Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Top 3 na svijetu Isco bez rasprave jer je svaku tekmu najbolji....

    https://m.youtube.com/watch?v=RSQlybYhhcs

    Jedino sto je sramno je sto Real svaku tekmu pocinje s dva igraca manje i stvarno ne mogu da se odlucim ko je gori.Oni momentalno ne da ne mogu go da zabiju nego skoro da nisu u stanju da sutnu.

    Kovacic isto odlicna partija i bas mi se svidja kako momak napreduje u svim segmentima igre
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Cega top 3? Upitno je i da li je na svojoj poziciji to. Fenomenalan je al di je on top 3.

      Zrtvovao je Zidane Matea u napadu ali je u obrani odradio golemo golemo posla
      Last edited by Mrkela; 15-08-17, 13:24.

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Top 3 na svijetu Isco bez rasprave jer je svaku tekmu najbolji....

        https://m.youtube.com/watch?v=RSQlybYhhcs

        Jedino sto je sramno je sto Real svaku tekmu pocinje s dva igraca manje i stvarno ne mogu da se odlucim ko je gori.Oni momentalno ne da ne mogu go da zabiju nego skoro da nisu u stanju da sutnu.

        Kovacic isto odlicna partija i bas mi se svidja kako momak napreduje u svim segmentima igre
        Bale i ?
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by MareLFC View Post
          Bale i ?
          Benzema.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Ja bas ne volim Benzemu ali mislim da ga dosta nas podcjenjuje sa njegovom ulogom u timu, i njegovoj podredenosti Ronaldu, rijetko koji tehnicki jak napadac kao on, bi se tako podredio ekipi naustrub svojih golova.

            Comment


            • Tim koji pobedjuje ne treba dirati. Nekad je važnija hemija, od kvaliteta igrača. Pogotovo ako imaš Ronalda u timu. Nije ni Mesi drugačiji. Ni LeBron, Brajant...

              Još su Benzema i Zidan Alžirci tako da neće on nidje.

              Samo da Modrić ne ode, to bi bilo jednako prelasku Makelela u Chelsea. Katastrofa.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Top 3 na svijetu Isco bez rasprave jer je svaku tekmu najbolji....

                https://m.youtube.com/watch?v=RSQlybYhhcs

                Jedino sto je sramno je sto Real svaku tekmu pocinje s dva igraca manje i stvarno ne mogu da se odlucim ko je gori.Oni momentalno ne da ne mogu go da zabiju nego skoro da nisu u stanju da sutnu.

                Kovacic isto odlicna partija i bas mi se svidja kako momak napreduje u svim segmentima igre
                На свету?

                Тешко да је бољи од Месија, Роналда и Модрића. Има ту још играча, али ова тројица су дефинитивно испред.

                Comment


                • Prije nego nastavimo s pricom samo jednu stvar bi zelio istaci...ako ne gledate Real vecinu utakmica nemojte da otezemo s pricom.Ko god ima dovoljan uzorak utakmica pricamo nikakav problem.Ja se ne mogu sjetiti kad sam propustio tekmu tako da u svakom slucaju moje misljenje je izaslo iz velikog uzorka...idemo redom

                  Isco...od novembra mjeseca (Atletico,Bayern,Juventus,Barcelona i x malih utakmica) nije odigrao utakmicu ne lose,nego cak ni solidno.Svaka utakmica top level.Jedan nenormalan nivo.Trci,kreira,zabija,uzima lopte i pri tome vjerovatno sve to radi najelegantnije na svijetu.Znate kada Real gubi(imate na svim relevantnim sajtovima)....kada Isco ne igra

                  Ronaldo je imao kriminalne odredjene tekme.Modric je bas bitan za Real,ali Real bez Modrica dobije na Campu 1:3 neki dan.Isco jedini put kad nije poceo poraz na SB 2:3.Znaci ne pricam o GENERALNOM utisku nego prosto Isco svaku tekmu je ponajbolji na terenu dok svi imaju oscilacije...drzimo se teme

                  Sto se tice Benzeme kakve veze ima sto je dobar za Ronalda kad pocinju Bale i Benzema skupa evo 6,7 tekmi i to je zalosno sta oni igraju.Napadac mora i golove da daje on beskicmenjak.Asensio se sprda,a ovi sebi na top nivou dopustaju da po par tekmi ne postoje na terenu...
                  Last edited by AK47; 15-08-17, 14:37.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Гледао сам Реал много у Ла Лиги прошле сезоне, ЛШ сам чини ми се све одгледао. Па да наставимо.

                    Рекао сам само да ми не може бити бољи од ове тројице. Од Месија није, ту не би улазио у дискусију. Модрић је пребитан за Реал, јесте сада Реал добио 3:1 без њега, али он је дефинитивно најбољи везни играч на свету. Најкомплетнији и највише доприноси екипи. Све ЛШ утакмице је прекуцао, поготову финале исте.

                    Даље, Роналдо није активан као Иско у игри, неколико сезона игра више нападача него крило, али опет она нок-аут фаза ЛШ када је постигао ненормалан број голова је нешто фасцинантно. Јесу неки били из офсајда, али је имао топ ниво и одвео Реал до освајања.

                    Пази сад, ова контрола лопте коју има Иско је нешто најближе Месију и дефинитивно дечко убија како игра, али су ми ова 3 сигурно испред. За сада.

                    Comment


                    • Ma fenomenalan je decko, ali daleko jos od.top 3.
                      Protiv Bayerna nije igrao jednu a drugu je izasao kada smo gubili i nakon toga je pao preokret. Nebitno. U formi je i puca od samopouzdanja, to je jedino bitno za Real

                      Comment


                      • Ne znam bas da je u top 3, ali decku se bukvalno lepi lopta za nogu, uvek je motivisan, ima lucidnost, snalazljivost, sjajnu kontrolu, sve sto je potrebno za tu poziciju.

                        Comment


                        • Vrijeme je za...

                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • http://www.mozzartsport.com/vesti/pr...e-sunca/175537

                            Isco Alarcon <3
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Spanish Super Cup 2017


                              Spoiler


                              Spoiler


                              Spoiler


                              Spoiler


                              Spoiler


                              Spoiler


                              Spoiler


                              Spoiler


                              Spoiler


                              Spoiler
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X