Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa to tvrdi Marca da hoce da ga prodaju dok Zidane uvijek govori isto cak je juce kazu bio iznerviran pitanjem o Jamesu...kaze covjek da ostaje sigurno i juce u prijateljskoj ga gurao od prve minute sto je jako cudno za igraca kojeg hoce da nogira

    Prica se da je u prvoj i za vikend...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Večeras u 20.15h igramo protiv Sociedada na Anoeta stadionu. Uvjek neugodno gostovanje, a večeras bez pomoći Ronalda, Benzeme, Modrića, Pepea i Navasa. Nadam se da ćemo ovu sezonu otvoriti s pobjedom, te da napokon možemo skinuti Barcu s trona i prekinuti višegodišnji post što se tiče Primere.

      Srećno momci.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Nema Ronalda,Navasa,Benzeme,Pepea,Modrica...nema ni problema

        Nemam koga da hvalim svi vrhunsku partiju imali,ali teski dani za Jamesa.Lik je tek treca izmjena bio veceras,a bas mnogo igraca nije tu.Iskreno da sam na njegovom mjestu ja bi otisao.Najgore mi je sto je veceras usao 15-ak min i bio odlican.Ne moze covjek biti pametan cudno mi je ovo svi u dobroj formi,a tek pocetak sezone...

        Ali Zidane sa Asensiom u prvoj postavi
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Nece Real prodati Hamesa jer ce mozda na snagu stupiti onaj transfer ban tako da trebaju svi ovi igraci.

          Asensio za sada sjajno koristi povjerenje Zidana, pravi momak bas razliku na terenu. Trebao on inace preci u Barsu ali Majorka trazila neke vece pare sto ovi nisu htjeli dati a onda pola godine ili godinu kasnije ga Real pokupio.
          Last edited by ognjen; 21-08-16, 23:16.

          Comment


          • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Akane, kako podnosis sad sto je Bejl postao veoma bitna karika u Madridu
              Na pocetku kad je dosao kritikovao si ga samo tako

              Comment


              • Kakvo je stanje sa Ronaldom? Hoce li biti spreman za sljedece kolo?

                Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                Comment


                • Bio je los brate,uzasan i sta da mu radim.Istina da sam ja subjektivan kad su neki igraci u pitanju i da je bio neko drugo mozda bi blaze reagovao,ali Bale je bio jedno vrijeme katastrofa.Posljednjih par mjeseci covjek napreduje i igra bolje i ne mogu da ga kritikujem kad igra dobro.Treba biti fer koliko je to moguce.Ja i dalje mislim da on u nekim utakmicama nije kadar da napravi razliku jer je tehnicki oskudan igrac,ali postoje i ove druge u kojim njegova fizika jako dobro dodje.Meni je svejedno ko igra,ako igra dobro i tim pobjedjuje nemam ja tih problema.Isto je bilo i za Modrica.Prvu sezonu najgori veznjak Reala kasnije se izdigao i postao jako bitan.

                  Oplakao sam ja Alonsa,Ozila,Di Magiju i Pipitu tesko mi je pao dolazak njihovih zamjena sta da kazem

                  Ovaj Real je nesto drugaciji od dosadasnjih jer transfera nema i guraju se domaci igraci malo vise,a oni vracaju visestruko

                  EDIT: Kazu da on zeli da bude spreman,ali da Zizu nece rizikovati tako da bi on mogao i sljedece kolo da odmori pa tek nakon pauze da se vrati...slicno je za Pepea i Navasa
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Comment


                    • Cijelo ljeto ceka se bomba i prvi put kako je Perez tu nece biti nista

                      Marcos Llorente igrac utakmice za Alves

                      Kroos,Bale,Ronaldo i Modric produzuju ugovore...Kroos na cak 6 godina

                      Za danas se samo ceka da se vidi sta ce biti s Marianom i potencijalno Iscom jer James ne ide 100 %

                      I za kraj Alvaro Morata kaze telefon nije prestao da zvoni cijelo ljeto,ali on je cekao samo jedno
                      Paznja i posvecenost od strane od Real Madrida :
                      “ Bio je to jedan jako tezak period za mene, jer sam zeleo da budem u klubu koji bi me najvise zeleo, koji bi racunao na mene, samo to sam zeleo.Hteo sam da mi Real pokaze da me zele, a ne da se vracam usput onako.Zidan me je pozvao i rekao mi je da sam mu potreban i da me zeli u svojoj ekipi i da ima puno poverenje u mene.
                      Nisam mogao biti srecniji, verujte mi.Upravo ostvarujem sve svoje snove koje sam sanjao i nadam se da ce potrajati.
                      Ne bih u zivotu sebi oprostio da se nisam vratio nazad u ovaj klub.''

                      Ziveti svoj san :
                      “Biti ''9'' reprezentacije i Madrida je jedna fenomenalna stvar, ali u isto vreme nosi sa sobom dosta pritiska.Ponekad moram da zastanem i pomislim gde sam, dokle sam stigao u svom zivotu, bas iz razloga sto ceo zivot sanjam upravo ovo sto mi se sada desava.''

                      Veliki projekat kluba :
                      “ Madrid je uspeo da realizuje jednu stvar, koja nije odradjeno jako dugo vremena, a to je da veruje u svoje kanterane.Istorija govori da je to nesto sto funkcionise odlicno.''

                      ¿Da li si razgovarao sa Simeoneom?
                      “ Razgovarao sam sa velikim brojem trenera, u sred Eura nije prosao niti dan da nisam non stop razgovarao sa nekim trenerom, agentom ili kime god, ali svu svi jasno znali da je moj san da se vratim u Real, svakome sam to rekao."
                      Last edited by AK47; 31-08-16, 14:06.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Po meni veoma dobro odrađen prelazni rok. Mladi igrači poslati na posudbe a vraćen Morata, jer je Benzema stalno povrijeđen. Nadam se da će Asensio i Mariano biti otkriće ove godine.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Raiola priznao da cak nije ni stupio u kontakt s Florentino i da nikad nije pricao s njim...sto samo po sebi govori koliko Real nije zelio pojacanja ovaj prelazni rok

                          Perez nikad nece raditi sa debelim
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Radice on sa njim sigurno samo treba da se pojavi igrac za kojeg ce Real biti jako zainteresovan a da ga pritom zastupa Raiola.

                            Koliko god cudno zvucalo, Pogba je trenutno bio preskup za Real a i za Barselonu.

                            Comment


                            • Ajde morata danas mora da zatresis mrezu bar 2 puta

                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Ne mozemo suditi za igru momentalno. Tek je septembar, za sad je bitno da skupamo sta vise bodova, sto i radimo.

                                Morata mi se svidza najvise momentalno brz i vrlo pozrtvovan, za Benzemu je Ronaldo De Lima. Bejl je van formi, nadajmo se da ce se vratiti onaj lanski koji je bio ubedljivo najdobar nas poedinac.

                                Comment

                                Working...
                                X