Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve u svemu bolji smo bili u obe utakmice te propuštene šanse su nas koštale na kraju ali smao polako jedva čekam da počne liga ...
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Ma ne sumnjam ja da ce Real igrati bolje. Sahin ce biti ogromno pojacanje...covek je genijalac sa loptom. Coentrao je ja mislim obezbedio sebi mesto u prvih 11, a Marcelo je opet pokazao kako ne moze da kontrolise svoje temperamenat. Real je bio bolji u ova dva meca, imali su vise sansi, morali su to da iskoriste. Na kraju, Messi odlucio i svaka mu cast na tome, ali je Real ispustio trofej.
      Real je bio bolji u 1. mecu,ali veceras...ne.

      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

      Comment


      • Po cemu nije? Barsa je imala vise posed u svojim nogama, ali sanse je bolje imao Real. Ne znam po cemu je Barsa bila bolja....
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ma ronaldo ko malo djete 10 puta na isti fazon konta proci alvesa....halo pa nije alves beze bek
          Ozil.................pa jeli on uopste igro, velika misterija .....lik nije za velike utakmice, a pogotovo se izgubi kad je preko puta ova ciganija
          Di maria i marcelo su zakazali totalno.......coentrao fin odigro i mora imati prednost ispred marcela
          I upravu je Wade kad jos ovdje uskoci sahin umjesto khedire........bice bolje, nada zadnja umire

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Po cemu nije? Barsa je imala vise posed u svojim nogama, ali sanse je bolje imao Real. Ne znam po cemu je Barsa bila bolja....
            Bila je bolja po tome sto je dala 3 gola,a Real 2...
            Imali su isti broj prilika...ova utakmica je bila mnogo izjednacenija nego ona u nedelju.

            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

            Comment


            • Pa dobro, Barsa pobedila i nema tu sta, ja samo kazem da je Real ispustio trofej. Po meni su imali "zrelije" sanse u ovom dvomecu i da su to morali iskoristi.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • MOURINHO......hahahahahaha

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Pa dobro, Barsa pobedila i nema tu sta, ja samo kazem da je Real ispustio trofej. Po meni su imali "zrelije" sanse u ovom dvomecu i da su to morali iskoristi.
                  Jeste.Ja se slazem sa tobom,u 1. mecu su morali barem 3-4 komada da daju jer su stvarno bili bolja ekipa.
                  Na stranu opet,mora da se i pomene da su mnogo psihicki i fizicki spremniji usli u ova 2 meca igraci Reala,ekipa koja je igrala prosla je kompletne pripreme,izuzev Di Marie.Ovo im je bila jedinstvena prilika da se prosetaju i uzmu trofej.

                  Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                  Comment


                  • Slazem se....

                    Jbg, bice bolje drugi puta.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by edohz View Post
                      MOURINHO......hahahahahaha
                      Može da se ljuti ko hoće ali ja ovog čoveka obožavam!
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by edohz View Post
                        MOURINHO......hahahahahaha
                        I kako čovek posle da ga ne voli
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Nije tema ali moram prokometarisati Mou je covjek koji je toliko spontan i ovakve stvari ne mogu svakom pasti na pamet. na svemu

                          Comment


                          • Sad baš gledam neke slike i setim se ove



                            Legenda
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Murinjo kralj!

                              Comment


                              • Nuri Sahin se prikljucio ekipi i poceo da trenira punim intenzitetom.

                                http://www.realmadrid.com/cs/Satelli..._the_squad.htm
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X