Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidjet cemo to svakako ne mozemo iz ove pozicije znati.Nisam ja uopste siguran da ce doci,ali vecinom imam neki osjecaj koga ce Perez dovesti,a ova se zelja poklapa sa trenerskom.Svi zele Pogbicu...pare Real ima,vjerujem da njemu ne bi bilo mrsko da predje tako da ljeto je dugo i treba sacekati

    Juventus je meni klub koji za prave pare i zelju igraca vrlo rado prodaje i zbog toga ja ta vrata jos uvijek drzim otvorenim

    Ponavljam se Pogba,Kante i Alvaro grande...Fabio je svakako igrac Reala

    Uz odlazak Kovacica,Jamesa i jos par igraca para za transfere ce sigurno biti
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Eto meni James Rodriguez enigma, od kud on da ima takav status u klub. Nije bas da je lenjivac kao sto se prica, pa barem se ranije govorilo da mu je work rate na zavidnom nivou. Mada mozda i gresim.

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Vidjet cemo to svakako ne mozemo iz ove pozicije znati.Nisam ja uopste siguran da ce doci,ali vecinom imam neki osjecaj koga ce Perez dovesti,a ova se zelja poklapa sa trenerskom.Svi zele Pogbicu...pare Real ima,vjerujem da njemu ne bi bilo mrsko da predje tako da ljeto je dugo i treba sacekati

        Juventus je meni klub koji za prave pare i zelju igraca vrlo rado prodaje i zbog toga ja ta vrata jos uvijek drzim otvorenim

        Ponavljam se Pogba,Kante i Alvaro grande...Fabio je svakako igrac Reala

        Uz odlazak Kovacica,Jamesa i jos par igraca para za transfere ce sigurno biti
        Sa ovim se definitno slazem. Ako Pogba bude hteo da ide, nece mu Juventus sigurno stajati na putu. Nijednom igracu da budem precizan. I Vidal je trazio, tj Marotta mu spomenuo za Bayernovo interesovanje, covek zatrazio transfer i odobreno je u rekordnom roku. A pritom uopste nije bilo u planu da se prodaje, niti je bila neka ludacka cifra.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Eto meni James Rodriguez enigma, od kud on da ima takav status u klub. Nije bas da je lenjivac kao sto se prica, pa barem se ranije govorilo da mu je work rate na zavidnom nivou. Mada mozda i gresim.
          On je igrao čitavu prošlu sezonu i ovu do januara, odnosno kad je Zizu došao. Modrić, Kroos i James su igrali na sredini, dakle bez klasičnog DMF, i prvo što je Zizu uradio je izbacio Jamesa iz početne i ubacio Casemira (što se na kraju pokazalo kao pravi potez). Realno on nije igrač za klupu, volio bih da igra više, Modrić već ima 31 godinu, pa ga može polako mijenjati.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            On je igrao čitavu prošlu sezonu i ovu do januara, odnosno kad je Zizu došao. Modrić, Kroos i James su igrali na sredini, dakle bez klasičnog DMF, i prvo što je Zizu uradio je izbacio Jamesa iz početne i ubacio Casemira (što se na kraju pokazalo kao pravi potez). Realno on nije igrač za klupu, volio bih da igra više, Modrić već ima 31 godinu, pa ga može polako mijenjati.
            Nisi bas u pravu...Casemiro je igrao kod Rafe ogroman broj utakmica dok je James ispastao(imas onu sliku gdje dvije tekme u nizu skoro pa nije htio da se pozdravi sa Benitezom).Kasnije je dosao Zizu i Isco je igrao od prve,a Kroos je igrao holdera i osjetio se izostanak fenomenalnog Casemira.Zizu je negdje protiv Atletica u ligi shvatio da bez Brazilca ne moze i tu su definitivno otpali iz prve i James i Isco.Kasnije je cak Lucas dobio prednost u odnosu na njih dvojicu.James je poceo i na treninzima da zabusava i tu je kod Zidanea otpao totalno
            Last edited by AK47; 23-06-16, 21:56.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Rekao bih da Hamesu uopste ne odgovara formacija 4-3-3. Mislim da bi mu vise lezala 4-2-3-1 gdje bi on ima odredjenu slobodu odmah iza napadaca. Ne moze on igrati ovo sto igra u vezi jedan od trojice Kasemiro - Kros - Modric. Zato i ne igra kod Zidana, ova trojica u vezi su se ipak pokazala kao dobro rjesenje.

              Modric jos dvije sezone lagano na top nivou.

              Comment


              • Da, da igrao je i Casemiro kod Rafe ali i James, ne toliko ali sigurno više nego kod Zidana. Vazquez je bio odličan u drugom dijelu sezone, iskoristio je svoje šanse, i zato je stigao poziv za EURO (ne igra, ali dobro opet). Casemiro i Vazquez su otkrovljenja prošle sezone (hvala Benitezu što ih je vratio).
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Slazem se u potpunosti sa svim tim sto si napisao,tako je i nikako drugacije...meni je zao sto Lucas ne igra jer bi vise pokazao od nekih,ali eto selektor radi svoj posao onako kako misli da treba

                  Kante mi je bas pojacanje da odmijeni ove pojedince iz veze jer ce sezona bas duga da bude,a Pogba je za narednih 10 godina
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Kako ono kažu, 70% Zemlje prekriveno je vodom, ostalo pokriva Kante (ne znam tačno za kojeg su igrača to govorili). Slažem se, Kante bi bio super pojačanje.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Najvjerovatniji izgled dresova za sezonu 2016/2017.

                      Golmanski:
                      Spoiler

                      Domaći:
                      Spoiler

                      Gostujući:
                      Spoiler

                      Treći:
                      Spoiler
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Ko zna sta ce biti u prelazni rok, u Realu ovaj period nikad nije dosadan. As su sranje ipol, na nivou daily maila i katalonski vesnici. Njih ne ni citam vise, katastrofa nijedna informacija im nije tocna.

                        Sa druge strane Marka je mnogo relevantnija. Tako da ocito ima interes za Pogbe i Kantea. Isto su pomenuli moguci transfer i mladog Hesusa iz Brazila-levo krilo. Pored toga se spomenuje i Azar, ali onako izmegu redova. Ne verujem da je nesto seriozno. Recisi sigurno je da ce imati jedna Florentinova bomba(ili kako spanci to kazu ,,golpe sobre la mesa'' ), 90% ce to biti Pogba.

                        Izmena u sredini bi bila Pogba i Kante za Hamesa i Kovacica. Kovacic i Hese 100% idu na pozajmice, a vrlo je moguce da se to desi i sa Asensija i mladog Ljorenteja. Kante za 25M je predobar transfer.

                        Napred zamenujemo Heseja za Moratu i plus moguce je jos jedno levo krilo. Pitanje je dali ce biti vrhunska klasa(Azar) ili pak mladi talenat(Hesus), ali ocito da ce se tamo nesto pazariti.

                        To sto mene raduje, je da su sve to poteze po instrukcija Zidana.

                        Comment


                        • Real Madrid je potpisao jos jedan klinac a to je 18god Paragvajc Sergio Diaz, on je nastupio u Cerro Porteno i od ovog novog "kun" uzece 5miliona eura a ta cifra mogla bi da bude i veca ako se ostvare odredjene bonusi..

                          Diaz je potpisao ugovor na 5godina i on svoje razvijajne ce nastaviti u RM Castillu i razvijace se pod nadzor na Solari. 18godisni Paragvajski klinac u Cerro Porteno je imao 70 nastupa i postigao 16 golova i nadimak mu je "kun" iz razloga sto stil igre podsjeca na Aguero..

                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment




                          • Fura se na Remziku.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • e vid budale A bas lici na Joey-a iz prijatelja, posebno onda kad je posedeo

                              Comment


                              • A Remzika na Fila Jonsa..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X