Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nešto mi Siti i sistem ne idu u istu rečenicu, ali nije da ih nije Pep postrojio.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Nešto mi Siti i sistem ne idu u istu rečenicu, ali nije da ih nije Pep postrojio.
      Pa u smislu da planski rade vec godinama unazad. Da su dovodjeni igraci za Pepa i prije nego li je Pep dosao. E sad sto imaju luksuz da nakon jedne sezone puste nekog igraca niz vodu i dovedu drugog je prica za neki drugi put
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ruku na srce, mnogo pametniji City od PSG-a. Pravili su kostur godinama, nije da je Aguera, Silvu i Kompanija doveo Gvardiola.

        Generalno je problem u Engleskoj jer je život bezveze, u poredjenju sa nekim drugim destinacijama. Pogotovo za igrače koji su prešli 26,7 godina. Izlazak je vrhunski, sve to stoji, ali verujem da ih posle smori i da im je lepše živeti u Milanu, Barseloni, Madridu itd.

        Ne znam, nisam pametan, ima milijardu faktora.

        Ja znam da je Rašfordu i Lingardu i ekipi ekstra provod u Engleskoj, ekstra druženje, noćni život, i znam da su oni u toj priči vidim po instagramu koga prate i šta. Njima je vrh. Samo će ih smoriti za 3-4 godine.

        To je uvek adut Španije iako neko misli da nije relevantno i kao novac je važan. Važan je i kvalitet života i koliko je opuštena atmosfera, a dok si u Engleskoj pod lupom u Italiji možeš da radiš šta god hoćeš, pa i u Španiji.

        Comment


        • Jović jeste napravio čudo, ali je pre godinu dana bio rezerva u Ajntrahtu, jeste on mlad, sve to stoji, ali je realno ovde pomalo mačka u džaku za Real.

          Imamo primer Predraga Mijatovića koji je leteo u Partizanu, leteo u Valensiji, napravio od njih kandidata za titulu i bam kada je prešao u Real postao je najbolji igrač na svetu ili jedan od dva najbolja (Ronaldo).

          Luka Jović dolazi sa pomalo nedefinisanim statusom, ostaje nejasno da li će i kako poslati jednog Benzemu na klupu.
          U svakom slučaju sjajan je transfer, ali nije idealna situacija kao sa Predragom Mijatovićem, isto tako nije ni toliko maksimalno komplikovana kao kada je dolazio Perica Ognjenović na zimu 99. ili Rambo Petković.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Danas Mendy, za neki dan i Azar.

                Eriksen danas kaze evo da zeli novi izazov i da zeli da ode. Uzece ga Real.

                Mendy, Militao, Eriksen, Azar i Jovic. Zavrsice ih sve pre Jula verovatno, tako se to radi. Svih 5 igraca ili su vec WC ili su WC prospekti.

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Zidan želi Pogbu, koji ne bi bio ispod 150 miliona, što je bacanje novca. Perez i ne razmišlja o tome, Eriksen je 70 miliona, kontaktirali su Totenhem, oni su rekli da žele da obnove ugovor, a Eriksen se maltene sam ponudio Realu da želi baš novi izazov i Real samo treba ozbiljno da stupi u pregovore.

                  Traži se neko da se uvali Isko, verovatno će to biti neki Englezi.

                  Comment


                  • Daj nek uvale Iska Utd slobodno...
                    Bice rasprodaja u Realu ako dodju Azar i Eriksen/Pogba
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Pa eto, Isko je neka Marez cena manje više, Utd neka da 70 miliona i to je to. Ima Real koga prodati, a i stadion se radi i tu se ulaže 500 miliona ako sam dobro video. Preleteo sam preko vesti.

                      Comment


                      • Pominjao se Isko u Totenhemu, što je sada mnogo ozbiljnija priča ako dođe do prebijanja Isko+keš za Eriksena.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Ma stace Englezi u red za Iska, svi redom...
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • I treba da promeni malo sredinu, osvojio je sve što se može osvojiti.

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              Jović jeste napravio čudo, ali je pre godinu dana bio rezerva u Ajntrahtu, jeste on mlad, sve to stoji, ali je realno ovde pomalo mačka u džaku za Real.

                              Imamo primer Predraga Mijatovića koji je leteo u Partizanu, leteo u Valensiji, napravio od njih kandidata za titulu i bam kada je prešao u Real postao je najbolji igrač na svetu ili jedan od dva najbolja (Ronaldo).

                              Luka Jović dolazi sa pomalo nedefinisanim statusom, ostaje nejasno da li će i kako poslati jednog Benzemu na klupu.
                              U svakom slučaju sjajan je transfer, ali nije idealna situacija kao sa Predragom Mijatovićem, isto tako nije ni toliko maksimalno komplikovana kao kada je dolazio Perica Ognjenović na zimu 99. ili Rambo Petković.
                              Sta Mijatovic najbolji fudbaler na svetu bio?
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ne najbolji već jedan od dva najbolja.

                                Comment

                                Working...
                                X