Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li istine u ovome da je Perez govorio igracima da su sramotno odigrali i da mu je Ramos nesto uzvratio?

    Comment


    • Ako je vjerovati štampi, tako je. Skoro svaka štampa koja je naklonjena Realu je prenijela ovu vijest.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Šteta što kralj nije u kraljevskom klubu, ali imamo najboljeg igrača sveta Modrića...



        A i Zidan je obavezan. Što kažu neki liliputanci "Kakav Zidan, pa sa Realom bi svako osvojio"... Zidan i Ronaldo neprevazidjeni.
        Last edited by Cassius Clay; 09-03-19, 06:05.

        Comment


        • Smešne mi priče kako će Serhio Ramos posle svega napustiti kraljevsku porodicu i otisnuti se negde drugde.
          Sklon sam tvrdnji em verovanju kako će pre Florentino Perez odmarširati iz Reala nego dugogodišnja ikona kluba.
          Ne verujem da će navijači progutati tvrdnje Pereza i Murinja ko je glavni krivac za podele i neslogu u svlačionici. Eventualni napuštanje Ramosa pokrenuo bi brojne tektonske poremećaje na Bernabeu.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • ...coming soon...loading...

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Prica se da ih je odbio i da je blizu klupe Juventusa.

              EDIT: Okej, sad sam naisao na to da ce ipak opet u Real
              Last edited by Mr. Wolf; 11-03-19, 14:46.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • NAJVECI se vraca krv ti jbm. Koliko mu je samo zaostavstina porasla ovakvom sezonom Reala. Napunio baterija, shvatio Perez ko je broj jedan i bez koga se nikako ne moze, nova dominacija moze da pocne.
                sigpic

                Comment


                • Sta li mu je Perez obecao? Da mu se nece mesati u transfere?
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Pa vjerovatno, ali opet zakasnio je desetak dana, da je pred revans preuzeo ekipu opet bi on podigao usatog, to je Zidan, za dvije i po godine obrne igricu kao od sale i postane jedan od najboljih i najtrofejnijih svih vremena.

                    Njega je ovo cekalo svakako posle trece LS, da izgradi novi Real ali se povukao tada, sad je spreman. Bejl moze da pakuje kofere, to je sigurno.
                    sigpic

                    Comment


                    • To je to

                      Florentino has accepted everything Zidane asked for, which is not little. There will be a revolution, little by little, with a few surprises
                      sigpic

                      Comment


                      • Polako s tim revolucijama, samo kazem.

                        Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                        Comment


                        • Nije Perez nista shvatio, znao je to odavno, nije se dzabe hvatao za glavu kada je ovaj rekao da daje ostavku.

                          Comment


                          • Prvo Zidanovo pojacanje Pol Labilni Pogba.
                            sigpic

                            Comment


                            • Misliš? Nešto sumnjam...Mada ne bi pravio ni izbliza ekscese kao kod Murinja.

                              To je odlična vest iako sam navijao da ode u Juventus i sa Ronaldom uzme Lš. Da zabetoniraju Mesija i Gvardiolu za sva vremena.

                              Može li neko da izvuče podatak bilans Reala od 2014. prodaja/kupovina?

                              Ja mislim da Real može ubedljivo najviše da troši i da su puni(kao i uvek).
                              Last edited by Cassius Clay; 11-03-19, 15:12.

                              Comment


                              • Bio sam ubedjen da Zidan preuzima Juve, svakako iznenadjenje za mene ali verovatno najbolja moguca opcija za Real Madrid.
                                Bice zanimljiv prelazni rok u Madridu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X