Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma to kad Zidane nazove nema sta da se odlucujes svi bi veliki igraci trenutno da igraju u ovom Realu identicno kao sto su prije 7,8 godina svi zeljeli da budu dio one Barcelone...

    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Perica Ognjenović > Mbappe
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Perica Ognjenović > Mbappe
        I Baljic Elvir
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Šalu na stranu, sa Arsenalom su mu šanse da osvoji veći trofej male, ali su mu šanse da se razvije, pa zašto ne, i u najboljeg igrača svijeta, sasvim realne. To se bar ne može sporiti Wengeru. S druge strane, u Realu ima 50% šanse da bude novi Perica Ognjenović.

          Da se razumijemo, siguran sam da će u Real.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Ma ne, pa vidio si koliko Zidan forsira mlade igrace, Mbape bi dobio 30 startova pjeske.
            sigpic

            Comment


            • Ma ako ode Ronaldo Mbappe ce igrati onoliko koliko on bude pokazao da treba da igra...cak cu biti hrabar i reci da ce Bale biti bolji igrac <3
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ako sam dobro informisan, a jesam, Mbape je rekao samo Venger ili nista, a to sto novinari pogresno prenose je samo jos jedan pokazatelj globalne hajke protiv Nastavnika i Arsenala.

                Nesto se Akan raspisao, mora da ce sneg

                Comment


                • Originally posted by Princoni View Post
                  Ako sam dobro informisan, a jesam, Mbape je rekao samo Venger ili nista, a to sto novinari pogresno prenose je samo jos jedan pokazatelj globalne hajke protiv Nastavnika i Arsenala.

                  Nesto se Akan raspisao, mora da ce sneg
                  Pozelio sam brate i ja tebe

                  Sta ce vam Mbappe...imate Walcotta
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Nemamo.

                    Ode Walcott, vrlo vjerovatno.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Trenutni klubovi koji nude ti nude prostor da postaneš fudbalska legenda su Jedinstvo i Arsenal. Imaju tradiciju, imidž velikih klubova, finansijsku stabilnost, šampionske težnje i u velikoj su krizi. Arsenal naravno u neuporedivo većoj. Hipotetički, da Mbappe dođe u Barsu ili Real i bude novi Mesi i Ronaldo, šta će se desiti? Nastaviće trenutnu dominaciju kluba, preuzeti uloge pomenutih i postati broj 1 u svijetu fudbala. Legenda naravno postati neće, jer princip " hljeba i igrara " ne trpi linearnost. Fudbalu je potrebna nova legenda, a kad već Hazard to po svemu sudeći neće postati, mogao bi Mbappe. Naravno, ako ne ode u Real.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Pozelio sam brate i ja tebe

                        Sta ce vam Mbappe...imate Walcotta
                        Izgleda da je nastavniku trebala liga evrope pa da ukapira da treba da se resi Lolkota i da Ziru ne moze da bude prvi napadac u njegovom sistemu igre. Svesno se oslobadja Anrijev broj za Mbapea

                        Comment


                        • Originally posted by Ves View Post
                          Trenutni klubovi koji nude ti nude prostor da postaneš fudbalska legenda su Jedinstvo i Arsenal. Imaju tradiciju, imidž velikih klubova, finansijsku stabilnost, šampionske težnje i u velikoj su krizi. Arsenal naravno u neuporedivo većoj. Hipotetički, da Mbappe dođe u Barsu ili Real i bude novi Mesi i Ronaldo, šta će se desiti? Nastaviće trenutnu dominaciju kluba, preuzeti uloge pomenutih i postati broj 1 u svijetu fudbala. Legenda naravno postati neće, jer princip " hljeba i igrara " ne trpi linearnost. Fudbalu je potrebna nova legenda, a kad već Hazard to po svemu sudeći neće postati, mogao bi Mbappe. Naravno, ako ne ode u Real.
                          Ако ћеш тако, онда би најлогичније да Мбапе дође у Ливерпул. Успавани гигант се враћа у врх уз помоћ Клопа и Мбапеа. Где ћеш лепшу причу од тога. Само што Мбапе у Арсенал неће доћи да игра ЛЕ, наравно неће ни у Ливерпул.
                          Last edited by Победа; 19-06-17, 12:00.

                          Comment


                          • Stoji. Može i Liverpool svakako, samo mi se čini da je vama potrebno malo više od 1-2 vrhunska pojačanja. A to za LE je niđe veze, jer ovo o čemu govorim ne podrazumijeva vrhunsku sezonu već novu eru koju bi Mbappe predvodio. Neće on ni u jedan od pomenutih klubova, svjestan sam ja toga, samo primjećujem stanje kakvo jeste.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment



                            • Tri stvari kljuc intervjua:

                              -Nijedna ponuda formalno na adresu kluba nije stigla za Moratu,Ronalda i Jamesa
                              -Theo Hernandez novi igrac Real Madrida
                              -Isco nakon povratka sa odmora SIGURNO potpisuje novi ugovor

                              Kaze Presi izmedju ostalog da je Mbappe rodjen da igra u Realu i da mu se vise svidja od Dembelea i Dybale
                              Last edited by AK47; 20-06-17, 00:17.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment

                              Working...
                              X