Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zao mi sto pepe nije stociro keitu ili napuco pedra da nemoze vise igrati fudbal.....koji su cigani ovi katalonci da to nije normalno, onaj bin laden(d.a) je kreten sam po sebi.....

    dobra partija....ronaldo nije bio bas na nivo po mnei al bice bolje, bitno je da smo napadali i stvarali prilike a golovi ce doci....a sudija je vise ostetio real nego cigane al et naviko je real na takav tretman od strane sudija ;)

    Comment


    • Nije imao Real sreće danas jbg... Iako su prijatno iznenadili! Ali čudi me sudija da nije svirao penal za onaj prekršaj Valdeza? Možda je posle načinio kompenzaciju kod Marselovog starta ali ono je morao da svira...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Evo zasto prezirem Alves-a, nema ni trunke srama...

        Zali se na suđenje, on!?!

        http://www.goal.com/en/news/12/spain...iago-bernabeu-
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Evo zasto prezirem Alves-a, nema ni trunke srama...

          Zali se na suđenje, on!?!

          http://www.goal.com/en/news/12/spain...iago-bernabeu-
          Jest lik bestidan .

          Joj kako su razmazeni, auuuu, cim ih neko nadigra, odmah su sudije krive.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Evo zasto prezirem Alves-a, nema ni trunke srama...

            Zali se na suđenje, on!?!

            http://www.goal.com/en/news/12/spain...iago-bernabeu-
            Videh i ja ovo i ne mogu da verujem koji se igrac oglasio na sudjenje xD

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Videh i ja ovo i ne mogu da verujem koji se igrac oglasio na sudjenje xD
              Maldito!!

              Ma de ovo je komedija...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Cim ih neko nadigra ista prica i uvijek se ponavlja,meni samo nije jasno kako vise ima strpljenja veliki Mou...dokad ce se ovo ponavljati,ove kradje
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Mou ce da osvoji LS i da ide 99%.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Mou ce da osvoji LS i da ide 99%.
                    Pa to se i ocekuje. ;)

                    Onda ide dalje...koja li je sljedeca destinacija?
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ne vjerujem da ce otici,ovaj projekat koji su u Realu poceli je malo drugaciji od njegovog posla u ostalim ekipama,ima tu nesto vise,mislim da ce ovdje ostati malo duze...

                      Jos jednom hvala Liverpoolu sto su prodali Realu mog najdrazeg igraca Alonsa,ma ja ga ne bih mijenjao za bilo kog drugog na njegovoj poziciji,on je fenomenalan u svakom pogledu,naprijed-nazad,borac,sut,dubinski pas i sve ostalo sto ima,igracina...dobili su dobre pare za njega,ali opet je malo za njega
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Za to je Benitez zasluzan koji mu je rekao da ne racuna vise na njega i da ce da ga zameni jebenim Geretom Berijem.

                        Alonso je rekao da ne bi imao nista protiv da se vrati u Liverpul ali do toga ne verujem da ce doci.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma od toga realno nema nista,previse vazna karika za Real,standardan,konstantan u svojim partijama i jos reprezentativac, mislim da se feneomenalno uklapa u Mourinhovu filozofiju fudbala

                          Nisam znao da je to Benitez govorio,ja sam mislio da je to njegov omiljen igrac jer kada ga je dovodio i on je bio njime odusevljen i mislim da je to velika greska Liverpoola

                          Porediti njega i onog Barrya je zlocin
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Evo zasto prezirem Alves-a, nema ni trunke srama...

                            Zali se na suđenje, on!?!

                            http://www.goal.com/en/news/12/spain...iago-bernabeu-
                            Ajoj brate dijabole
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Jose je rekao da ostaje do kraja ugovora u Realu mozda cak i duze, a onda se vraca u Chelsea, ako bude mogao. ;)
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Jose je rekao da ostaje do kraja ugovora u Realu mozda cak i duze, a onda se vraca u Chelsea, ako bude mogao. ;)
                                Ma neka ostane, nemam ja nista protiv da on vodi Real ;), a moci ce se vratiti u Chelsea sigurno. ;)
                                Izjavljivao je to bezbroj puta dok je i Inter vodio da ce se vratiti u Chelsea....
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X