Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lupež. Izgleda je Rodrigo blizu, ali bih više voleo kad bi Verner izašao u kombinaciju.

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Eto ti mu pričaj o modernom nogometu.Samo nek se dovede zvijezda i to je to. Riješen Ronaldo, a zašto igra Casemiro, Lucas, Benzema koji ne zabija nikad nećeš dokučiti, jer tvoj nogomet je daj zvijezdi loptu i skloni se, how yes no
      Nije to moj nogomet (Urose, gde si sad), to je nogomet svih jakih i bogatih, naravno najuspesnijih evropskih klubova. Samo vas par sto zeli sebe da proglasi poznavaocima i wannabe menadzerima moze da izjavi takvu glupost.

      Doduse, ti si vec pokazao da nemas pojma o kosarci kada si izjavio da Fener ne moze da izgubi od Reala. Rotacija ispade ipak vazna u modernom, gladijatorskom sportu.

      Ja ne verujem sta citam (kad vidim kakvih sve postova ima, pocinje da mi bude jasno). Kao da je Real Madrid Roma, pa im je vazan skauting i gledaju da nesto proizvode fudbalere i da prave tim jer treba stedeti. PSZ, Barselona, City i Real su tu da kupuju u svakom prelaznom roku, tako su i osvajali sve ove titule. Sigurno im nije najvise pomagalo sto su prepoznali neke Munire, Ceballose, Lucase ...
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Vidim i ovde i na FK CZ posle mojih postova trol nešto piše, ali baš mi prija što je na ignore. Kažu ljudi proziva me. Pozdrav za "stručnjaka".

        Comment




        • Super ti je taj ignore, kad malo malo pa proviris iza njega. Nema potrebe da se krijes, moji postovi nisu radioaktivni.

          Previse ti u drugima vidis sebe i zameras drugima ono sto sam radis.

          Prosto, nema potrebe da na temi o LE razglabas o transfer politici kluba koji cak ni ne ucestvuje u ovom takmicenju ... ali, kao da je tebe briga na kojoj temi pises, pises ono sto ti je u tom trenutku interesantno i boli te uvo. To je trolovanje po definiciji.

          Nema veze kome sam na ignore, a kome nisam, reagujem na postove, ne na forumase.
          Last edited by blond; 10-08-18, 00:03.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • A34ABC32-F810-4ACA-B85B-71E2B8BC03BD.jpg


            Niko od igrača nije za više od 35 miliona doveden.

            Real Madrid deli lekcije ostalim klubovima u poslednje vreme, i rivalu iz Katalonije i kojekakvim Mančesterima, PSG i slično.

            Comment


            • Ode Lukica, svakako udara reket Perezu sad

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Ode Lukica...
                ...na trening.

                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Što me štrecate jbt..

                  Comment


                  • Real Madrid C.F.

                    Nisu bas stvari tako jednostavne ali da zadnjih godina posluju totalno drugacije nego ranije to stoji ali napravili su ozbiljan tim i nije bilo potrebe za ulaganjima. Vec sledece ljeto to ce se promijeniti.

                    Ulozili su ozbiljne pare u tim, Benzema, Ronaldo, Kaka, Cabi Alonso, Pepe, Di Marija, Ozil su stigli pa onda dopunjali sta im je trebalo i dali vremena da Kazemiro i Kaevahal stasaju, u Portu i Leverkuzenu, Varan da uz Ramosa i Pepea, Carvalja stasa i postane ovo sto jeste danas, doveli Modrica, zamijenili Cabija sa Krosom, zamijenili Ozila sa Bejlom i tako.

                    Uglavnom sjajan plan i bas im se isplatio. Naucili su na svojim greskama a vidjecemo kako ce nastaviti sad bez Ronalda i kako ce sledece sezone zamijeniti Modrica, Bejla, Benzemu jer vrvt 2 ili sva 3 nece ostati jos dugo u Realu.
                    Last edited by Miki28; 10-08-18, 11:30.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Tako što će dovesti koga budu hteli. Verovatno Mbapea, Salaha i Pogbu, Ikardija. Nakupilo se već toliko da mogu da se iskeširaju sva 4 lagano i da se ne prekrši ona glupost, uz prodaju Luke, Bejla, Benza i Kovačića tipa.

                      Comment


                      • Iako sam bio za Bejla da dodje ovo ljeto u Utd za bilo koju cijenu, taj brod je otplovio tako da ne vjerujem da ce uspjeti da uzmu 100+ miliona na njega osim bas da cijele sezone ostane zdrav.

                        Benzema u vrh glave moze za nekih 50 miliona i to je bas natezeno.
                        Luka je klasa i sve ali 33 godine tako da ni za njega sledece ljeto nece dobiti vise od 50 miliona ako i toliko.
                        Kovacic bi trebalo da se vrati u Madrid i da bude onda starter umesto Luke ali vidjecemo.

                        Ipak da dovedu tu 4 koje si naveo ce bas bas da ih kosta. Mbappe ispod 200 ne mere, Pogba barem 150, Ikardi preko 100. Morace da padne neka prodaja nekretnine po dobroj ceni[emoji6]

                        Uglavnom kao i uvijek u fudbalu, sve ide u ciklusima. Ovo je bio Realov a sada ide neciji drugi
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Evo Real dovodi Alkantaru krv ti jbm
                          sigpic

                          Comment


                          • Izvor?
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Onda Cero

                              sigpic

                              Comment


                              • Još jedna kradja ako dodje. Posle će bude plač što Real ima najbolje igrače. @miki28 ja ne znam ni koliko je Real trošio prethodnih godina, nešto smešno prethodne 3-4. Novca ima ima i prostora. Nije da smo doveli Nejmara i Mbapea za 400 milki.

                                Comment

                                Working...
                                X