Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    E Zizu, sto si koji moj i odlazio?
    Hteo je da ode Bejl a ne Ronaldo, Perez ga je iskulirao i ovaj otisao. Znao je da je ono najveci moguci performans nekog tima, vec zastarenog i istrosenog, i sada se vratio nakon sto su izgubili sve ove sezone, ima apsolutnu podrsku Pereza i navijaca, i imace mozda pola milijarde da gradi novi tim. Apsolutnu kontrolu. Masterclass Zidana

    Comment


    • Zidanov odlazak posle serije uspeha odjekno poput bombe.
      Takođe današnji njegov povratak još veće iznenađenje jer je bio zadnji koji mi padao u mislima da može Solarija zameniti.
      Nikada nećemo saznati šta se desilo da naprasno prekine prvi mandat u Realu.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Mozda je covjek jednostavno htio da odmori malo.

        Cisto sumnjam da je odlazak Ronalda razlog jer je valjda Ronaldo taj koji je htio da ide tako da ne vjerujem da bi Zidan trazio da ovaj ostane a njemu se ne ostaje.

        Comment


        • Iskreno, ne cijenim mnogo Zidana kao trenera, al postujem, a ovo mu je u ove cetri godine najvevi masterclass, vidio istrosenu ekipu i samo ih napustio, a sad se vrace kao spasioc, a ako i ne uspije, jbg.

          Ako je moguce from hero to ... hero, ovo bi bilo to. Svaka cast, Zizu.

          Sent from my Mi A1 using Tapatalk

          Comment


          • Nema veze odlazak Ronalda sa odlaskom Zidana i obrnuto, nego su obojica dala previše Realu da bi ih Perez jebao.

            Miki deluje smešno 4 superstara ali to mi jedino liči na Real ako uzmemo u obzir i prelazne rokove poslednjih 5-6 godina.

            Real voli tako da postavi neki rekord ili da odradi marketinški neku stvar u kojoj će biti prvi.

            A i vreme je malo da se izdominira tržištem, da se pokaže ko je Real a ko su ostali, re-a-lno. Mislim na PSG i te smejurije.

            Ja bih Mbapea, Dibalu, Manea, Tiaga Alcantaru...oživeti Iska, tu je Ceballos. Mane Benz Mbape iza Dibala :o

            Out : Bejl i Modrić ako se Inter/Juventus baš isprse.

            Al dobro realno je Azar da je najrealniji. Ovo ostalo više-manje

            Comment


            • Uki, Pogba je dostupan za pravu cijenu. Jos Varan kao slag na tortu, moze moze[emoji41]
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Plašim se da ne bude Bejl + 60 miliona za Pogbu

                Comment


                • Za Pogbu dolaze u obzir samo Varan i Kros il Modrić.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Nego šta će sad biti sa Murinjom?
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment


                    • Inter jedino moguće rešenje.
                      Ili godinu dana bez fudbala.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Modrić - Pogba bi bila vrhunska trampa samo Modrić nikada ne bi otišao u Mančester Junajted. Preveliki pritisak preloš život. Može da ode u Inter tamo mu je bleja, sve sunarodnici. To je najverovatniji ishod.

                        Murinjo nije ni bio u konverzaciji zs trenera. Očigledno.

                        Inače Modrić je bolji mnogo od Pogbe ali čiji mi se da bi Pogba slušao Zidana i Ramosa(Ofc), a Modrić bi bio top vrednost za Man Utd ali teško izvodljivo.
                        Last edited by Cassius Clay; 11-03-19, 22:29.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post

                          Murinjo nije ni bio u konverzaciji zs trenera. Očigledno.
                          Ja opet mislim da nije hteo pre leta.
                          sigpic
                          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                          Comment


                          • Ne znamo mi to ali brzo će Murinjo razuveriti nekoga. Nešto mi se javlja da će u PSG. Nzm zašto ali videćemo.

                            Kad bi Juve pustio Dibalu, uzeo bih ga pre svih sem Mbapea. Ima neki Real DNK u sebi, tako deluje.
                            Last edited by Cassius Clay; 11-03-19, 22:38.

                            Comment


                            • Nevjerujem, ali ajde. Previše mi rano za ovo.

                              The conditions Zidane had before accepting a return to Real Madrid:

                              1) Total control over the team
                              2) Sell the players he does not want
                              3) Marcelo & Isco are not for sale
                              4) Neymar will not be bought
                              5) James doesn’t return
                              6) try to sign Mbappé
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X