Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KAKA: VOLIO BIH NEYMARA ZA SUIGRAČA

    Inace danas ocekujem pobjedu Reala od jedno 4:0, mislim da ce Rayo morati da iskusi bijes Reala koji se nakupio u zadnjih par utakmica.

    Comment


    • bitno je pobjediti................rezultat sad i nije bitan, samo dok se ekipi vrati sampouzdanje i masinerija za golove ce opet biti tu ;)

      Comment


      • Edo, jeste bitno, treba da se istresu zestoko na ovima, da izlece frustracije od meca sa Racing-om i Levante-om....CR i kompanija neka odrade svoje sa jedno pet komada.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Edo, jeste bitno, treba da se istresu zestoko na ovima, da izlece frustracije od meca sa Racing-om i Levante-om....CR i kompanija neka odrade svoje sa jedno pet komada.
          potipusujem ;)

          Comment




          • majstorija i kao sto neko rece bice ovo strasan igrac ;)

            Comment



            • RAUL - EL FENOMENO..........


              pozelio sam da vidim ovakve ubacaje..............perfektno nema sta ;)

              Comment


              • http://www.marca.com/2011/09/29/futb...317286253.html

                pomjeranjem crvenog gumba ispod slike mogu se vidjeti akcije za sva 3 gola.....................zaista ko iz udzbenika, prvo ozil i xabi sa strasnima pasovima pa onda ronaldo i arbeloa koji donose loptu pred gol i na kraju su tu kaka i benzema da zavrse posao ;)

                Comment


                • Kaka se polako ali sigurno vraca na staro.....
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • sa ovakvim kakom mi smi druga ekipa..............tek sad vidim koliko nam je falio

                    Comment


                    • kako igraju momci na posudbama............prvo canales odigro perfektno danas i jos dao lijep gol, ali sta tek reci za pedra leona.....alal ti vjera majstore kakav je volej uhvatio, strasno

                      napustili real i odmah se razigrali ;)
                      drente je u pretproslom kolu pogodio za everton, gago igra solidno za romu

                      Comment


                      • http://www.sportal.rs/news.php?id=59609

                        Stvarno su momci legendarni u Realu , Murinjo im dodje kao autoritet ali i osoba kojoj se u svakom trenutku mogu obratiti. Ove godine Real uzima 3 trofeja (LA Liga,LS i Kup) , igraju mnogo bolje , lete po terenu , jedva cekam zavrsnicu LS
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Evo jedan video koji me je pozitivno iznenadio.
                          Ja sam Ronalda oduvijek postovao zbog njegovih velikih igrackih sposobnosti i vjestina, zbog toga sto je igracina.
                          Nakon sto sam odgledao nekoliko klipova (kao ovaj postavljeni) shvatio sam da je to ljudina u dusi, da je to covjek.

                          Pogledajte svi ovaj klip, ne samo fanovi Reala, nego i ostali. Pogledajte potpuno opustenog i druzeljubivog Ronalda. Pogledajte ga u posjeti jednoj bolnici u kojoj su pretezno djeca koja su oboljela od teskih bolesti.
                          Ronaldo je skoro sa svakim djetetom popricao, nasalio se, bar na sekund ih razveselio, dao im poklon...RESPECT CR7!




                          P.S. Ukoliko vam se ne pojavi prevod, samo kliknite na donjoj desnoj strani na opciju CC i dobicete prevod na engleksom...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • gledo sam ovaj snimak ranije i svak normalan zna ko je i sta je CR7, a ne ko neki smradovi koji ga konstantno bez razloga omalozavaju...........na dusu im
                            Last edited by edohz; 14-10-11, 23:23.

                            Comment


                            • Spisak pozvanih igrača za meč sa Betisom u subotu u 18:00h

                              Golmani
                              Casillas, Adan, Jesus
                              Odbrana
                              Ramos, Arbeloa, Marcelo, Varane, Coentrao, Pepe
                              Vezni red
                              Ozil, Di Maria, Xabi Alonso, Callejon, Khedira, Lass, Kaka, Granero, Altintop
                              Napad
                              Cristiano Ronaldo, Higuain, Benzema

                              U tim se nakon odsustva vracaju Benzema, Coentrao, Di Maria i Pepe
                              Dok na lisit povrijeđenih su Albiol, Sahin i Carvalho koji ce propustiti mec u subotu

                              Comment


                              • Igrala se deca
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X