Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • !

    utrka može da počne....... HALA MADRID!!!

    Comment


    • Murinjo bojkotuje medije danas

      A Karanka je izjavio da će Real igrati u 4-3-3 formaciji. Kristijano i Di Maria po krilima, u napadu Iguain ili Benzema, ovo je sigurno. Na sredini nije ništa precizirao ali po meni su sigurni Alonso i Ozil, 3. će biti ili Kedira ili Lasana a Kaka će na klupu.

      I bla, bla, bla... rekao je da Real ide na pobedu i u ovom meču
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Valjda nece Mou staviti Ronalda na stranu gdje je Dani Alves, vise bi volio Di Maria-u na njega.
        Last edited by danijelkr; 09-12-11, 14:49.

        Comment


        • Ma Khedira je siguran u prvoj,samo se nadam da ce Coentrao igrati od prve minute na lijevom beku,Higuain ili Benzema?

          Vise volim Pipitu mada su obojica sjajni igraci,ali Higuain se bolje otkriva i bolje dolazi u sansu za go protiv ekipa koje igraju zatvorenije,Benzema je pokretljiviji,lakse se odlucuje na sut i vise ucestvuje u igri,a znamo koliko je to bitno protiv Barcelone tako da je on sutra bolji izbor po meni
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Slatke muke Jose-a, koga staviti u napad, dva igraca koja su zajedno postigla 19 golova ove sezone, resetaju kada god stignu. Khedira-Alonso-Ozil ce biti taj trojac u veznom, tj, znamo svi da ce Real igrati 4-2-3-1...kao i uvek.


            Pitanje je samo, Marcelo ili Coentrao? Marcelo igra odlicno ove sezone, ali portiv Barse nekako se uvek izgubi...ne sumnjam da ce Mou naci pravi sastav da se sutra dobije mec.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Po meni:
              50% da ce biti X,
              30% da ce Real da pobedi,
              20% da ce Barsa.

              Comment


              • jao kako bi bilo lepo 6 boda i utakmica manje, i gledati Barcine igrace i trenere trcajuci i placuci kod sudija i novinara... HALA MADRID
                @ D-wade za NBA smo u kontradikciji , a za Classico se potpuno slazem sa tobom...

                Comment


                • Kedira-Alonso-Las bi mi logicno bilo,samo ce se tako nosit' sa Barsinim majstorima,a u najboljoj formi je Sancez trenutno,treba ga zaustavit'
                  Nadam se pobjedi Reala
                  sigpic

                  Comment


                  • Kedira-Ozil-Alonso tako je rekao pomoćni trener na konferenciji
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ovo za krila mi se svidja, Ronaldo i Di Maria ce biti odlicni..
                      I ja bi volio da vidim Koentraa, uljeva ni nekakvu sigurnost, gledao sam ga protiv BIH i svidjela mi se njegova igra..
                      Vezni red ce igrati jako vaznu ulogu tako da ce Mou mnogo razmisljati o tome

                      Comment


                      • Ozil svakako mora da igra ali Kedira i Alonso samo protiv takvih masina,bojim se da ce biti promaja,no zna Murinjo sto radi sigurno
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma igraju Ozil,Khedira i Xabi,samo nisam siguran za Marcela(ne bih volio da igra mada najvjerovatnije hoce) i Benzema ili Higuain?
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Benzema izgleda kao bolje rjesenje,Koentrao mi je bolji od Marsela i nadam se da ce igrat'
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Benzema izgleda kao bolje rjesenje,Koentrao mi je bolji od Marsela i nadam se da ce igrat'
                              Slazem se s tobom,za Coentrao-a nema sta da dodam osim da je bolji igrac,a u defanzivi je daleko potrebniji sutra,ipka valja zaustaviti Messi-ja

                              Sto se tice Benzeme vec sam napisao gore da mi je on bolji izbor sutra jer ce vise ucestvovati u igri i pokusati da suta i van sesnaest ako mu se ukaze prilika,Pipita je drugaciji od njega
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Bolje da igra Coentrao. Marcelo ne igra odbranu propisno. Valjda neki stream trazit u pm.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X