Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nama je problem samo Barcelona, nijedan drugi klub nas ne moze dobiti.
    E sada sto se tice tih meceva sa Barcom svi su pod nekim pritiskom sto je i razumljivo ali ja verujem da ce Mourinho pronaci nacin i zaustaviti vise ove glumce.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Jedan dio Ronaldove izjave nakon sinocnje pobjede.
      "Ova utakmica je poruka svima koji su me kritikovali u posljednjem periodu. Fokusiran sam na timsku igru u potpunosti. Igrali smo odlično, iako je utakmica bila jako teška. Svi smo zadovoljni nastupom i osvajanjem nova tri boda", rekao je Cristiano Ronaldo, te kratko dodao: "Oni koji me kritikuju ne poznaju fudbal."

      Comment


      • Nije to rekao Ronaldo i vidis kako je to ruzno kako nasi mediji tumace njegove reci. Nije mi jasno sta im je covek skrivio pa jedva cekaju da mu nadju neku manu.

        Ovo je Ronaldo rekao...

        "We've achieved our objective," he said. "We leave for Christmas with a three-point cushion. We played well in a difficult game and we're very happy.

        "I don't care what people say about me. I just do my job and focus on my team. We played well tonight and we're anxious to play again."

        Callejon echoed his team-mate's comments and said that he was happy that Jose Mourinho selected him to start against Sevilla.

        "It is never easy to play or win here," said the attacker. "It's obvious we had to win this game to be leaders by Christmas.

        "We have to be in top form always for the coach. We achieved our goal tonight, which is what matters. We're leaders.

        "The coach decided to use me as a starter and the good thing is we played a good game."
        ;)
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Real Madrid dobio Ponferradine-u 5:1 u revans utakmici Kupa Kralja.Nastupili su u kombinovanom sastavu ali su opet odigrali jako dobro i dosta lako ovo dobili.Veoma mi je drago sto je Nuri Sahin dao go,a nakon toga je odlicno asistirao za JM Callejona koji je na ovoj utakmici postigao 2 gola,inace to mu je deveti go ove sezone.Golove su jos postigli sjajni Varane i Joselu koji je usao umjesto Benzeme i odmah se upisao u listu strijalaca.Najbolji igrac ove utakmice je vjerovatno Mesud Ozil sa cak tri asistencije,sada ih ima ukupno 9 ove sezone.

          Sami Khedira je za Marca-u izjavio da nema nikakve sanse da predje u UTD ili bilo gdje drugo
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ovaj Kaljehon ce biti zvjer igrac..

            Comment


            • Igraci Reala su bili u poseti bolnicama i davali poklone deci..

              Bila je ta vest vec, ali ja zaboravio postaviti, ali video da je Mumi, pa se i ja setio...






              Nema slika iz bolnice..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment




              • Posjeta bolnici, ali nema slika iz bolnice... Fino.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Deca spavaju, nema potrebe da ih ometaju kamere..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Mourinhu se ispunjava želja: Dobiva problematično pojačanje?!

                    Brazilac Mario Fernandes vrlo je vjerojatno novo pojačanje španjolskog nogometnog kluba Real Madrid.

                    Trener Jose Mourinho osobno je inzistirao na transferu ipak možda problematičnog Brazilca.
                    Portugalski stručnjak na klupi "kraljevskog kluba" već je dobio zeleno svjetlo od predsjednika Florentina Pereza za dovođenje 21-godišnjeg igrača Gremija – Marija Fernandesa. Mourinho vjeruje da bi 190 centimetara visoki obrambeni igrač, koji također zna i može igrati prema naprijed, trebao osnažiti desnu stranu Reala koja je odlaskom Sergija Ramosa u sredinu obrane popustila.

                    Španjolska Marca navodi da se Real Madrid načelno sve dogovorio s Fernandesovim menadžerom, te sada slijedi onaj teži dio, odnosno pregovaranje oko cijene s Gremijom. Naime, predsjednik brazilskog kluba rekao je da traži 20 milijuna eura, dok je Real spreman ponudit maksimalno 15. Uprava "kraljevskog kluba" smatra da je to sasvim razumna cijena za braniča koji još nije upisao nijedan nastup za nacionalnu vrstu iako je bio pozvan.

                    Fernandesova problematična osobnost došla je do izražaja ranije ove godine kada je najprije "odbio" igrati za Brazil govoreći da se želi koncentrirati samo na klub, te na samom kraju sezone, proglašenju najboljih igrača brazilske lige, kada je odbio prisustvovati dodjeli nagrade koju je osvoji za najboljeg desnog beka.



                    Comment


                    • U ovoj polusezoni se upisalo petnaest igraca u listu strelaca u zvanicnim mecevima. Evo svih 15. igraca koji su se upisali u listu strelaca: Ozil, Alonso, Cristiano Ronaldo, Benzema, Khedira, Higuain, Ramos, Kaka, Callejon, Marcelo, Varane, Di Maria, Pepe i Altintop...
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Odlican je ovo polusezona bila za Real, s tim sto je ovaj Barse nekako kvari.. Da se tu barem bod izvukao, sada bi se druga pjesma pjevala, ali s dobrom taktikom se moze uzeti bod na Nou Kampu, s tim da se ne kiksne na nekim banalnim mecevima..

                        Comment




                        • Najlepsi ovog prvog dela, po meni naravno.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • E to je fudbal a ne ono vrtenje oko 16.
                            sigpic

                            Comment


                            • Predivno

                              Comment


                              • http://www.marca.com/2011/09/29/futb...317286253.html

                                kad čika mourinho nacrta....... ;)

                                Comment

                                Working...
                                X