Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo se vidjelo i na samoj utakmici, ali opet je fino vidjeti koliko je Barcelona bila bezidejna, samo se dodavala zadnja linija i ispucavali lopte.

    Ne vrijedi trositi rijeci o Mourinhu.
    Koliko taj covjek poboljsa ekipu u koju dodje je prosto smijesno. Uvijek otvoren za igrace, nije jedan od onih "nedodirljivih" trenera. A o njegovoj motivaciji u svlacionici je smijesno i pricati.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ja bi dupe dao da on dodje u Arsenal posle Reala
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Ja bi dupe dao da on dodje u Arsenal posle Reala
        Nemoj davati obecanja koja neces moci ispuniti.

        Kod Jose-a se nikada ne zna.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Real ce da zgazi patuljke u srijedu...dobro mozda su sad malo veci Fabregas im je popravio prisjek visine na 1,71...
          Kakve to veze ima?

          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment


          • Originally posted by Phenom View Post
            Kakve to veze ima?
            Meni ima,vazna stavka
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • barca-REAL MADIRD
              Utakmica je na rasporedu u srijedu, s početkom u 23h na camp cou.

              Spisak pozvanih igrača:

              Golmani: Casillas, Adan, Tomas Mejias
              Odbrana: Carvalho, Pepe, Marcelo, Coentrao, Varane, Arbeloa, Albiol i Sergio Ramos
              Vezni red: Khedira, Xabi Alonso, Granero, Callejon, Di Maria, Ozil i Kaka
              Napad: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuain i Morata

              NAPRIJED BLANCOSI DO NOVE TIULE

              Comment


              • Kada svi budu zdravi, ocekuje se ova postava od Reala. Zastrasujuce koliko jak vezni....




                EDIT: Evo i od ostalih timova, ako nekoga zanima.

                http://www.goal.com/en/news/1717/edi...-the-ultimate-
                Last edited by D-Wade; 17-08-11, 18:53.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Sigurno nije vise zastrasujuci od Barsine sredine xD Xavi, Iniesta i Fabregas. Previse mocno to zvuci

                  Comment


                  • Videcemo na delu....

                    Nije sigurno ni da ce Cesc igrati, jer ako on igra, gde ce Sergio?

                    Sahin je najbolji igrac prosle sezone u Bundesligi, i sigurno ce biti ogromno pojacanje za Real. Strasan vezni, strasan!!!!! Uverices se sam. ;)

                    Ne kazem da je bolji od Barsinog, ali posto sam navijac Reala ne mogu reci ni da je losiji.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Previse sansi protracili, Marcela oterati u tri lepe, lik je nesposoban za velike utakmice. Coentrao odigrao doktorski.....Ozil je promasio jedan na jedan jbt....Ronaldo pogodi precku....a tek golove kakve su primili. Prvi je smesan, odbrana ispala kao iz voza...Mora mnogo bolje, realizacija mora biti bolja.

                      Sahin kada se vrati, isterati Khedira-u i bice dobro. Kaka ako moze igrati kako treba, treba ostati, ili ga prodati. Nema druge....
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Igra se mnogo poboljšala od prošle godine ali baš mnogo jedina stvar koju zameram jeste mnogo protraćenih šansi ali polako nije svaki dan đurđevdan liga tek treba da počne doćiće i Realovih 5 minuta
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ma ne sumnjam ja da ce Real igrati bolje. Sahin ce biti ogromno pojacanje...covek je genijalac sa loptom. Coentrao je ja mislim obezbedio sebi mesto u prvih 11, a Marcelo je opet pokazao kako ne moze da kontrolise svoje temperamenat. Real je bio bolji u ova dva meca, imali su vise sansi, morali su to da iskoriste. Na kraju, Messi odlucio i svaka mu cast na tome, ali je Real ispustio trofej.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Meni je jedino glupo sto nisu iskoristili onda kada je Khedira prosao Valdesa , to su morali mnogo bolje realizovati i sta Benzema promasi Bolje da je Higuain u 1.timu
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Fino receno, nadam se i ja da ce doci tih 5 minuta, jer danasnja igra nije najbolje sto može ova ekipa. Marcelo nek samo igra protiv manji ekipa jer bas uvjek zezne stvar.

                              Comment


                              • Nadam se samo da je jos jedna pouka izvucena i da ce biti jos bolje,jer vec jeste bolje u odnosu na proslu godinu...i to dosta
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X