Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zidanov iznenadni kam-bek znači jedno. Dobio obećanje da mu se niko, čak ni "baba" Perez neće mešati niti zalaziti u njegovu sferu tj svlačonicu i teren.
    Mogu zamisliti šta mu pride Perez sve obećao. Bankovni račun sa mnogo cifara + adekvatan budžet kojim bi francuski alžirac mogao na miru svoje ideje pretočiti u dela. A pokazao je da ima i zna znanje.
    Što je vrlo bitna, možda i najbitnija stavka, vole ga igrači pogotovo večiti buntovnik Serhio Ramos.
    Murinjo izvisio i za klupu Kraljevskog kluba

    Comment


    • Ružni što volim da čitam tvoje postove. Pravo novinarski.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by Tarantula View Post
        Ružni što volim da čitam tvoje postove. Pravo novinarski.
        Imaš pivo-dva-tri [emoji6][emoji3]

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Zidanov iznenadni kam-bek znači jedno. Dobio obećanje da mu se niko, čak ni "baba" Perez neće mešati niti zalaziti u njegovu sferu tj svlačonicu i teren.
          Mogu zamisliti šta mu pride Perez sve obećao. Bankovni račun sa mnogo cifara + adekvatan budžet kojim bi francuski alžirac mogao na miru svoje ideje pretočiti u dela. A pokazao je da ima i zna znanje.
          Što je vrlo bitna, možda i najbitnija stavka, vole ga igrači pogotovo večiti buntovnik Serhio Ramos.
          Murinjo izvisio i za klupu Kraljevskog kluba
          Jesi gledao 442oons nakon meceva Real - Ajaks i PSG - Junajted?
          Pogledaj i isprati zavrsnicu oba klipa
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ok šefe
            haha

            Miki mislim da Isko ostaje ako se pronade u viziji Zizuo mislim ako bude opet odgovarala rotacijska uloga. Mjesto u 11 mu sigurno nece garantirati..
            Last edited by Mrkela; 11-03-19, 17:09.

            Comment


            • https://www.realmadrid.com/noticias/...nicado-oficial

              COMUNICADO OFICIAL !

              Comment


              • I eto ga zvanicno.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Jesi gledao 442oons nakon meceva Real - Ajaks i PSG - Junajted?
                  Pogledaj i isprati zavrsnicu oba klipa [emoji3]
                  Jel mi možeš u linku poslati.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment






                  • sigpic

                    Comment


                    • Svašta.
                      sigpic
                      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                      Comment


                      • ....

                        Zinedine Zidane: "Ovo je poseban dan za sve, a posebno za mene. Sretan sam što sam se vratio kući. Dobit ću mnogo pitanja sada, ali ne znam šta da vam kažem više. Želim samo da se vratim poslu kojega obožavam i da vratim ovaj klub tamo gdje pripada. Sutra kreće naše novo putovanje. Ponude od drugih klubova? Imao sam ih mnogo, ali nisam želio biti nigdje drugo. Želim samo biti ovdje, u Real Madridu. Volim ovaj klub mnogo i želim pomoći svome predsjedniku, navijačima i klubu, ne znam kako da drugačije to opišem. Gledao sam utakmice ove sezone i mogao sam osjetiti sve, trenirao sam ove igrače i znam kako se osjećaju. Nije lako bilo gledati kako klub pati i sada ćemo vidjeti šta možemo poduzeti povodom toga."

                        "Sretan sam zbog povratka, iako nisam živio daleko (smijeh) - Madrid je moj grad. Sretan sam zbog povratka i zbog ponovnog rada sa ovim igračima. Možda su igrači trebali promjenu jer su osvojili sve, ali ja sam se ipak odlučio ponovno vratiti jer sam dobio poziv od predsjednika. Ja njega obožavam i nisam mu mogao reći ne, jednostavno."

                        "Ja sam samo još jedan od mnogih ovdje, netko tko radi za ovaj klub. Neću nikada zaboraviti šta sam uradio dobro uz pomoć svih, ali isto tako neću zaboraviti šta sam uradio loše - kao što je ispadanje u kupu prošle sezone i prebrzo izgubljena La Liga. Znam gdje se nalazim i nastavit ću braniti ovaj dres kao i svi ostali. Trenirati Real Madrid je poseban osjećaj."

                        "Postoje stvari koje trebamo promijeniti i održat ću sastanak sa predsjednikom povodom toga. Ali danas nije taj dan, ovdje sam jer me on pozvao i sada prvo želimo privesti ovu sezonu kraju. Imamo dovoljno vremena da pričamo o svemu i o planovima za sljedeću sezonu. Marcelo i Isco? Uopće nije loša situacija u vezi njih dvojice."

                        "Ovo je najbolji klub na svijetu i radujem se sljedećoj utakmici, sa svojim igračima. Ne bih se vratio da smatram da je rizično, uvijek sam bio pozitivna osoba. Odmorio sam se dovoljno i želio sam se samo vratiti i smatram da je ovo pravi trenutak za povratak. Zašto sam otišao? Smatrao sam da im je trebao novi impuls nakom svih osvojenih trofeja, da im treba nova promjena. Nije moguće uvijek osvajati, takav je nogomet i ovi igrači to znaju."

                        "Cristianov povratak? To nije pitanje na koje trebam odgovarati. Svi znamo šta je on ostvario ovdje, živuća je legenda. Ali nismo ovdje da pričamo o tome, ne znam možemo li poduzeti ista povodom toga..."
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Pitali su Pereza koga zeli vise, Neymara ili Mbappea? On je rekao obojica

                          Comment


                          • Ne bih se iznenadio da razbije kasicu-prasicu i Zidanu poželi dobrodošlicu.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Šta mu je ovo sa hlačama?

                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Skupile se i izbledele od pranja.
                                Supruga koristi neki jeftini Ariel [emoji4]

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X