Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Phenom View Post
    Ma opsednut sam Realom i njihovim parama,voleo bih ja da imam toliko para na raspolaganju za bacanje....hahahaha,pateticni bogatasi
    E ne zelim da se uplicem u raspravu izmedju "ljutih rivala" ali nisi u pravu. Barselona ne baca pare(sto je najgore, u njenom slucaju neki igraci su bas bukvalno bacene pare) - Ibrahimovic, Cigrinski, Vilja, Sancez, Fabregas, Dani Alves... Sami neki koji mi padaju na pamet. Msm razumem sta oces da kazes za Real, ali brate nije ni da Barsa ne trosi nista.

    Toliko.

    Pozz
    sigpic

    Comment


    • Danas svi trose pare,zgadio mi se fudbal,niko nece da potrci za loptom ako ga ne motivises parama...

      Ibrahimovic,Hleb,Keirrson,Cigrinski,Henrique su sve propali transferi i bacene pare...
      Ali de ti kazes da su bacene pare Vilja i Dani Alves?Fabregas i Sancez tek treba da opravdaju ili ne opravdaju pare.

      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

      Comment


      • Originally posted by Phenom View Post
        Danas svi trose pare,zgadio mi se fudbal,niko nece da potrci za loptom ako ga ne motivises parama...

        Ibrahimovic,Hleb,Keirrson,Cigrinski,Henrique su sve propali transferi i bacene pare...
        Ali de ti kazes da su bacene pare Vilja i Dani Alves?Fabregas i Sancez tek treba da opravdaju ili ne opravdaju pare.
        Ne, ne, nisi me razumeo. Tacno, mozda sam pogresno napisao. Nisam mislio da su svi bacene pare, daleko od toga, samo sam ti izlistao igrace koji su placeni oko 30-ak miliona (gore, dole) sto je danas i dalje veliki novac za fudbalera. Mislio sam na Ibru i Cigrinskog koji su bas bacene pare.

        Nesporazum.
        sigpic

        Comment


        • Cristiano Ronaldo pod znakom pitanja za mec protiv Levantea u nedelju.....
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Steta velika,mada se to moze iskoristiti da se vidi kako bi igra izgledala bez njega,uvijek se to moze desiti i treba biti spreman na to,zanima me kako ce igru postaviti bez njega Mourinho

            Nadam se da ce se oporaviti brzo i da protiv Dinama kada bude revans , ne bude nikakvog kalkulisanja i podcjenjivanja,nego da ih pregaze zbog bezobrazluka
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Minimalne su sanse da ce igrati, nije trenirao, a nece Mourinho rizikovati, jer je sledece sedmice mec sa Ajaxom.....Kaka ce valjda biti spreman, a ako nista drugo Callejon ce igrati, ili bi mogli mozda pokusati 4-4-2, sa Higuain-om i Benzemom....
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Meni se ova druga opcija svidja vise,mislim da bi protiv slabijih ekipa ovo moglo biti produktivno jer kada se ekipe brane protiv Reala,zatvore im nekako tog jednog spica pa je teze dati go,a posto Benzema i Higuain(meni jos bolje od Francuza,mada su obojica odlicni) imaju fenomenalan radijus kretanja i nacin kretanja bez lopte moglo bi biti lakse zabiti go,vidjet cemo u svakom slucaju
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Nije sledece nedelje sa Ajaksom, nego one tamo.

                  4-4-2 bi bila najbolja opcija za Real da se isproba kako to funkcionise mada bas i ne verujem da ce Mou to koristiti, zaista retko on odstupa od svoje formacije. Najverovatnije ce igrati Kaljehon.
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni se isto cini da je Higuain bolja opcija od Benzeme,mada mi se vise svidja francuz,nekako Higuanim ima nos za gol,trpa kao lud.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Meni se isto cini da je Higuain bolja opcija od Benzeme,mada mi se vise svidja francuz,nekako Higuanim ima nos za gol,trpa kao lud.
                      Bolji je Benzema,konkretniji kada se nadje u sansi i umije i glavom,Argentinac jedino lakse dolazi u sansu,bolje se krece i ima bolji instinkt,ali ima slabiju realizaciju i Francuz je bolja opcija za prvi tim...ja sam gore mislio na to
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Benzema ima bolju realizaciju od Higuaina,Higuainu je nekad potrebno previse sansi da postigne pogodak,dok Benzema bolje resava neke situacije..
                        Mourinho retko kad igra 4-4-2,igrace verovatno 4-2-3-1,Ronalda menja Callejon...ali da podsetim da igraju protiv Levantea,a prosle sezone su tamo u najjacem sastavu odigrali 0-0...

                        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                        Comment


                        • Ma Benzema je meni kao sto ste vi ovdje rekli, bolji napadac od Higuain-a. Odlicno kretanje bez lopte, ne treba mu puno prilika za gol kao ni prostora da se namjesti, ne komplikuje previse odmah suta, ima dobru tehniku i sigurno je prvi izbor sto se spiceva u Realu tice.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Benzemi je falilo samopuzdanje,i to se videlo...ojacao je mentalno,nema problema sa povredama,ove sezone moze da bude 1. izbor Murinja...

                            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                            Comment


                            • Iguain takodje nije dovoljno mentalno stabilan igrac i ne igra dovoljno dobro velike utakmice, kako u Realu tako i u reprezentaciji, sto se na Kopi skoro dalo videti. Strasno sta je sve promasio covek a lopte dobio na tacni. Ako bi to sredio, bio bi medju najboljim napadacima na svetu, bas u samom vrhu. Izuzetno brz, ima osecaj, tehniku i treba samo realizaciju da popravi i velike meceve da odigra kako treba. Mada mu je mnogo nezgodno sto ima Benzemu kao konkurenciju a Murinjo igra 4-2-3-1.

                              Sto se Benzeme tice, mislim da bi ove sezone trebalo konacno da pokaze sav talenat i da u narednim godinama bude jedan od TOP5 svetskih spiceva. Prevazisao je krize i trebalo bi da je to to.
                              sigpic

                              Comment


                              • Meni se iskreno Iguain nikada i nije dopadao kao igrac. Puno sansi mu treba da da gol, samim tim veliki je trosadzija lopti. Jeste se on nadavao golova u Realu, ali se isto tako secam pre par sezona, kada ih je Lion izbacio iz LS - on je bio direktni krivac, jer u revansu nije iskoristio msm 3,4 sitacija 1 na 1.

                                Benz sa druge strane, je bio strasan u Lionu, i kada se odlucivalo gde ce preci, navodno se lomilo izmedju Reala i Mancestera. On je izabrao Real, al se nije snasao u pocetku bas najbolje. Mislim da je on u svakom segmentu bolji igrac od Iguaina, i da mu samo samopuzdanje fali da pokaze koliko je dobar napadac, i da dokaze da sam se sa pravom smorio sto nije izabrao Old Traford.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X