Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se ali je malo nerealno reci da je nemoguce da Real osvoji LS. Tom recenicom(ako je uopste to rekao) ne postize bukvalno nista, pa nisu ljudi retardirani

    edit: nije mu ovo porto ili inter pa da pokusava da iznenadi protivnike, svi vrlo dobro znaju sta moze real
    Last edited by prskaj; 17-02-12, 12:18.
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Sve su to Murinjove psihicke igre
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Real Madrid - Racing Santander
        Subota 18/02/2012
        Vrijeme 20:00h

        Mourinho je za sutrašnju utakmicu pozvao 21 igrača. Na spisku se nakon dužeg vremena našao Angel Di Maria. Dok na spisku nema Altintopa i Lassa koji su povrijeđeni, dok je Arbeloa suspendovan radi kartona.

        Spisak pozvanih:

        Golmani: Casillas, Adan, Tomas Mejias
        Odbrana: Carvalho, Varane, Albiol, Pepe, Coentrao, Marcelo, Ramos
        Vezni red: Di Maria ;), Khedira, Xabi Alonso, Ozil, Callejon, Sahin, Granero, Kaka
        Napad: Cristiano Ronaldo, Higuain, Benzema.

        Comment


        • Kakav povratak Di Marije

          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Di Maria je pokupio povredu misica i nece ga biti protiv CSKA-a.
            Ronaldo je postigao svoj 121 gol i tako prestigao Juanita, te je sada na 13tom mjestu liste strijelaca R.Madrida. Ronaldu je trebalo 123 utakmice, dok drugom fudbaleru 401. 12 mjesto nije tako daleko, treba mu jos samo 3 gola.

            Comment


            • neka nauce englezi kako se izvode startovi sa dvije noge i sl. , pa da ubuduce nedobijaju bezpotrebne crvene kartone

              demonstracija od strane umjetnika

              Comment


              • Originally posted by Fanta View Post
                Di Maria je pokupio povredu misica i nece ga biti protiv CSKA-a.
                Ronaldo je postigao svoj 121 gol i tako prestigao Juanita, te je sada na 13tom mjestu liste strijelaca R.Madrida. Ronaldu je trebalo 123 utakmice, dok drugom fudbaleru 401. 12 mjesto nije tako daleko, treba mu jos samo 3 gola.
                I posle neko kaze skloni mi onog Ronalda ped..a i manekena... Gledaj sta radi ziv covek ;)
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment





                • GErmany Mesut Ozil 10 '88(godište)

                  Comment


                  • Jedna felna vredi ko moj stan
                    Last edited by Lord Gangarić; 22-02-12, 16:37.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by edohz View Post



                      GErmany Mesut Ozil 10 '88(godište)
                      Ima se, moze se...
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Sve su prilike da ce Mourinho ostati,neki dan sam cak procitao da je on to i izjavio.Kaze da je iz Porto-a otisao jer je jednostavno bilo vrijeme za to,iz Chelsea je otpusten,a da je znao prije finala LS-a da odlazi iz tog kluba.Sto se tice Real-a kaze da nema namjeru da ide nigdje,stoji na raspolaganju upravi kluba,gigant je cak podijelio igracima program rada u toku Eura i poslije njega(ovisno u kojoj fazi igraci budu ispadali),iskreno od svih vijesti ove godine ova mi je najdraza,da ostane jos 10 godina niko sretnji od mene...samo da u narednih 5 kola ne naprave neki kiks,a vjerovatno nece(osim mozda u Sevilla-i protiv Betis-a)
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • a jest peh Dimaria, Mourinho ga toliko cuvo za zavrsnicu prvenstva i lige pvaka i onda nakon 2 mjeseca ga uvede u igru, majstor zabije golcinu i ono sto je najgore povrijedi butni misic te ce najvjerovatnije odsustvovati jos mjesec dana. Dodamoli tu jos i povredu Karima koji ce min. odsustvovati 2 sedmice nikako da se sastavi najjaci tim, uvjek neko povrijeđen( Lass,Carrvalho)
                          Valjda ce borbeni pipita nadomjestiti ovogodisnju zvjer zvanu Karim Benzema................i naravno dr.MOURINHO ostaje 100%

                          122 gola u 124 utakmice jedan je CR7 ;)

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Sve su prilike da ce Mourinho ostati,neki dan sam cak procitao da je on to i izjavio.Kaze da je iz Porto-a otisao jer je jednostavno bilo vrijeme za to,iz Chelsea je otpusten,a da je znao prije finala LS-a da odlazi iz tog kluba.Sto se tice Real-a kaze da nema namjeru da ide nigdje,stoji na raspolaganju upravi kluba,gigant je cak podijelio igracima program rada u toku Eura i poslije njega(ovisno u kojoj fazi igraci budu ispadali),iskreno od svih vijesti ove godine ova mi je najdraza,da ostane jos 10 godina niko sretnji od mene...samo da u narednih 5 kola ne naprave neki kiks,a vjerovatno nece(osim mozda u Sevilla-i protiv Betis-a)
                            Vidjeno je bilo da Murinjo ostaje ja sam to skoro rekao Ni 1 klub ne moze biti isti sa i bez njega a Real je definitivno nesto posebno u njegovoj karijeri...Doneo mu je rezultatsku stabilnost koja je falila i nema razloga da ode. Ima punu podrsku igraca i Pereza super mu ide sto je i najbitnije
                            Nece bre da naprave kiks klasa su i za Sevilju i za Betis samo lagano
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Mou je najbrze dosao do 50 pobeda u Primeri sa Realom, trebale su mu samo 62 tekme..

                              Mogao bi produziti ugovor uskoro sa Realom..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Verovatno će izdržati ceo ugovor u Realu do 2014. jer verovatno nijedan klub neće želeti da plati obeštećenje. Pa će onda tada u Englesku.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X