Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • delovao mi je teren lose u minhenu, mnogo su se nesto klizali,Morinjo treba ako ne od pocetka onda drugo poluvreme da krene sa najboljim i najbrzim napadacima,Ozil i Di marija bi trebalo da odrade posao za benzemu ronalda i iguaina i nadam se da ce ronaldo biti bolji i moci mozda i sam da prelomi utakmicu

    Comment


    • Brate, ne mogu igrati sa pet napadaca protiv Bayern-a.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Jedino sto Murinjo treba da promeni u formaciji jeste samo odbrana, dakle Marselo da startuje, a ne Koentrao koji ne zna sta znaci rec odbrana, i koji je po meni vise krilni igrac nego bek...
        Drugo, znam da Mou nema vise stopera, Karvaljo povredjen, ne znam sta je sa malim Varaneom, zasto njega ne proba, ali definitivno treba vratiti Ramosa na poziciju desnog beka, jer je Arbeloa kriminalan, ali kriminalan...

        Ostatak ostaviti kako je i bilo sinoc protiv Bayerna, mada bi mogao Kaka da uleti umesto Angela, pa da se on i Ozil rotiraju. Pokusao je to Mou sinoc sa Di Mariom, ali nije islo, Angel ne moze igrati iza spica i biti 10-ka.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Jedino sto Murinjo treba da promeni u formaciji jeste samo odbrana, dakle Marselo da startuje, a ne Koentrao koji ne zna sta znaci rec odbrana, i koji je po meni vise krilni igrac nego bek...
          Drugo, znam da Mou nema vise stopera, Karvaljo povredjen, ne znam sta je sa malim Varaneom, zasto njega ne proba, ali definitivno treba vratiti Ramosa na poziciju desnog beka, jer je Arbeloa kriminalan, ali kriminalan...

          Ostatak ostaviti kako je i bilo sinoc protiv Bayerna, mada bi mogao Kaka da uleti umesto Angela, pa da se on i Ozil rotiraju. Pokusao je to Mou sinoc sa Di Mariom, ali nije islo, Angel ne moze igrati iza spica i biti 10-ka.
          Mou misli da Varane jos nije za toliko velike utakmice kao ova juce, po meni je najbolje resenje da startuje Lassanu na desnog beka , kao sto je nekoliko puta radio, Lass je brzi, agresivniji i agilniji od Arbeloe.

          Comment


          • Originally posted by LejkerBoy View Post
            Mou misli da Varane jos nije za toliko velike utakmice kao ova juce, po meni je najbolje resenje da startuje Lassanu na desnog beka , kao sto je nekoliko puta radio, Lass je brzi, agresivniji i agilniji od Arbeloe.
            Svako na poziciji desnog beka je bolji od Arbeloe...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment




            • I nekoliko fotki sa treninga







              sigpic

              Comment




              • Preview RealMadrid TV-a za vecerasnji duel.

                A, da se podsetimo i prethodnog duela Reala i Barse na NC-u..

                Last edited by D-Wade; 21-04-12, 10:57.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Na kom je kanalu prenos?

                  Comment


                  • Originally posted by gagablues View Post
                    Na kom je kanalu prenos?
                    Samo Arena Sport prenosi.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Sr....., jedva čekam sledeću sezonu da sport klub preuzme primeru..

                      Comment


                      • Jednostavno ne mogu dočekat' večerašnji meč, kao da mi život ovisi bkt. Nadam se našoj pobjedi napokon i da prekinemo crnu seriju poraza protiv Barçe

                        Comment


                        • Dobrodosao na forum, i samo da ti kazem da navijas za pravi tim.

                          Naravno da cemo da pobedimo..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Želim Vam svu sreću u večerašnjem susretu, te da pružite jedan jako dobar meč. Mišljenja sam kako je ovaj El Clásico došao u najnezgodnije vrijeme jer su sljedeće sedmice na programu revanš susreti CL. GL ^ HF.

                            Comment












                            • Hala Madrid!
                              sigpic

                              Comment


                              • Cim vidim ovog Arbelou, srce mi pocne preskakati... Nece valjda taj nesrecnik igrati?
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X