Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamisli tebe nazove Zidan ili Klopp i ti se javis.

    Ti si kriv!
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment




    • Zbog cega namjerno pogresno interpretiras.

      Poenta je da cim se pominju neki kontakti izmedju trenera/kluba i igraca onda je jasno da su obe strane ozbiljno pricale o transferu, igrac nema nista protiv toga da predje u taj klub. E tako ja razumijem ove naslove kada se pominju kontakti trenera i igraca.

      Comment


      • Ono sto je bitno u ovoj prici, a to je da fali da mu je Wenger kuci bio prosle godine
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Pristaje mali i na klupu i na manje pare samo da dodje kod Zidanea da igra s ovom grupom igraca...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Pristaje mali i na klupu i na manje pare samo da dodje kod Zidanea da igra s ovom grupom igraca...
            Aha, 100%

            Spanski mediji su mozda i najgori prema Wengeru i Arsenalu.

            Prvo im je isao na neku stvar zbog Barceloninih igraca i to sto im brani da se vrate, a sad je za njih svjetska sramota sto postoji cak i promil sanse da Mbappe izabere Arsenal prije Rela. Cuj Arsenal prije Reala, apsurdno.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ma samo u tvojoj glavi postoji da ce on preci u Arsenal

              Pita se sve Florentino ovo je sve smijeno meni sto se pise...tacno sam vidio neki dan kad je intervju davao da je to zavrsena prica i samo je pitanje sad ili naredno ljeto

              Mbappe zna da se Benzemi i Ronaldo blizi kraj u Realu i to je njegova sansa da se proslavi tu sa Zidaneom
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Comment


                • Evo ti Cadena SER kaze gotovo sve sa Realom za 80m funti.


                  Arsenalova prva odbijena ponuda bila 87m funti.


                  Polako moj AKsone, vidjet cemo, sta ce se desiti. Ja ne tvrdim da ce on doci u Arsenal, ali isto tako ne tvrdim da ce i u Real.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Meni je logicnije da ne predje sada nigdje ako je pametan,ali eto iskusenje je valja ga razumit...

                    Ono sto ja nisam navikao svih ovih godina da se Florentino javno na svom prvom izlaganju nakon sto je dobio mandat toliko bavi tudjim igracem kao sto se bavio neko vece s njim

                    Volio bi ja da predje,ali meni se vratio Marcos,Jesus,dosao Theo i Isco zavrsio novi ugovor tako da malo mi za sricu triba
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Pa pred njim jeste dilema.

                      Wenger koji je stvorio toliko igraca koji mu nudi mjesto centralne figure u Arsenalu sa vrhunskim uslovima i Real gdje nece igrati svaku tekmu, gdje ce morati malo vise da se trudi, ali i samim time da rizikuje da se ne razvije u igraca kakav moze biti.

                      Momku je idol Henry, zna se sta njega vuce, ali Wenger je jedini razlog zasto je Arsenal jos uvijek u prici. Covjek mu kuci bio prosle godine i sad ga stalno zove i razgovaraju.

                      Jos uvijek se ne zna gdje ce, na njemu je, donijet ce odluku uskoro.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Kad smo kod njegovih idola pogledaj mu sobu

                        Iskreno Arsenal u Evropi trenutno kotira kao prosjek ekipa u ovim visim krugovima i ne vidim ga ja tamo ovaj decko trenutno s pravom puca na najbolje
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Znat ce se uskoro.

                          Blagu prednost ima Realu ovom trenutku, ali ne da se Arsenal
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ima Aki puno pravo, prelazak u Real može da mu prikoči razvoj. Mislim da bi trebao ili preći u Arsenal ili ostati tu gde jeste (pod uslovom da sastave pristojan vezni red)
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Pa pred njim jeste dilema.

                              Wenger koji je stvorio toliko igraca koji mu nudi mjesto centralne figure u Arsenalu sa vrhunskim uslovima i Real gdje nece igrati svaku tekmu, gdje ce morati malo vise da se trudi, ali i samim time da rizikuje da se ne razvije u igraca kakav moze biti.

                              Momku je idol Henry, zna se sta njega vuce, ali Wenger je jedini razlog zasto je Arsenal jos uvijek u prici. Covjek mu kuci bio prosle godine i sad ga stalno zove i razgovaraju.

                              Jos uvijek se ne zna gdje ce, na njemu je, donijet ce odluku uskoro.
                              Nije, nego Zidan, a usporedjuju ga sa Anrijem. Aki gori od novinara.

                              U cemu je razlika izmedju ovog i onog Klopovog kontaktiranja sa VVD ? Ne zajebavam, nego stvarno nisam upucen u tu proceduru.
                              Last edited by Scouser; 23-06-17, 08:59.

                              Comment


                              • Da bi igrac mogao da komunicira sa menadzerima drugih klubova, mora traziti dopustenje kluba.

                                Inace, ovo da se susreo sa Zidanom, danas je Fake News.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X