Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Sahin kao najbolji igrac Bundeslige nekada nikako nije igrac kojeg treba sutnuti tek tako. Njegovom talentu treba dati prostora i on ce doci na svoje. Sto se tice Hamita, to je i dalje najveca misterija u svijetu fudbala.
    Sahin, Canales, Pablo Sarabia i Alvaro Morata, buducnost Reala. Sarabia i Morata vaze uz Thiaga za najvece talente u Spaniji.

    EDIT: Ne racunam tu ove mladje, Enzo-a iz Reala i zaboravio sam kako se zove onaj klinac iz Barse.

    Jos da dodam Jese-a iz Reala i onog Rafinha-u iz Barse..
    Last edited by D-Wade; 27-04-12, 15:46.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Kad spomenu Kanalesa, opet je doziveo tesku povredu ...
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Originally posted by Sara View Post
        Koliko sam videla na fejsbuku postoji dosta navijaca iz turske koji kupuju dresove Sahina I Altintopa pa kontam da im je to mozda bio dobar nacin da zarade malo, verujem da ce ga sutnuti na kraju sezone.
        Moguce da je i to. Hamit je taj X faktor u Realu, kontam da je doveden za onaj rostilj cijele ekipe. Najbolji cevap-majstor.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Moguce da je i to. Hamit je taj X faktor u Realu, kontam da je doveden za onaj rostilj cijele ekipe. Najbolji cevap-majstor.
          A baklave kakve pravi tek
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Altintop je grdan u jednom trenutku zavrsio na desnom beku (kaznio ga Murinjo jer su mu zagoreli cevapi i vesalice koje je spremao za celu ekipu...Altintop je spremao a ovi prolaze pored njega i udaraju ga po glavi i pricaju ,,Brze bre brze gladni smo'')
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Altintop.... still better than Julien Faubert ..... kakav je tek ono promasaj bio ljudi moji

              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Real Madrid ide po Lucasa Mouru, cijena 50 miliona eura

                Trener Real Madrida Jose Mourinho dao je zeleno svjetlo klupskom rukovodstvu za projekt pokušaja dovođenja Lucasa Moure, 19-godišnjega krilnog nogometaša Sao Paula.

                Nakon što su u "kraljevskom nogometnom klubu" digli ruke od Neymara, posvetili su se transferu drugoga velikog bisera brazilskog nogometa, piše Marca te navodi da je predsjednik kluba Florentino Perez već razgovarao s Lucasovim agentom Wagnerom Ribeirom.

                Očekuje se da će pregovarački proces biti vrlo iscrpljujuć s obzirom na to da Sao Paulo za svog mladog reprezentativca traži 50 miliona eura odštete. Ugovor s klubom Lucas ima do 31. decembra 2015. godine.

                Za brazilsku je seniorsku reprezentaciju dosad skupio 11 nastupa zabivši pritom jedan gol.

                E sad koliko je realna cijena 50 mil procjenite sami.

                Video koji traje 15-ak minuta koji vrijedi pogledati.

                Spoiler
                Last edited by Rossonero; 27-04-12, 23:47.

                Comment


                • Fin potencijal, nadam se samo da nije cirkuzant k'o Nejmar.

                  Samo ne volim kad stavljaju ovo "next Ronaldo" Ronaldo je jedan jedini i niko nece biti kao on
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Ima da zamrzim Real samo tako ako dovedu Mouru. A čuo sam i ja da je Florentino pozvao njegove roditelje u Madrid...

                    Nema šanse da neko plati €50m...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by Sara View Post
                      Fin potencijal, nadam se samo da nije cirkuzant k'o Nejmar.

                      Samo ne volim kad stavljaju ovo "next Ronaldo" Ronaldo je jedan jedini i niko nece biti kao on
                      Jedan jedini i neponovljivi

                      Daleko od toga da kazem da je C.Ronaldo los igrac (jeste da mi nije drag) al ne mogu da kazem da nije majstor i svaka mu cast na onome sto pokazuje na terenu , samo kazem ko je tata fudbala bio i ostao zauvijek

                      Comment


                      • Originally posted by Krle View Post
                        Ima da zamrzim Real samo tako ako dovedu Mouru. A čuo sam i ja da je Florentino pozvao njegove roditelje u Madrid...

                        Nema šanse da neko plati €50m...
                        Da, i meni suma deluje smesna, 50 miliona davati za prakticno klinca koji se jos nije dokazao van njihove lige, Realu treba proveren napadac kada se budu resili Iguaina a ne neki fus igrac koji cak ne igra napadaca vec poziciju koja je u Realu popunjena.

                        Originally posted by Rossonero View Post
                        Jedan jedini i neponovljivi

                        Daleko od toga da kazem da je C.Ronaldo los igrac (jeste da mi nije drag) al ne mogu da kazem da nije majstor i svaka mu cast na onome sto pokazuje na terenu , samo kazem ko je tata fudbala bio i ostao zauvijek
                        Naravno, zuba je jedan, jedini i neponovljivi. Imam dva njegova dresa u kolekciji, jedan iz Brazila a drugi iz Reala. Imala sam i dres iz Intera ali se zagubio negde kada smo premestali stvari po kuci.
                        Last edited by Sara; 28-04-12, 00:01.
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Nije Moura napadač, on je ofanzivni vezista. I po meni je dosta sličan Mesijevom stilu igre. Brazilski Mesi...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Skapirala sam u medjuvremenu. Ipak mi i dalje nije odmah za Real a da je brazilski Mesi.... rano je sa takvim prognozama, prvo da se dokaze u nekom klubu u Evropi. Isto kazem i za Nejmara, za mene je on trenutno cirkuzant i dok se ne dokaze van Brazila to ce i ostati.
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Originally posted by Sara View Post
                              Skapirala sam u medjuvremenu. Ipak mi i dalje nije odmah za Real a da je brazilski Mesi.... rano je sa takvim prognozama, prvo da se dokaze u nekom klubu u Evropi. Isto kazem i za Nejmara, za mene je on trenutno cirkuzant i dok se ne dokaze van Brazila to ce i ostati.
                              Za Nejmara se slažem, njemu može da se desi sudbina kao i Robinju. Iako je veći talenat od Robinja... Cirkuzant.

                              Moura se ne glupira, i u brazilskoj mladoj reprezentaciji je možda i ključni igrač, a ne Nejmar. Bio je pozvan i za Kopu prošle godine...

                              Rekao je da mu je želja da posle OI pređe i zaigra u Interu. I to nije neka novinarska izmišljotina, stvarno je tako. Ali eto, Morati je očigledno nesposoban i nemoćan da ga dovede ako Florentino izrazi želju za još jednom velikom kupovinom.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Rekao je da mu je želja da posle OI pređe i zaigra u Interu. I to nije neka novinarska izmišljotina, stvarno je tako. Ali eto, Morati je očigledno nesposoban i nemoćan da ga dovede ako Florentino izrazi želju za još jednom velikom kupovinom.
                                Dovodi nam ga grande masimo nista ne brini Krle Pre ce da igra i sazri u Interu nego u Realu to je sigurno ;)
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X