Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakon utakmice je bio izjavio da je spremio vise taktika pa cak i ako Real primi drugi gol s obzirom da su previse napadali. Kakva velicina

    Comment


    • Heart Mou: "Barcelona? No, I saw the derby!"

      But when one of our correspondents in Madrid, Simone Togni, asks: "Mister, a curiosity ... but Sunday saw the derby of Milan or Barcelona's match with Real Betis?" (The two matches will be played simultaneously, ed), José answers straightforward and sure: "The Milan derby." In other words, the heart can not control ... although after three days you have to deal with the "Martians".
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Muke Murinja: Povređen i Di Marija

        http://www.sportklub.info/muke-murin...en-i-di-marija

        Comment


        • Nazalost Di Maria vec neko vrijeme ne igra zbog povrede,ocekuje se brzo povratak najboljeg asistenta ekipe i Primere uopste,a meni je osim toga i najbolji igrac ove sezone,briljira decko.Nazalost nece igrati Pepe,Angelito,Arbeloa i Khedira,vjerovatno ce igrati Varane na mjestu stopera,Lass na desnom beku,a u vezi Coentrao,Xabi i Ozil,po krilima JM Callejon i CR7,a Benzema u napadu,ovo je samo moja neka teorija koja ima smisla s obzirom da je Real ogranicen s mogucnostima zbog neigranja dosta prvotimaca ,ipak vidjet cemo sta je majstor spremio za ovu utakmicu,s njim se nikada ne zna
          Last edited by AK47; 17-01-12, 16:44.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Najboljeg asistenta Primere i sveta, tako bih ja to rekao. Nadam se pobedi, ali imam neki osecaj da ce sutra biti nereseno. Iskreno se nadam da bi se mogla malo vratiti sreca iz predhodnog El klasika, a i mislim da ce Murinjo malo eksperimentisati sa taktikom i da ce pokusati da unese neku inovaciju. Mislim da nijedna ekipa nece srljati, i mislim da ce Zoze to dobro zatvoriti. Bice kao i u proslom po par prilika na obe strane, pa ko iskoristi svoje, profitirace.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • ja mislim da je murinjo stvarno najveci trener ikada rodjen i da takvog nece nikada biti, samo mu je problem nekultura, i nerealnost, jer kada barsi nesto kao sudije pomognu odmah se hvata za tu slamku spasa, a kada realu sada u zadnje vrijeme "opasno" pomazu suti kao zaliven i on je kao ravnopravan i nema nista protiv barselona samo kao sto on kaze iznosi cinjenice....

              P.S. ja sam inace veliki navijac barselone, ali nemam nista protiv reala, trenutno igraju stabilnije u spanskoj ligi sto ne znaci da su bolji, i jesu barsi sudije u proslim sezonama kao sto kazu "pomagale" ali ja mislim da su te sudijeste i sve ostale sudijske greske sastavni dio sporta, i desila se isto situacija na svjetskom prvenstvu kada su igrali njemacka i engleska, englezima ponisten cist gol pa niko nije govorio da je nesto naredjeno u FIFA-i, vec samo kada je barselona u pitanju onda se pokrecu te teme, i oni koji to govore djeluju mi kao da su ljubomorni sto njihov klub ne postize slicne rezultate.

              Ovo mozda sto sam ja napisao nema nekakve veze sa tvojim post-om ali eto samo sam se malo izjasnio....pozzzz

              Comment


              • Ja se uglavnom ne bunim toliko, ali ono sa Celsijem pre par godina je bio cist kriminal...

                Comment


                • di maria i pepe na spisku pozvanih igraca za sutrasnju utakmicu...........

                  sve se vec zna, sve je vec mnogo puta napisano o sutrasnjoj utakmici i zato nam nepreostaje nista drugo nego da uzivamo i da se nadamo da ce mo pobjediti ili bar ostati neporazeni u sutrasnjem mecu

                  zadovoljan bi bio svakim rezultatom osim poraza.......nez ali imam predosjecaj da ce biti 2-1 ;)


                  EDIT:
                  Real nikad nije izgubio utakmicu u kojoj je Pepe bio vezni igrač !!!!! Od tih utakmica tu su i tri El Clasica !!!
                  Last edited by edohz; 17-01-12, 17:27.

                  Comment


                  • Jeste u Ligi sampiona od Barse, kad su ga iskljucili za manje grub start od Maskeranovog, za koji Maskeranu prethodno nisu dali ni zuti.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Hazard je navodno dogovorio s Chelseajom,ali se i Real Madrid ukljucio u utrku za mladog Belgijanca.
                      Jose Mourinho je također zainteresovan za mladu zvijezdu Lille-a, koji je već ranije izrazio želju da obuče bijeli dres.
                      Nadam se da će Real učiniti nešto po ovom pitanju, jer nebi volio da nam izmakne jedan ovakav fudbalski dragulj.
                      Jedan plus u svemu ovome je i Zidan koji može napraviti prevagu po pitanju ovog transfera isto kao što je uradio i za Varana.

                      Comment


                      • Comment


                        • dok je mesia,inieste i xavija nemo sta traziti protiv barcelone, jbg takav period naletio i tu nema sta da se radi. Mourinho treba da zaboravi na revans i da tu ubaci igrace koji imaju manju minutazu u prvenstvu, a da se svim snagama okrenemo primeri i tu moramo redati pobjede i samo pobjede,jer nemamo pravo na kiks ;)

                          nepamtim da nas je barcelona ovako razvalila, pa cak i kad smo gubili sa 2-6 i 5-0 bolji smo bili nego danas.
                          raumijem pepea donekle jer nije lako gledati iz sezone u sezonu kako te najveci rival naprosto unistava, tesko mi je ovo i pisati ali tako stvari stoje

                          Comment


                          • 22/01/12 Real Madrid - Athletic Club
                            28/01/12 Real Madrid - Real Zaragoza
                            05/02/12 Getafe - Real Madrid
                            12/02/12 Real Madrid - Levante
                            19/02/12 Real Madrid - Racing Santander

                            poslije nedaca koje su nas zadesile u copa de la reyu trebamo se svim snagama okrenuti ka primeri jer imamo fantastican raspored u narednih 5 kola gdje cak 4 utakmice igramo kuci......... nesumnjam u dr.mourinha da ce ovo znati iskoristiti i da ce mo se i pshicki opraviti jer prave utakmice nam tek dolaze

                            Comment


                            • mozda sam dosadan sa ovim ali moraju se znati neke stvari

                              !
                              posebno obratiti paznju na 0:24, takva bahatost je nevjerovatna, ovo je realno milion puta gore nego ono sto je pepe uradio, sta da je djete neko pogodio ili neku bebe, boze sacuvaj

                              pepe mu ovo nije zaboravio i nervira me sto su se svi okomili na pepea i ispade on najgori a svi drugi cvjecke.....

                              Comment


                              • cuj e da je neko dijete pogodio, ali nije pogodio nikakvo dijete, tako mozes isto moze reci da je pepe sta da je slucajno mesiju glavu nagazio....i ovaj pepe na ovom snimku pokazuje svoju kretenku dvolicnost kao govori mesiju da li si ti normalan....

                                Comment

                                Working...
                                X