Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Phenom View Post
    Taj faul bi sviralo od 10 sudija mozda dvojica,njegovo kretanje desnom nogom nije normalno za takvog igraca,stoga bi pokazao svaki normalni sudija da se igra nastavi...
    A sto se ovako podmuklo smeska kad ustaje sa zemlje?

    I prosle sezone kada je Barsa izgubila 2-0 od Herculesa posle pauze za reprezentacije Real je vodio na tabeli...sve do novembra kada su dosli na Nou Camp...
    Ne znam zasto se ti (fan Barcelone) zalis oko sudjenja?
    Svi grijese, imace i Bareclona u Primeri sudijskih odluka koje ce ici u njenu korist ne brini se. ;)

    A o LS da ne pricam....
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by Phenom View Post
      Taj faul bi sviralo od 10 sudija mozda dvojica,njegovo kretanje desnom nogom nije normalno za takvog igraca,stoga bi pokazao svaki normalni sudija da se igra nastavi...
      A sto se ovako podmuklo smeska kad ustaje sa zemlje?

      I prosle sezone kada je Barsa izgubila 2-0 od Herculesa posle pauze za reprezentacije Real je vodio na tabeli...sve do novembra kada su dosli na Nou Camp...
      nemoj nam ti ovdje solit pamet oko sudjenja
      sto nepricas o busketsu koji je rukom loptu skreno prema precki.................zar to nije crveni i penal za protivnike ( iako je sudija prizno gol, igraci sosiedada su se bunili jer su zakinuti 100%)

      Comment


      • Phenome nemoj se brukati. Tvojoj Barsi je u jednoj instituciji kao sto je LS poklonjeno vise nego svim ostalim ekipama zajedno.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Phenome nemoj se brukati. Tvojoj Barsi je u jednoj instituciji kao sto je LS poklonjeno vise nego svim ostalim ekipama zajedno.
          Realno
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Na danasnji dan, pre 12. godina Iker Casillas debitovao za prvi tim Reala.





            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • HAHA.

              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

              Comment


              • nije ovdje mjesto onima koji nepostuju real...prvenstveno mislim na phoema
                i netrebamo se obazirati na njegove ispade, imas barsin dio foruma pa tamo velicaj katalonce koliko hoces........

                samo cuovo napisati EL GRANDE IKER CASILLAS

                i dabogda ti nama branio jos minimalno 12 sezona..... ;)

                Comment


                • Puno smo pričali o Realu, sve se zna o njemu. Ovo je nagrada za sve što radimo, nama svima u i oko kluba. Nema impresije jer vidio sam u posljednjoj utakmici da postoji način kako se suprostaviti Realu
                  Trener Dinama na opasnim drogama izgleda, on se zapravo nada da mogu da dobiju, kao i mediji iz Hrvatske, a jesu ambiciozni.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Neka ih nek se nadaju kad počne utakmica biće im sve jasno
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Kada je taj isti trener vodio Dinamo u svom prvom mandatu nakon sto se pocelo kroz stampu provlaciti da ce dobiti otkaz,lik je na jednoj konferenciji kluba poceo da place zbog toga,ne znam zasto mu ovakve izjave trebaju jer nema nikakvih argumenta za to i opet bi mogao suze da lije

                      Mozda je on i vidio neku "rupi" u taktici Mourniha,taj Kruno Veliki ali ako on misli da ce mu Tomecak,Vrsaljko,Ademi itd zaustaviti igrace Reala svaka mu cast na tome i na hrabrosti da izjavi ovakvu stvar,da ne kazem glupost

                      Nadam se samo da ce ih posteno natrpati,prva je utakmmica u LP i Real ne bi trebao da kalkulise
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Kada je taj isti trener vodio Dinamo u svom prvom mandatu nakon sto se pocelo kroz stampu provlaciti da ce dobiti otkaz,lik je na jednoj konferenciji kluba poceo da place zbog toga,ne znam zasto mu ovakve izjave trebaju jer nema nikakvih argumenta za to i opet bi mogao suze da lije

                        Mozda je on i vidio neku "rupi" u taktici Mourniha,taj Kruno Veliki ali ako on misli da ce mu Tomecak,Vrsaljko,Ademi itd zaustaviti igrace Reala svaka mu cast na tome i na hrabrosti da izjavi ovakvu stvar,da ne kazem glupost

                        Nadam se samo da ce ih posteno natrpati,prva je utakmmica u LP i Real ne bi trebao da kalkulise
                        Mislim da Vrsaljko nece igrati jer je dobio jedan od najkretenskijih crvenih kartona koje sam ikad video protiv Malmea.

                        Odvalice ih Real, realno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by 'bacpoola View Post
                          Mislim da Vrsaljko nece igrati jer je dobio jedan od najkretenskijih crvenih kartona koje sam ikad video protiv Malmea.

                          Odvalice ih Real, realno.
                          U pravu si,ali nisam mislio bukvalno nego sam onako samo navodio igrace koji su mi padali na pamet...a trebali bi dobiti batine
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Kaka nece igrati protiv Dinama, zbog zadobijene povrede na susretu sa Getafe-om. Igraci koji su otisli u Zagreb....

                            Golmani:Casillas, Adan i Mejia
                            Odbrana: Varane, Pepe, Carvalho, Albiol, Arbeloa, Ramos, Marcelo i Coentrao
                            Vezni: Alonso, Lass, Khedira, Ozil, Di Maria, Callejon i Granero
                            Napad: Ronaldo, Higuain i Benzema
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Sta mislis kako bi bilo da proba ovog Varanea na ovoj utakmici,ne bi to bilo lose posto ionako Realu odbrana nece ni trebati,ali eto da i ovaj momak osjeti LP malo
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ja bi iskreno voleo, i takođe bi voleo da Lass igra, sto mislim da hoce, ako Coentrao ne bude igrao. Mozda nece hteti da rizikuje sa Khedira-om.....strasno bi mi bilo drago da Lass igra.

                                Casillas-Varane-Pepe-Marcelo-Ramos-Lass-Alonso-Ozil-Di Maria-Ronaldo-Benzema.....
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X