Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čudi me da Ronaldo ostaje u Realu.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Hajde Dani!!!

      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Last edited by Rossonero; 10-07-17, 22:23.

        Comment


        • Theo Hernandez (1997)


          Spoiler


          Spoiler


          Spoiler


          Spoiler


          Spoiler


          Spoiler
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment




          • hahahha
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Tebra Gangariću de si ovo izbunario. 😂

              Akane ovaj ne zna ni da žonglira ili ti pimpuje loptu, jel ste ovog doveli za Real C. 😀

              Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

              Comment


              • Ma Theo je car sreca fudbal nije zongliranje
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • ....

                  Real Madrid will pay Ceballos' €15M release clause today. Real Betis want it in one payment so they can continue buying this summer.
                  Zidane sees Real Sociedad's Odriozola (21) as Danilo's perfect replacement. His release clause is €50M but Madrid wants to negotiate.
                  Mbappé's mother, Fayza, is the family member who most heavily is pushing him to join Real Madrid.

                  Comment


                  • Legendo,prosla je bila historijska samo si ti u njoj hvala dragom Bogu bio suvisan i nebitan...odmah se sjetim El Klasika i Trojanskog konja Barcelone u liku Balea

                    Last edited by AK47; 13-07-17, 23:06.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Pa da li je moguce da ga ovoliko ne gotivis Meni sjajan igrac sa velikom radnom etikom. Od kad je dosao u klub, poceli ste da osvajate LS.

                      Comment


                      • Molim te nemoj to s njim povezivati

                        Povezi sa 15 drugih igraca,ali s njim nemoj pa samo se sjeti prvog finala protiv Patetika sta je promasio...garantujem zivotom,a to sam napisao i ovdje onog momenta kad se povrijedio i Isco uletio znao sam da ce biti trofeja
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Dok ste na krilima imali Di Mariju i CR, a Ozila na AMF. Nije tu imalo ko da trci nazad i pokriva sve zivo. On je bitan sraf u ovoj masineriji kaja u 4 godine, osvaja 3x. Carvajal je jedan od njih isto naravno, a mozda i najbitniji Casemiro. Sva 3 igraca imaju ogrmonu radnu etiku.

                          Meni je nesto zapalo za oko, da sve ove ekipe koje su osvajale LS u zadnje vreme su igrale 4-3-3, a ne 4-2-3-1. Koliko Real ima veci balans sa tri veznjaka, nego sto je imao kad je igrao 4-2-3-1. To je prvi Anceloti primetio pa je igrao neku hibridnu formaciju sa Di Mariom kao CMF, a vise je krilo, ne znam ni sam sad . Ali samo znam da je pravio korekcije u odnosu na onu Mou-u formaciju.

                          Comment


                          • Real je igrao brate zadnje finale 442 sa Iscom iza Benzeme i Ronalda...

                            Uzmi da on ove sezone bitne utakmice nije igrao...Bayern i sto je jos bitnije Atletico gdje ga redovno unisti Felipe
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ma znam za zadnje finale tj ovogodisnje, 2014 i 2016 se furao 4-3-3. Bale je bio nezamenljiv u ekipi, al se povredio pa je Isco dobio priliku da igra.

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Legendo,prosla je bila historijska samo si ti u njoj hvala dragom Bogu bio suvisan i nebitan...odmah se sjetim El Klasika i Trojanskog konja Barcelone u liku Balea


                                Delim tvoje mišljenje što se njega tiče. S jedne strane navijam da što duže ostane, a s druge bih ga najradije oterao u Englesku, da ga ne gledam u La Ligi više. Kvari mi umetnički dojam iste.
                                Oni se i onako tamo takvima dive, pa eto im ga.. neki United npr. ili tako nešto.

                                Comment

                                Working...
                                X