Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Bolje da igra Coentrao. Marcelo ne igra odbranu propisno. Valjda neki stream trazit u pm.
    Ja cu da postavim par dobrih streamova,ne sekiraj se
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Bolje da igra Coentrao. Marcelo ne igra odbranu propisno. Valjda neki stream trazit u pm.
      Skini i instaliraj sopcast,bice streamova sigurno dosta
      sigpic

      Comment


      • Ja cu najvjerovatnije probati i uspjeti da stavim stream ARENE SPORT 3,tako da ne bi trebalo biti problema
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ma igra Lass Vladane, igrace desnog beka, Ramos ce biti stoper...

          Mislim da ce Pipita poceti mec, i da ce Marcelo igrati, jer je realno klasa u napadu, a sada, kako ce zatvoriti njegovu stranu, to je vec pitanje.

          Verovatno ovakva postava: Iker-Lass-Ramos-Pepe-Marcelo-Khedira-Alonso-Ozil-Di Maria-Ronaldo-Higuain...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • dajem gajbu piva i 5l rakije da real nece pobediti

            Comment


            • Pa igrat ce Lass ali desnog beka,gledao sam ga na ovoj poziciji 4 puta ove godine i vrlo je brz,stvarno sam prijatno iznenadjen s njim na toj poziciji,on ce cuvati Vilu ili Sancheza ko bude igrao,a i ja mislim da igra Marcelo,dok imam neki osjecaj da ce Benzema poceti mec,ali vidjecemo...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ne znam, ja nisam za to da Marcelo igra. On je dobar u napadu ali u odbrani je bas los. Ima Real dovoljno igraca koji mogu u napadu uciniti dosta toga, tako da bih ja tutn'o Coentraa.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Lass je idealno odigrao ovih par tekmi na poziciji desnog beka, dok Ramos igra fantasticno na stoperu. Jose to majstorski uklopio, a Lass je i u Chelsea-u i Arsenal-u znao igrati desnog beka.

                  Neverovatan igrac, veoma zahvalan, moze da trci svih 90 minuta, i to je upravo i potrebno za sutrasnji mec.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Zbog Marcela je Real izgubio u LS prosle godine,a identicnu gresku je napravio ove godine na Camp Nou u Super Kupu,jednostavno nemam povjerenja u njega u odbrani,a Coentrao osim sto je odlican u odbrani,gledao sam ga i u napadu je fantastican,za mene bolji izbor svakako...glavni zadatak je ustvari na Khediri i dr. Alonsu da pohapse vezni red,svakako je najbolja opcija da napadnu od prve minute i ne dati im oci da otvore,bice tesko ali to je najbolja preventiva,volio bih da kod Barcelone igra Sanchez jer ce njega Lass ustopati lako,Vila je cudniji igrac za procitati...mislim da ce neka magija Angelita opet da odluci utakmicu kao i u Kupu lani
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • instalirajte sopcast i na ovj stranici 15-30min prije pocetka tekme bice postavljen zaista veliki broj kvalitetnih streamova

                      http://livetv.ru/en/eventinfo/96665_...rid_barcelona/

                      Comment


                      • bitno da Realovi igraci i sudije ne padaju na glumacke sposobnosti Barcinih igraca.(crveni karton, nepostojeci, za Pepea u LS je odlucilo pobednika, a nakon crvenog kartona, Dani Alves iz nosila ustaje, preporodjen, i trci Sprint od svog 16-rca do Realovog)

                        Comment




                        • samo pipta da zaigra od prve minute i to ce biti kraj za barclonu..............HALA MADRID !!!

                          Comment


                          • Jaki presing i Real ako da rani gol onda ce se otvoriti dosta prostora.Svaka ekipa pati od presinga,nije ni Barsa izuzetak.Ne smiju da padaju na te provokacije Barsinih igraca,bice ih sigurno
                            sigpic

                            Comment


                            • Pojavila se infrmacija da Ozil nece poceti utakmicu nego da ce Arbeloa igrati beka,a u sredini Lass,Khedira,Alonso,mada ovo jos uvijek nije sigurno

                              I da,Barcelonin avion napali stakori,sigurno su se izmjesali...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • E vidjoh to,onda Zoze ide na bunker,bice tesko nesto u napadu da se uradi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X