Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azar mi deluje kao momak koji ima mozak, tako da verujem da se neće okrenuti za novcem. Tj, da mu ta neka novčana razlika između Reala i Čelzija neće biti odlučujuća.

    Ispratiće on svoj san, šta god da je to.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Pa da zvanično igra špica. A PSG nema šta da potcenjujem nemaju šanse nikakve
      Moze neka opklada u avatar? Mesec dana, ko prolazi dalje?

      Comment


      • I ja se pridruzujem opkladi.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Pa da zvanično igra špica. A PSG nema šta da potcenjujem nemaju šanse nikakve
          Posto cemo vrv obojica izduvati na NFL,jer ce uzeti Tomica,daj Boze da gresim i Pitzburg zvekne Atlantu al tesko,mogli bi da opalimo u avatar ko ide dalje ja PSZ ti RM ,mesec dana

          Comment


          • hahha...ajd sad brate Urose

            Comment


            • Izadji Urose.

              Spoiler

              Comment


              • Tri meseca da se smenjuje avatar redom Pobeda,Roso pa ja za kraj

                Comment


                • Ne, dobiti ce jedan avatar koji ce nositi tri mjeseca ako prihvati sve opklade.

                  Cekamo odgovor.
                  Last edited by Rossonero; 09-01-18, 23:31.

                  Comment


                  • Ako prihvati sta mu okaciti,ne podnosi Partizan i Barsu mislim da bi trebalo razmisljati u tom pravcu,naravno ako bude LAV i prihvati opkladu,tj,ono u sta je ubedjen i tvrdi

                    Comment


                    • Hajde, može mesec i po dana kladjenje. Ako prodje real po pola meseca tebi pobedi i rosu, a ako izgubi vi mei po pola birate., znači za mene ukupno mesec i po dana..

                      Tri meseca je mnogo.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Hajde, može mesec i po dana kladjenje. Ako prodje real po pola meseca tebi pobedi i rosu, a ako izgubi vi mei po pola birate., znači za mene ukupno mesec i po dana..

                        Tri meseca je mnogo.
                        Dogovoreno.

                        Comment


                        • Pobeda i ja prihvatamo.

                          Fiksni, izjasni se.

                          Comment


                          • Kako ćete nositi hello kitY avatar sva trojica niste svesni. Ko dodje od novih misliće da imamo institucionalizovanu LGBT zajednicu.

                            Comment


                            • Znaci sve dogovoreno.

                              Za kraj.

                              Comment


                              • Deal Done,meni jedino bzvz da ti kacim avatar sa slikom ,koju i ja ne podnosim a 99% stvari se slzaem sa tobom,sto se tice navijanja, al ok nek izaberu Pobeda i Roso ako pogodimo i posto si pristao ako izgubimo ja cu svoj nositi mesec ipo dana

                                Comment

                                Working...
                                X