Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fantasticne su predispozicije Sahina i on je cini mi se u planovima Mourinha za naredni period,odlican tehnicar ali mora dosta da uci da bi se zamijenio Alonso jer je to igrac koji sebe u potpunosti zanemaruje na terenu i sve podredjuje ekipi,a da ne pominjem da lik grijesi vrlo rijetko,Sahin je ipak igrac kog lopta vuce malo vise naprijed,ali to se moze korigovati

    Samo da dodam da Real(moje misljenje) igra najljepsi fudbal na svijetu trenutno i veliko je uzivanje i zadovoljstvo gledati ih,cak i kod velike prednosti,vrlo zanimljiva igra sa maksimalnim rizikom...do titule lagano
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Planovi Murinja za naredni period su nepoznati, pitanje je da li sebe vidi na duze staze u Realu a ne nekog igraca.

      Vukla je i Alonsa nekad, Pirlo je bio klasicni AMC pa znamo svi kako je stekao slavu. Idealne predispozicije ima za defanzivnog pleja jer je dobar defanzivno, ne gresi mnogo za zvezdu u usponu, nema taktickih ispadanja, ume da smiri igru.

      Ma daleko najlepsi fudbal, sve iz prve ide. A i najkompletniji tim jer mogu i da umlate protivnika posedom i da igraju na mali posed, bunker, ultra ofanzivno, menjaju formacije, dosta polivalentnih igraca, igra u tranziciji savrsena kao i uvek kod Murinja, otvaraju kontre kao Miko teme.
      sigpic

      Comment


      • Pa nekako mi se cini da ce ostati ovdje jos koju godinu,ali svi znamo da je nepredvidiv i sve je moguce,uglavnom ove godine prioritet kluba je Primera

        Nemam sta da dodam,slazem se s ovim i imam i sam vrlo slicno misljenje,ali meni je Alonso doktor,bice ga tesko zamijeniti,ali Nuri to moze svakako

        Ovo za Miku je jos tacnije od ove prethodne konstatacije
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Planovi Murinja za naredni period su nepoznati, pitanje je da li sebe vidi na duze staze u Realu a ne nekog igraca.

          Vukla je i Alonsa nekad, Pirlo je bio klasicni AMC pa znamo svi kako je stekao slavu. Idealne predispozicije ima za defanzivnog pleja jer je dobar defanzivno, ne gresi mnogo za zvezdu u usponu, nema taktickih ispadanja, ume da smiri igru.

          Ma daleko najlepsi fudbal, sve iz prve ide. A i najkompletniji tim jer mogu i da umlate protivnika posedom i da igraju na mali posed, bunker, ultra ofanzivno, menjaju formacije, dosta polivalentnih igraca, igra u tranziciji savrsena kao i uvek kod Murinja, otvaraju kontre kao Miko teme.
          Niko kao Miko brate.

          Inace, sto se tice tekme sa Atletico-m, Falcao definitivno nece igrati zbog povrede misica, dok se kod Reala polako oporavljaju. Di Maria i Marcelo u konkurenciji za tim.

          Igraci koji konkurisu za tim:
          Golmani:Casillas, Adan i Mejias
          Odbrana:Varane, Pepe, Albiol, Ramos, Coentrao i Marcelo
          Vezni:Sahin, Di Maria, Ozil, Alonso, Khedira, Lass, Callejon, Granero i Altintop
          Napad:Ronaldo, Higuain i Benzema
          Last edited by D-Wade; 25-11-11, 18:18.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Moze bilo ko zamijeniti Di Mariju,al ja uzivam jos vise kada igra on i fenoemnalni Ozil,Angel mozda ne koristi desnu nogu uopste,ali i ne treba mu lik je genije,objasnjava i ove sezone,Mesud kako sezona odmice sve bolji
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Di Maria je ove sezone zaista fantastican, ne daje mnogo golova, ali zato razara odbrane svojim pasovima. Najbolji asistent lige...nema se sta vise dodati.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Pa nekako mi se cini da ce ostati ovdje jos koju godinu,ali svi znamo da je nepredvidiv i sve je moguce,uglavnom ove godine prioritet kluba je Primera

                Nemam sta da dodam,slazem se s ovim i imam i sam vrlo slicno misljenje,ali meni je Alonso doktor,bice ga tesko zamijeniti,ali Nuri to moze svakako

                Ovo za Miku je jos tacnije od ove prethodne konstatacije
                Dok ne osvoji LS tu je ali sve mi se cini da je to ove sezone. Mada mozda ima cilj da sa ovakvim timom i odbrani LS i upise se u istoriju na taj nacin, moze mu se kad je daleko najbolji.

                Mada kad bi me neko progurao samo do prvog trenerskog posla, lako bih ga bacio u senku.

                Alonso je neprevazidjen stvarno, a nikad jadan u prvi plan nije iskocio. Kup Kralja najsveziji primer kad je pohapsio sve iz Barse, otvarao kontre, 80% posla covek odradio i onda hermafrodit koji se ceo mec ne vidi da gol i svi svrsavaju po njemu. J...m ti fudbal i one koji ga prate.
                sigpic

                Comment


                • Ja bih dodao ako moze,lik je u situacijama 1 na 1 brutalan,igraci u pojedinim situacijama mogu samo da placu...ima ko ce da daje,otimaju se CR7,Pipita i Banzema
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • AK, tezak je zivot defanzivaca, ne znas ko vise preti.

                    Benzema blista ove sezone, a Higuain mu ne dozvoljava da utekne..

                    Mou ako ostane duze vreme u Realu, kakva ce to dominacija da bude..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Strasno je sta rade, mislim da Mou izbaci sporet na teren odbila bi se i od njega nekako u gol.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja nekad stvarno gledam i ne vjerujem koliko su igraci pod njegovom dirigentskom palicom bolji,pa to je nevjerovatno,Ozil briljira a on ljut na njega kaze moj je mezimac al mora bolje jer moze bolje,prodje par utakmica i budale kao ja koje su tu recenicu malo gledale s rezervom to same i vide...zato ce biti najbolji ikada,veliki Mourinho
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Xabi Alonso ima kartone pa nece igrati protiv Sporting-a, sto znaci da ce Sahin verovatno da uleti tu...Realu je znalo biti nezgodno protiv Gijon-a, mada mislim da ce to lagano resiti u svoju korist. Trebao bi Kaka da se oporavi, a isto vazi i za Carvalha.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ako savez odluci da je Alonso dobio namjerno zuti karton onda ga nema 2 utakmice, sto znaci da bi u tom slucaju propustio el classico.

                            Comment


                            • Onaj žuti karton Alonsa je bio skoro pred šesnestercom Atletiko Madrida u toku igre tako da savez tu ne moze vidjeti nikakvu najmeru...

                              Comment


                              • Iako neki na svojim dresovima nose oznaku UNICEF-a, a godišnje doniraju svega nekoliko miliona eura toj organizaciji, neki sve rade bez prevelike medijske eksponiranosti, i to gotovo na sedmičnom nivou....

                                Malo ko će danas pohvaliti Real Madrida za humanitarni rad. Najveći klub svih vremena već dugo godina je jedan od glavnih humanitarnih klubova, a to pokazuju i podaci da je u posljednje tri godine ovaj klub uložio 37 miliona eura u dobrotvorne svrhe i pomoć siromašnim koji se nisu u mogućnosti školovati, te su uz to humanitarnim utakmicama skupili u zadnje tri godine oko 6 miliona eura, računajući i prijateljske utakmice. Florentino Perez je u Jordanu prošle godine dogovorio izgradnju dve velike škole u sklopu Realovog nogometnog kompleksa u siromašnom dijelu te zemlje, a malo prije toga je završena izgradnja škole i doma za djecu, također u sklopu sportskog kompleksa, ali u Pakistanu.

                                Osim toga, u Čileu se svake godine u različitim gradovima sagradi dom i škola za nezbrinutu decu i onu koja nisu u stanju plaćati svoje školovanje, te im se uz to pruža i mogućnost da se pokažu kao veliki nogometni talenti. U Realovom omladinskom pogonu trenutno ima 27 dece iz Južne Amerike i Azije koja su u klub stigla prošle godine.

                                Oko 43 miliona eura Real je skupio i donirao u poslednje tri godine..

                                Ulaganja u posljednje dvije godine:

                                Jordan – Dvije obrazovne ustanove i dva doma za siromašnu djecu koja nemaju roditelje, ili čiji roditelji nisu u stanju plaćati školovanje – 2.4 miliona eura

                                Pakistan – Obrazovna ustanova i dom za siromašnu djecu koja nemaju roditelje, ili čiji roditelji nisu u stanju plaćati školovanje – 800.000 eura

                                Čile – Obrazovna ustanova i dom za nezbrinutu djecu (sa sportskim kompleksom) – 1.3 miliona eura

                                Čile – Obrazovna ustanova i dom za nezbrinutu djecu – 800.000 eura

                                Haiti – Izgradnja stambene zgrade, obrazovne ustanove i sportskog kompleksa – 4.9 miliona eura

                                Burundi – Najsiromašnija zemlja svijeta, donacija od 350.000 eura za polaznike UN-ovih obrazovnih ustanova

                                Ostatak novca, računajući u poslednje tri godine, otišao je u humanitarne svrhe, tačnije doniran je raznim fondacijama širom sveta, uglavnom u Africi, Aziji i Južnoj Americi. Gore navedeni projekti su realizirani samo od strane Real Madrida i vlada tih zemalja (izuzev Burundija), dok je u ostalim projektima koji nisu navedeni, i čija vrednost nije uvrštena, sudelovali raznorazni donatori. Podsjetimo, u Maliju je Real Madrid u opremljene domove smjestio skoro 7.000 mladih i nezbrinutih osoba (2009.).


                                Ovo je prava vrijednost najvećeg kluba u historiji..... HALA MADRID !!!

                                Comment

                                Working...
                                X