Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prije 10 godina u Glasgow-u na 100 -u godišnjicu došla je DEVETA, a ove godine u Minhenu na 110-i rođendan dolazi DESETA ;)

    wade i gangrena sve objasnili ;)

    Sretan rođendan Najveći klube na svijetu......REAL MADRID CLUB DE FUTBOL !!!

    Comment


    • Ronaldo ima vise golova nego 60% timova Primere.

      Comment


      • Navijači Reala: Zidan najbolji igrač svih vremena http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...c-svih-vremena

        Prema anketi "Marke", njeni čitaoci su za idealan tim Reala svih vremena izabrali sastav: Kasiljas (139.154 glasova), Ramos (79.427), Roberto Karlos (141.977), Redondo (94.605), Jero (131.335), Mičel (82.775), Zidan (152.416), Puškaš (135.27), Raul (102.294), Di Stefano (119.756), Kristijano Ronaldo (84.534).




        Najbolji!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • "Ronaldo je u stanju da postiže golove samostalno, zbog svoje snage i brzine. On je pravi atleta, ogromnog fizičkog kapaciteta i ima odličnu skok igru"
          molim lepo
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Navijači Reala: Zidan najbolji igrač svih vremena http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...c-svih-vremena






            Najbolji!
            Steta sto nije bilo mesta za Ronalda, najboljeg napadaca ikada..
            Last edited by D-Wade; 08-03-12, 16:02.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ronalda, Ronalda pravog Ronalda
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by Condition23 View Post
                Ronalda, Ronalda pravog Ronalda
                E tog Ronalda...

                Dao je preko 100. golova u dresu Reala..Masina za golove, ali sa kakvom lakocom ih je postizao, to je bilo prosto smesno.

                Na 174 meca postigao je 102 gola...
                Last edited by D-Wade; 08-03-12, 16:05.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  E tog Ronalda...

                  Dao je preko 100. golova u dresu Reala..Masina za golove, ali sa kakvom lakocom ih je postizao, to je bilo prosto smesno.

                  Na 174 meca postigao je 102 gola...
                  Ja sam mislio da je imao i manje meceva i golova...evo sad kucam na wiki pise 127 meceva 83 gola e sad ko zna...u svakom slucaju po meni daleko najbolji klasicni napadac ali dalekooo
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Da, da, ali sam ja napisao sve utakmice, a na wiki-u pise samo liga..;)
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Da, da, ali sam ja napisao sve utakmice, a na wiki-u pise samo liga..;)
                      Pretpostavio sam
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • "I felt fine at Inter, but I thought I had to coach Real Madrid at some point in my career in order to feel I was at one of the greats," Mourinho said on a press conference.

                        "There are many positive aspects to the experience so far and some negative, like in everything else in life, but the experience has been unforgettable and fantastic, and it is allowing me to be better at what I do."
                        http://www.goal.com/en/news/12/spain...-fantastic-and

                        Toliko o tome da zeli da pobegne iz Reala.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • "Potpisaću novi ugovor sa Realom. Želim da uđem u klupsku istoriju", istakao je Murinjo za "Dejli Mejl".

                          "Real i ja imamo zajednički projekat i hoću da ga završimo. Biti deo ovog tima je fantastično iskustvo", dodao je portugalski stručnjak.

                          "Kraljevi" su nadomak osvajanja titule u Španiji, jer Barseloni beže deset bodova. Velike ambicije imaju i u Ligi šampiona u kojoj im predstoji revanš osmine finala sa moskovskim CSKA na Santjago Bernabeuu (prvi meč 1:1).

                          "Real je jedan od najvećih, ako ne i najveći klub na svetu. Ovde sam srećan, jer imam podršku svih u klubu i navijača. Svoju budućnost vidim ovde kako postižem još bolje rezultate i osvajam trofeje", zaključio je Žoze Murinjo.


                          Tako je bre!
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Idemo

                            Ne mogu da verujem da (pravi) Ronaldo nije upao, po mom misljenju, najbolji igrac i najkompletniji napadac svih vremena

                            Comment


                            • Originally posted by zdravkelja View Post
                              Idemo

                              Ne mogu da verujem da (pravi) Ronaldo nije upao, po mom misljenju, najbolji igrac i najkompletniji napadac svih vremena
                              Stvarno mi nije jasno zbog cega nema Il Fenomena
                              Ja iako volim CR 7,po meni je trebao biti "debeli" Ronaldo...

                              Comment


                              • CR7 večeras će biti na specialnom zadatku................

                                Ronaldo ima zaista nevjerovatan učinak u španskom prvenstvu. Postigao je 96 golova na 88 utakmica, ali jedini tim koji još uvjek nije osjetio Ronaldovu oštricu je Betis.
                                Postigao je 124 gola za Real Madrid na 126 mečeva u svim takmičenjima, a bio je stijelac vjerovali ili ne protiv 34 tima !!!!! ;)

                                Comment

                                Working...
                                X