Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asensio: Thank you for everything you've done for me and for the team. It has been an honor to be able to win with you and learn from you during these two seasons. I wish you the best mister.
    Meni samo nije jasno o cemu ovi ljudi pricaju, kako su ista naucili od njega kad je poznato da je Zidan trenerska neznalica.
    sigpic

    Comment


    • Na srecu covek ucio Iska, Asensia Potrefilo mu se...

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Ide Zidan sledece sezone u Juve, Max odlazi u Real i ja zadovoljan.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Izgleda Real po Poketinja ide


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment




          • Perez during Zidane’s farewell press conference




            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • Samo Alonso.

              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

              Comment


              • Na stranu to sto ja ne simpatisem Real, ali Zizu je doktor.

                Last edited by Rossonero; 31-05-18, 18:22.

                Comment


                • Zasto doktor, kad je sve 3 LS ukrao...

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Zasto doktor, kad je sve 3 LS ukrao...

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    U sve 3 sezone je imao pomoc sudija. To je istina i od toga ne moze da se pobjegne, ali da je ukrao sve 3 titule LS to ne mogu da kazem.

                    Comment




                    • Mauricio Pochettino is Real Madrid's first choice to replace Zinedine Zidane.

                      Comment


                      • Originally posted by TeaFam View Post
                        Auu, 'ladno se covek povukao nakon 3 vezane lige sampiona. Gospodski, a u isto vreme je uvalio da ne kazem sta sledecem treneru Reala, ne bio mu u kozi.

                        Ne vidim gde bi mogao da ide dalje, osim na neko selektorsko mesto, ili da pauzira godinu dana pa onda da vidi. Ali realno, gde mozes otici iz Reala.

                        Presao igricu, to je to. Naklon do poda, nema sta.
                        Jeste gospodski, svaka mu cast.
                        Ali ako sledeci trener Reala bude Venger - nije mu uvalio nista. Jer Vengerica nema sta da izgubi.
                        Mada cisto sumnjam da ce Arsen.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Ide Zidan sledece sezone u Juve, Max odlazi u Real i ja zadovoljan.
                          Verovatno ce Maks jos jednu u Juveu, a Zidan pravi pauzu godinu dana.
                          E onda u svoj omiljeni klub, da tamo nastavi trenersku karijeru.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • 99.99% novi trener je Mauricio Pochettino.

                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Verovatno ce Maks jos jednu u Juveu, a Zidan pravi pauzu godinu dana.
                              E onda u svoj omiljeni klub, da tamo nastavi trenersku karijeru.
                              To je ta prica, Maxu istice ugovor cini mi se 2020. ali moze i sledece otici, nikakav problem nije.
                              Poks se nece proslaviti u Realu, nesto mi ne uliva poverenje iako je dobar trener.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Naravno da neće, malo će eksperimentisati sa njim, pa kad vide da neide, uzeće Joachim Löwa.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X