tim kvalitetom koji nema cenu.
                        Ne volim Xavi-a nikako,ali je za njega Zidane,Ozil da ne govorim,Pirlo,moram i Silvu da spomenem i on je ipak najvise vremena u vezi proveo,kao i Mata...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ne volim Xavi-a nikako,ali je za njega Zidane,Ozil da ne govorim,Pirlo,moram i Silvu da spomenem i on je ipak najvise vremena u vezi proveo,kao i Mata...
                          Svi odlicni ali svakom znas sta je specijalnost, znas sta otprilike radi u napadu, ne mozes da sprecis u vecini slucajeva ali znas otprilike. Pirlo dubinska preko odbrane. Cavi po zemlji u prostor, Ozil i Silva visak driblingom pa pas bez gledanja, Mata nije ni blizu te klase. Modric radi sve ovo. Jedini od svih njih ima kompletan arsenal tih kreativnih poteza.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Svi odlicni ali svakom znas sta je specijalnost, znas sta otprilike radi u napadu, ne mozes da sprecis u vecini slucajeva ali znas otprilike. Pirlo dubinska preko odbrane. Cavi po zemlji u prostor, Ozil i Silva visak driblingom pa pas bez gledanja, Mata nije ni blizu te klase. Modric radi sve ovo. Jedini od svih njih ima kompletan arsenal tih kreativnih poteza.
                            Ma nikad u zivotu,nisu ovi igraci tako skromnih kvaliteta kako si ti to opisao,pa Pirlo i Xavi su odigrali toliki broj asistencija(kao i Ozil) na sve moguce nacine,a kad uzmem da vidim brojke i uporedim s Lukom,nije ni smijesno
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ja mislim da Modric nije toliki kvalitet i da je prenaduvan igrac.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ma nikad u zivotu,nisu ovi igraci tako skromnih kvaliteta kako si ti to opisao,pa Pirlo i Xavi su odigrali toliki broj asistencija(kao i Ozil) na sve moguce nacine,a kad uzmem da vidim brojke i uporedim s Lukom,nije ni smijesno
                                Naravno da jesu i daleko od toga da su skromni cak su svi i bolji od njega ali kad govorim o cistoj kreativnosti Luka mi je na vrhu. Naravno da su imali svi oni razlicitih asistencija ali velika vecina je iz situacija koje sam naveo. Brojke ovde ne igraju preterano vaznu ulogu jer su svi oni sem Silve igrali u sampionskim timovima dok Luka jos nije. Samo ga zamisljam kako plese po terenu u nekom velikom klubu, pf, npr ne daj boze da ga dovedu Real ili Bajern. Bice zlo.

                                Comment

                                Working...
                                X