Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka uzmu koga hoće. Čisto sumnjam da bi ga Real uzeo kada ima Zidana. Bajern sigurno ne bi. Od mašinerije i Bajerna koji je bio opasnost napravo je usraranku(ne uspavanku).

    Juventusa ništa ne košta, oni imaju domaću ligu, može da im bude trener bilo ko. Znaju da neće uzeti LŠ, znaju da Gvardiola ne može pa računaju na duplu negaciju.

    U Barseloni bi on bio odličan to je činjenica. Jedino i samo tu.

    Tako da, ne vidim ja nešto veličinu tog Gvardiole koji dominira u nikad slabijoj PL a ne može da uzme Lš skoro 10 godina.

    Mesi je van priče o Gvardioli i neverovatan je igrač. Čovek je bolji igrač od Ronalda samo Ronaldo ako uzme sa Juventusom biće veći. Nije toliko mnogo bolji ali je igračina. Tako da ga ne stavljamo u kontekst Prevarie.


    Miki postoji fudbal van Engleske, čisto da znaš. Nije parametar za najboljeg ikada uzimajue PL sa klubom sa kojim je Manćini osvajao pre tebe.
    Last edited by Cassius Clay; 11-03-19, 15:41.

    Comment


    • Zidane novi trener, šok

      Comment


      • Nadam se da Zidane ide po Eriksena, to je must potez za vezu kakav mrtvi Pogba, treba mu vizionar. Eriksen i Hazard posto mu je to miljenik pa da slazemo dalje kako god

        Comment


        • A sta je uradio Pep van Engleske? Nebitan lik,a?
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Mrkela View Post
            Nadam se da Zidane ide po Eriksena, to je must potez za vezu kakav mrtvi Pogba, treba mu vizionar. Eriksen i Hazard posto mu je to miljenik pa da slazemo dalje kako god
            Sta sad sa Iskom? Ostaje?
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Eriksen je bolja opcija jer može da igra cm sa malo ofanzivnijom rolom, primesom ofanzivnog veznog. Kreativan je igrač. Nego me interesuje da li će Ceballos imati prostora?

              Comment


              • Urose ... Jebem mu zivot ...
                Jel pratis ti sta fudbala u poslednje vreme ili samo pricas onako? Iskreno odgovori, znacu ako lazes!!! Brkovi ce te odati.

                Moja zelja je Pep u Juventusu, ali mislim da od toga nema nista. Makar jos nekoliko godina. Dok mu ne istekne ugovor u Sitiju, ili dok ne dobije otkaz (sto se meri sa verovatnocom da sada padne neka kamencina iz svemira i oduva nas sve u tri lepe).
                Naredna zelja mi je Zidan. A ja jos uvek nisam siguran da ce on zavrsiti u Realu, tako da Juve kao opcija ne otpada.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Neka uzmu koga hoće. Čisto sumnjam da bi ga Real uzeo kada ima Zidana. Bajern sigurno ne bi. Od mašinerije i Bajerna koji je bio opasnost napravo je usraranku(ne uspavanku).

                  Juventusa ništa ne košta, oni imaju domaću ligu, može da im bude trener bilo ko. Znaju da neće uzeti LŠ, znaju da Gvardiola ne može pa računaju na duplu negaciju.

                  U Barseloni bi on bio odličan to je činjenica. Jedino i samo tu.

                  Tako da, ne vidim ja nešto veličinu tog Gvardiole koji dominira u nikad slabijoj PL a ne može da uzme Lš skoro 10 godina.

                  Mesi je van priče o Gvardioli i neverovatan je igrač. Čovek je bolji igrač od Ronalda samo Ronaldo ako uzme sa Juventusom biće veći. Nije toliko mnogo bolji ali je igračina. Tako da ga ne stavljamo u kontekst Prevarie.


                  Miki postoji fudbal van Engleske, čisto da znaš. Nije parametar za najboljeg ikada uzimajue PL sa klubom sa kojim je Manćini osvajao pre tebe.
                  Pep je Anjelijeva želja isključivo, a ako je njegova onda se daje koliko to košta, kao što je npr. ovog leta želja bio Ronaldo npr.

                  Ronaldo se nije uklapao u vizuju Marote i zbog toga je i završena saradnja sa njim, hoću da kažem u Juventusu se Anjeli ne meša preterano, ali kad se umeša to je to....samo što se sada baš primio da digne Juve na viši nivo u svakom pogledu i ne mogu reći da mu ne uspeva, ponovo se tu lepe igrači svakakvih kalibara, sponzori i sve što prati tako megalomanski projekat.

                  Što se Reala tiče, zasigurno je vreme da se menja generacija, tri jaka imena na leto očekujem, po jedno u svakoj liniji tima.

                  Comment


                  • @Sandu

                    Gotovo je to, vraca se Zizu u Real. Ide oficijalna objava za oko sat i po, dva.

                    Comment


                    • Kako kad Real, kako kad Juventus, Junajted i Liverpul kako kad. Ne treba da budem genije da shvatim da ne može biti najbolji trener Gvardiola koji ima poslednji 9-10 godina 0 LŠ, dok je jedan batica izoveravao najvažniji trofej 3 puta za redom.

                      Super je Gvardiola, nemam ništa protiv, samo da ljudi ne preteruju.

                      Neće on iz Sitija nigde rekao je da želi da ostane još 2+1 tamo.

                      @Brajkula sve je to lepo samo znam da Gvardiola i Ronaldo neće saradjivati nikada. To je kombinacija koja ne može da se desi. Pre će opet Murinjo Pogbu trenirati nego to.
                      Last edited by Cassius Clay; 11-03-19, 15:58.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Urose ... Jebem mu zivot ...
                        Jel pratis ti sta fudbala u poslednje vreme ili samo pricas onako? Iskreno odgovori, znacu ako lazes!!! Brkovi ce te odati.

                        Moja zelja je Pep u Juventusu, ali mislim da od toga nema nista. Makar jos nekoliko godina. Dok mu ne istekne ugovor u Sitiju, ili dok ne dobije otkaz (sto se meri sa verovatnocom da sada padne neka kamencina iz svemira i oduva nas sve u tri lepe).
                        Naredna zelja mi je Zidan. A ja jos uvek nisam siguran da ce on zavrsiti u Realu, tako da Juve kao opcija ne otpada.
                        Ova činjenica se ostvaruje ovog leta.

                        Comment


                        • Iznenadjen sam povratkom Zizua.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ova činjenica se ostvaruje ovog leta.
                            Na zalost nije bas tako. Istice mu ugovor na kraju 20/21 sezone.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • @Uki, znamo da ne gotivis Pepa, da ne kazem mrzis ga. Ae malo spusti loptu, nije ovde Pep bitan, nego povratak Zidana.

                              Da ti iskreno kazem, pocinjes da lupetas.

                              Ovo je samo pitanje kada ce biti zvanicno objavljeno.

                              Comment


                              • Ok šefe

                                Comment

                                Working...
                                X