Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kejn, Kejn, Kejn...
    sigpic

    Comment


    • https://www.google.com/amp/s/www.cau...ie-a-star/amp/

      Sama činjenica da se dovodi u vezu sa ovim klubovima, makar ovo sve bile izmišljotine, govori da je odličan igrač. Zašto nikad nisu povezivali nekog drugog Srbina u poslednjih 10 i više godina sa tako velikim klubovima, a da nije štoper tipa Bane i Vidić.

      Comment


      • Zavrsi se prica koja je na pocetku izgledala kao zajebancija. Ende.

        Comment


        • Pogledaj tvit korisnika @fejzbukprofil: https://twitter.com/fejzbukprofil/st...922099712?s=09

          Ono kada se Real i Juve dogovore ispod stola [emoji23]


          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • https://twitter.com/fabrizioromano/s...512486915?s=21

            Zver od igraca


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Oproštajno pismo Cristiana Ronalda nakon odlaska iz Real Madrida:

              "Ove godine u Real Madridu, i gradu Madridu, vjerojatno su bile najsretnije godine moga života. Imam samo osjećaje ogromne zahvalnosti ovome klubu, za ovaj hobi i ovaj grad. Mogu se samo zahvaliti svima njima za ljubav i privrženost koju su mi pružili.

              Kako god, vjerujem da je došlo vrijeme za novu fazu u mom životu i ja sam bio taj koji je upitao klub za transfer. Osjećao sam se tako i zamolio bih sve, a posebno naše navijače da me razumiju.

              Bili su zaista fantastični kroz ovih devet godina. Bilo je ovo jedinstvenih devet godina. Bio je to veoma uzbudljiv period za mene, prepun razumijevanja, ali i veoma težak, jer je Real Madrid veliki zahtjev. Ipak, dobro znam da nikada neću zaboraviti da sam uživao u fudbalu ovdje na jedinstven način.

              Imao sam fantastične suigrače na terenu i u svlačionici. Osjetio sam tu nevjerojatnu toplinu sa tribina i zajedno smo osvojili tri uzastopne, a četiri Lige prvaka u pet godina. Također, na individualnom nivou sam imao čast da osvojim četiri Zlatne lopte i tri Zlatne kopačke. Sve to tijekom mog vremena u ovom ogromnom i izvanrednom klubu.

              Real Madrid je osvojio moje srce i srce moje obitelji i to je još jedan više razlog zašto želim reći hvala Vam: hvala klubu, predsjedniku, direktoru, mojim kolegama, svih tehničarima, doktorima, fizioterapeutima i nevjerojatnim radnicima koji su učinili sav posao i koji su neumorno odradili svoj posao do najsitnijih detalja.

              Beskrajno hvala još jednom našim navijačima i španskom fudbalu. Tijekom ovih devet godina sam imao sjajne igrače ispred sebe. Moje poštovanje i moje priznanje za sve njih.

              Ogledalo sam se puno i znam da je došlo vrijeme za novi ciklus. Odlazim, ali ovaj dres, grb i Santiago Bernabéu će zauvijek biti moji gdje god se nalazio.

              Hvala vam svima i naravno, kao što sam rekao i prvi put kada sam kročio na stadion prije devet godina: Hala Madrid!"
              Sve je započelo sa poljupcem, sve završava sa poljupcem.



              HVALA ZA SVE LEGENDO I SREĆNO !
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Zao mi je sto je napustio klub, hvala mu na svim lepim uspomenama, svim postignutim golovima i svim resenim takmicama, hvala!
                Da se sretnemo u finalu lige sampiona ponovo!

                Comment


                • Vrijeme je za nove stranice istorije.

                  Čast je bila gledati jednog od top dva igrača svih vremena u njegovim najboljim godinama u najvećem klubu na svijetu.

                  Skoro ga je nemoguće zamijeniti, pogotovo ko sledeći uzme broj 7.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Mora da dodje Mbappe sad, fresh prince da nasledi Ronalda.

                    Comment


                    • Sada Realu treba neka nova sveza krv u napadu,neki novi "Ronaldo" a to bi verovatno u ovom slucaju bio Mbape. Videcemo,legenda otisao,sigurno nece biti isti Real u narednom periodu.
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Realnost je da Mbape danas košta 3x više od Ronalda, a svakako nije bolji 3x niti će to biti u naredne 3g.

                        Da je Zidane ostao zadržali bi oni i Ronalda i krenuli po četvrtu i petu u nizu.
                        Ovako, malo zatečeni, su iskoristili trenutak za veliko renoviranje.

                        Comment


                        • Modrić sledeće a možda i Benzema (kojeg ni Chuck Norris ne može odvesti iz Reala ).

                          Rebuilding je se morao desiti.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Hazard je jedan kroz jedan za ovo ljeto. Vidjet cemo hoce li Kejna odma napasti

                            Comment


                            • Hazard +Kane/Mbappe zavisi ko se bolje pokaze jos u ostatku SPa. Vise bih voleo Mbappea, tad bismo imali “naslednika”.

                              Comment


                              • Nema teorije da PSG da Mbappea niti za 300m

                                Comment

                                Working...
                                X