Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Navijaci Reala da podignu spomenik Benitezu sto je uspeo da za 6 meseci dobije otkaz a Zizu u to vreme bio jedina opcija.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Gledao sam i Barsu i Real večeras i Real mi daleko bolje izgleda. Dobra tekma samo što je Ramos po običaju ispao seljak
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Nova 19ka madridskog kluba je - Achraf Hakim. Mladić promovisan iz Castille u prvi tim.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Zamjena za Danila.

          Comment


          • Sviđa mi se što se klub sve više oslanja na "našu" djecu. Sad dosta dosta pure da jede, i dosta znoja i zalaganja na treninzima.

            Ødegaard - 1998
            Hakim - 1998
            Vallejo - 1997
            Theo - 1997
            Ceballos 1996
            Asensio - 1996
            Llorente - 1995
            Kovačić - 1993
            Varane - 1993
            Casemiro - 1992
            Isco - 1992


            Neki su već tu dugo, a neki tek treba da se izbore za mjesto.
            Last edited by Tarantula®; 21-08-17, 14:13.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Ono sto mi se kod Reala trenutno svidja je to sto skautiraju intenzivno po Spaniji i onda dovode najtalentovanije igrace za prilicno male pare. To je odlicna politika.

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Sviđa mi se što se klub sve više oslanja na "našu" djecu. Sad dosta dosta pure da jede, i dosta znoja i zalaganja na treninzima.

                Ødegaard - 1998
                Hakim - 1998
                Vallejo - 1997
                Theo - 1997
                Ceballos 1996
                Asensio - 1996
                Llorente - 1995
                Kovačić - 1993
                Varane - 1993
                Casemiro - 1992
                Isco - 1992


                Neki su već tu dugo, a neki tek treba da se izbore za mjesto.
                Dobra ti je lista samo bih dodao Federica Valverdea koji je posudjen Deportivu i mali je bukvalno dragulj sa loptom u nogama.Imao sam priliku malo da ga pogledam i fenomenalan je...inace je 1998. godiste

                Hakimi je od svoje sedme godine tu...

                Naravno tu je i Vinicius Jr. koji zabi neki dan 2 gola i vec ozbiljno igra seniorski fudbal...17 godina
                Last edited by AK47; 22-08-17, 10:06.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Da, da ima i Vinicius Jr. njega sam zaboravio. Inače 2000. godište.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Jel to onaj klinac sto ga je Real platio 45 milki?


                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                    Comment


                    • Yep. Izgleda kao da ima 30 godina.

                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • A pogledaj malo klipove vidjeces da djeluje kao klinac

                        Mali je brz i jak na lopti mislim da nema zime za njega i tih 40 miliona ce uskoro biti smijesno...neki dan dva gola hladno bez panike
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment




                        • Sprda se čovek.

                          Mučna li je Viola majko moja....

                          Comment




                          • Još uz to najbolji napadač. Ramos i Modrić najbolji odbrambeni i vezni.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Zasluženo !


                              The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                              Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                              Liverpool loves you Matip

                              Comment


                              • Planira li Real da dovodi nekoga u odbrani? Ono što ih je krasilo ovih sezona, sada je problem možda. Koga imaju na CB? Ramos i Verane samo? Mislim imaju Naća onog ali lik nije nešto. Bekovi isto. Marselo i Karvahal vrh ali zamene za njih?

                                Comment

                                Working...
                                X