Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Di Marzio upravo javio da su se dogovorili Real i Alison, ostalo da se dogovore sa Romom.
    sigpic

    Comment


    • Kovacic zatrazio transfer iz Reala, nije zadovoljan statusom u klubu i minutazom, klauzula oko 50 miliona e

      Comment


      • Imaš Navasa i ti potežeš za rešenjem tipa Alison. Čuvar Rome jeste kvalitetan golman ali u mačka u džaku hoće li se prilagoditi zahtevima velikog kluba. U Madridu isključeno pravo na grešku.
        OK mi zahtev Kovačića. Suviše je dobar fudbaler da bi sedeo na klupi kada zna da bi u 90% klubova bio ne samo starter već jedan od bitnijih šrafova na sredini.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Ne znam, ja sam potpuno protiv Allisona, ali jbg tu je svetsko prvenstvo, vreme da Florentino dovede zvezde svetskog prvenstva, a i dodatno je otisao Zidan tako da ce Florentino doziveti dezinhibicione fenomene i dovoditi random nepotrebne zvezde...

          Comment


          • Videćemo posle Rusije i cele gungule kako će Real odglumiti na fudbalskom tržištu. Sigurno će Perez pokušati privoleti TOP igrače na Santjago Bernabeu. Spominju se Salah i Azar, siguran sam kako će krenuti još po nekog iz kategorije "najboljih".
            Ostaje da se izkristališe situacija sa CR. Pre sam verovanju kako će sjajni Portugalac nastaviti odiseju u španskoj prestonici nego podići [emoji572] i pojačati, na primer bogatog šeika iz PSŽ-a.
            I ako nisam Madridista, ne sviđa mi se izbor Zi-Zuove zamene. Smatram kako Đulen Lopetegi nije kalibar za bitisanje na slavnoj klupi. Teško će uspeti duži vremenski period biti prvi izbor i autotarivni vođa sadašnjih razmaženih primadona Real Madrida.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Kovačić 50m? Bajern, Juventus. Mančester Junajted nije toliko pametan.

              Ako ode za 50m, a ne verujem da će uopšte otići, kradja veka.

              Meni Navas uopšte nije golmančina. Skine on mnogo toga ali i mnogo kiksa. Alison je bolja opcija nego neke egzibicije tipa Donaruma i slično.

              Pošto Real radi u tišini ne bi me čudilo da eksplodira ime Mauro Ikardi. Kovačić ide jedino ako su se nameračili na Kantea.

              Kante, Ikardi, Alison, Pulisic možda...Ne bih ja tu ništa više dirao.
              Last edited by Cassius Clay; 24-06-18, 22:11.

              Comment


              • Pazi,negde sam procitao mu je klauzula 50m, ja ga ne bih ni u ludilu prodao, igracina ce tek biti.
                Allison mi jos nije dovoljno proveren, ako se puca neka se ide do kraja tipa DDG, a voleo bih da dodje neki igrac za dubinu pogotovo na stoperskim pozicijama i na desnom beku, tu je Real bas tanak, prosle godine se Karvahal razboleo i odmah ljudi vezali kikseve u ligi.
                I naravno spic, moze bilo koji top spic ispod 25-26 god.

                Comment


                • Gde ode ovo sve...



                  Comment


                  • Real je to zvanicno demantovao prije nekoliko minuta.

                    Comment


                    • Ne sumnjam da Florentino prska na malog.

                      Comment


                      • Smiješno je šta sve ljudi prate i čitaju.

                        Real je zvanično demantovao i za Mbappea i Neymara.

                        Ali svakako razumijem tog "novinara" koji je pisao članak, da je dogovor postignut, treba se za leba zaraditi, prehraniti porodicu.

                        Isto tako, razumijem i one koji pišu da Ronaldo ide u Juve, siguran sam da je tiraž novina dosta veći (a samo je to bitno).
                        Last edited by Tarantula®; 04-07-18, 12:27.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Izgleda da je vrijeme za novi ugovor za Ronalda.

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Smiješno je šta sve ljudi prate i čitaju.

                            Real je zvanično demantovao i za Mbappea i Neymara.

                            Ali svakako razumijem tog "novinara" koji je pisao članak, da je dogovor postignut, treba se za leba zaraditi, prehraniti porodicu.

                            Isto tako, razumijem i one koji pišu da Ronaldo ide u Juve, siguran sam da je tiraž novina dosta veći (a samo je to bitno).
                            Za Ronalda je objavljeno i na jednoj televiziji iz Madrida da ide u Juventus. Oni su valjda bas povezani sa Realom samo licno mislim da namjerno guraju tu pricu ali eto vidjecemo sta ce biti.

                            Comment


                            • Ova prica postaje zanimljiva.

                              Gianluca Di Marzio confirms Cristiano Ronaldo is ready to tell Real Madrid he wants a transfer to Juventus for €100m.

                              According to Marca, agent Jorge Mendes was called to Madrid for an emergency summit with President Florentino Perez and it is taking place this evening.
                              https://www.football-italia.net/1240...-juve-transfer

                              Comment


                              • Ako Juventus izgubi Dibalu zbog dovodjenja Ronalda onda je to los posao za njih.

                                Danas najavljuju neki sastanak Pereza i Mendesa.

                                Comment

                                Working...
                                X