Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vidim kakvo je ovo pljuvanje sto je Benzema rekao. Da je Benzema spominjao neke uvrede ili da je lagao, to bi bilo "pljuvanje". Covjek rekao samo nesto sto je vjerovatno tacno.

    A to sto je Ronaldo pokazao navijacima Atletika koliko je puta tim za koji je igrao osvojio LS dok je on igrao za te klubove, pa dobro oduvjek je Ronaldo imao potrebu da svima sam za sebe govori koliko je dobar.

    Comment


    • Jeste se Bale ružno ponio nakon gola, ali razumijem ga pomalo, igra Vasquez ispred njega koji nije bolji igrač i duže je od njega u klubu.

      Na sve to, nije ni prva izmjena.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Mozda nije bolji igrac od Bejla pre 4 godine, ali sada jeste. I mnogo vise radi u odbrani. I bolje se ponasa kao saigrac ekipe.

        Comment


        • Slažem se.

          Samo Bale će jednim potezom riješiti utakmicu. Vasquez neće nijednim.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by LejkerBoy View Post
            Bale ce mozda biti suspendovan zbog gesta koji je pokazao navijacima Atletika nakon postignutog gola. Moguca kazna - 12 utakmica u spanskoj primeri.

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Mozda nije bolji igrac od Bejla pre 4 godine, ali sada jeste. I mnogo vise radi u odbrani. I bolje se ponasa kao saigrac ekipe.
              I manje posećuje ambulantu od Velške prznice.

              Comment


              • Modrić 34, Ramos 33, Marcelo i Benzema 31 godinu, ekipu treba podmlađivati, ova generacija je dala što niko još nije nikad uspio i pitanje da li će.

                Riješiti se nekih igrača koji kao što je Ronaldo govorio nisu klasa za Real, uz dužno poštovanje - Vallejo, Nacho, Valverde, Llorente, Brahim, Ceballos...

                Ne treba neka velika rekonstrukcija tima odma sad na ljeto, jedna klasična devetka i jedan na sredini terena, pa sledeće ljeto opet ići sa 2-3 pojačanja.

                I naravno - trener. Solari je autoritet za C ekipu Reala, treba neko ko je autoritativan i koga će igrači poštovati.

                Od ove sezone nisam ništa ni očekivao, jer šta očekivati kad izgubiš najboljeg igrača i golgetera u istoriji kluba, i na to glavni vođa van terena napusti ekipu?
                Last edited by Tarantula®; 07-03-19, 12:01.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Mislim da je ipak trebalo nesto ocekivati. Jeste Ronaldo otisao ali nije to ovu ekipu svelo na prosjek ekipu pa da se nista ne ocekuje. Na svim pozicijama su jedni od najboljih a na pojedinim pozicijama najbolji igraci na svijetu.

                  Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                  Comment


                  • Po meni najveći problem leži na sredini i ta krila.

                    Modrić i Kros nisu igrači koji su bili. Ne znam razlog zašto je forma toliko pala, ali su baš neprepoznatljivi. Kasemiro tu i tamo, ali ova dvojica su baš loši. A njih dvojica treba da budu kičma ekipe uz Ramosa i Kurtou.

                    A da se primetiti da je Real izgubio i tu oštricu u napadu. Ronaldo je ogroman gubitak, to se vidi. Ali po meni još više se primeti nedostatak TOP krila. Odjednom Real sve nade u napadu polaže na klinca koji je došao iz Brazila i tek treba da se pokaže. To je veoma neozbiljno za ovakav klub. Vinicius jeste TOP talenat, ali ne treba da bude glavni čovek za napad, bar ne još.

                    Držanje Iska na klupi kad ti igra u napadu pati je neshvatljivo. Bejl, Lukas, Asensio...nijedan od njih ne igra dobro. A i svakako Lukas, Asensio i Vinicius treba da budu rotacije. Za Bejla nemam komentar. Baš je propao, povrede su ga uništile. To seckanje...malo igram, malo ne igram.

                    Prioritet po meni treba da bude krilo, veznjak, spic i ako ostane za levog beka.
                    Last edited by z0La; 06-03-19, 10:17.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Mora Zoze da dolazi opet da gradi ekipu za velika djela izgleda.

                      Comment


                      • Iz štampe se da naslutiti da je većina navijača za povratak Mourinha na klupu, dok svlačionica Reala i nije baš za to.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Idealan bi po meni bio Don Karlo

                          Comment


                          • I da upotpunim loop, idealan bi bio Zidan.

                            Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                            Comment


                            • Solari[emoji41]
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Uskoro objava da Murinjo postaje trener Reala, navodi Juanma Cueto, španski novinar valjda

                                Comment

                                Working...
                                X