Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zidan ga obozava, ovo govno ce svakako traziti izlaz ako se ne udje u LS, pritom svi Francuzi svrsavaju na Zizua, Perez mora da pokaze moc, Pogba i Azar prvi pikovi, mozda Eriksen ako ne dovedu Labilnog.
    sigpic

    Comment


    • Moje mišljenje je da Zidanu ovaj kambek nije trebao i da neće biti ni izbliza uspešan kao što je bio u prvom mandatu, ali ajde....to je smao neki osećaj nezasnovan na argumentima i činjenicama.

      Inače, Juventus od leta preuzima Pep, čemu se radujem obzirom da će Juve po prvi put posle sijaset godina igrati moderan, atraktivan fudbal na gol više, a ne na manje primljen gol.

      Comment


      • Dugo Real nije imao prelazni rok kakav dolikuje takvom klubu što mi je i simpatično jer deluje više "organski" sa ovom bazom, ali voleo bih i par zvučnih imena.

        Mislim da je ovde rešena sa Zidanom dilema Azar ili Nejmar u korist prvog. Eto i Pogba... Benz ostaje 100%...
        Hakimi se vraća verovatno, ne znam za Kovačića kakva je situacija, ali mislim da je on završio u Realu..

        To i liči na Prevariolu da dodje i uzme domaću titulu sa timom koji je overava godinama i ne uzme Lš. 3 godine Juventus i 3 PSG i onda penzija. Baš me zanima u kom univerzumu će Ronaldo biti pod Gvardiolom. Mogao bi on nazad u Madrid za simboličan keš.
        Last edited by Cassius Clay; 11-03-19, 15:21.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Može li neko da izvuče podatak bilans Reala od 2014. prodaja/kupovina?
          PRODAJA: €421.75M

          KUPOVINA: €444.25M

          UKUPNO: - €22.50M
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Moje mišljenje je da Zidanu ovaj kambek nije trebao i da neće biti ni izbliza uspešan kao što je bio u prvom mandatu, ali ajde....to je smao neki osećaj nezasnovan na argumentima i činjenicama.

            Inače, Juventus od leta preuzima Pep, čemu se radujem obzirom da će Juve po prvi put posle sijaset godina igrati moderan, atraktivan fudbal na gol više, a ne na manje primljen gol.
            Spas za PL[emoji23][emoji23][emoji23]

            Moze Pogba ali kostace[emoji41]
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Hvala, fenomenalno.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Dugo Real nije imao prelazni rok kakav dolikuje takvom klubu što mi je i simpatično jer deluje više "organski" sa ovom bazom, ali voleo bih i par zvučnih imena.

                Mislim da je ovde rešena sa Zidanom dilema Azar ili Nejmar u korist prvog. Eto i Pogba... Benz ostaje 100%...
                Hakimi se vraća verovatno, ne znam za Kovačića kakva je situacija, ali mislim da je on završio u Realu..

                To i liči na Prevariolu da dodje i uzme domaću titulu sa timom koji je overava godinama i ne uzme Lš. 3 godine Juventus i 3 PSG i onda penzija. Baš me zanima u kom univerzumu će Ronaldo biti pod Gvardiolom. Mogao bi on nazad u Madrid za simboličan keš.
                Sto, za tebe je Alergi bolji trener od Gvardiole?

                Comment


                • Pa je l ti vidiš da saradjuju Ronaldo i Gvardiola kao moguću opciju? Alegri bi mi bio najbolji trener da svaku tekmu sprema kao revanš protiv Reala.

                  I sada će Juventus pobediti samo ne znamo da li će proći. Nije bolji od Gvardiole isto kao što Gvardiola nije od x trenera počevši od Murinja preko Anćelotija.

                  Comment


                  • Pricalo se da nece moci ni sa Aguerom, pa eno moze.

                    Gvardiola je trenutno klasama iznad Murinja, smesno je i porediti ih. Generalno na nivou karijere, moze da ima diskusije.

                    Comment


                    • Uki, nemoj molim te. Pep je trenutno broj 1
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Na nivou karijere. Ne živi se od danas do sutra.

                        Nije Ronaldo Aguero, niti ima ropski mentalitet da mu jeftina kopija Ćira di Marzija glumi autoritet. Znam da neće pristati na to.

                        Ne znam po čemu je broj jedan. Broj jedan je sada teško definisati, ali ako bih morao nekoga da istaknem i da kažem da bi se klub raspao bez njega - Simeone je ubedljivo broj jedan.
                        Last edited by Cassius Clay; 11-03-19, 15:32.

                        Comment


                        • Murinjo treba da se rehabilitira u nekom klubu, ali gledajuci ga kako prica kao pundit, nece se mnogo leba najesti/titula osvajati.

                          Da biraju Juve, Real, Bajern, Barsa izmedju Murinja i Gvardiole sad, jasan je izbor.

                          Comment


                          • Samo da vidim Mbapea u belom dresu ovog leta. Mbape desno, Vinisius levo

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Na nivou karijere. Ne živi se od danas do sutra.

                              Nije Ronaldo Aguero, niti ima ropski mentalitet da mu jeftina kopija Ćira di Marzija glumi autoritet. Znam da neće pristati na to.

                              Ne znam po čemu je broj jedan. Broj jedan je sada teško definisati, ali ako bih morao nekoga da istaknem i da kažem da bi se klub raspao bez njega - Simeone je ubedljivo broj jedan.
                              Svaka cast Colu ali da ode, Atletiko bi i dalje bio jak s tim da bi doslo do zaokreta u fudbalu jer imaju strasne igrace i da igraju napadacki fudbal.

                              Siti jeste bio jak i prije Pepa ali sa njim i bez njega nebo i zemlja. Covjek sta je uradio prosle sezone je ludilo. Jos ako uzme ove sezone jujuju a ne daj Boze i sva 4 trofeja da uzme. Onda se ne bi imalo sta pricati, no 1 svih vremena.


                              @Lejkerboy, realno je ocekivati jednog od trio Nejmar, Azar, Mbappe
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Sve ista prica, kakav je ovo loop.

                                Murinjo doktotica, Pep prevara, Roki GOAT, Mesi bot.

                                Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X