Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne tako davno, Casillas je otišao iz Reala na jedan drugačiji način. To ti je fudbal, štaćeš.



    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Da se ne zaboravi, srećan 35. rođendan Iker.

      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • #‎HalaMadrid‬
        ‪#‎Undecima‬



        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Odbijena ponuda od 50 miliona eura za Alabu, Bajern trazi 80.
          sigpic

          Comment


          • Oj 80m eura sestro mila. Ne znam za sta ce im kad je Marselo na istom nivou.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Moze Alaba na stopera i zadnjeg veznog. Bolje zavrsavajte tog Rodrigeza, jer ako proda Bajern Alabu po njega ce ici.
              sigpic

              Comment


              • Za Rodrigeza Kicker kaze da je 'all but done', al ja bas i nemam povoljne informacije po tom pitanju i ne znam sta se desava sem toga sa Kickerom. Ne vjerujem da ce dat Real za Alabu 80m eura. Puno je

                Jedino ako prodaju Jamesa i jos ono sto je ostalo od prosle godine sto Debeli nije potrosio, e onda ima logike
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ne znam zasto bi dovodili levog beka koji “moze da odigra cb i dmf po potrebi” a pritom imaju odlicnog levog beka vec... Cemu komplikovanje, ako im treba cb ili dmf onda neka dovedu nekoga kome je to primarna pozicija
                  A i nasli su gde ce da pazare, Bayern ne mora nikoga da proda jer im se moze i mogu da udare ovakvu cenu, bas ih briga

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Svakako ga nece dovesti, ali ima logike da idu po njega. Tehnicki savrsen, vrhunsko pozicioniranje i disciplina, Pepe je star, moze da probije, dribla, vrhunski izvodi prekide. Alaba je maltene savrsen paket.
                    sigpic

                    Comment


                    • Alaba je dream igrac svakog menadzera. Mene cudi da nece City kesirati sve sto treba. Plus mlad.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ubjeđen sam da neće prodavati Jamesa niti dovoditi Alabu. Vratiće Coentraa s pozajmice, zamjena Marcelu.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Ako se dovede alaba morace neko na klupi a sigursn sam da zidan nece igrati alaba na poziciju stopera, a da imas dva vrhunska levaka po levoj aut liniju a pritom jedan sjesti na klupu nije ni malo logican posao

                          Morace da se dovede neko malo po ne zvucnije ime ko bi mogao biti zamjena... Bas me zanima sta ce biyi so moratom i dali ce dobiti sansu u reala
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Nema sanse da dovedemo Alabu, gotovo sigurno je ovo medijumska patka. Alaba i Marselo u jednoj ekipi, nema nikakve logike, jer su oba u top 3 levih bekova.
                            Zizu nije sklon izmisljanje tople vode, kao Gvardiola pa da ga dovedemo za da igra u sredinu ili na CB. Imamo igraca koji su daleko bolji u nasem sastavu za te pozicije nego Alaba.

                            Sto se tice moje zelbe za naredne sezone, samo bih doveo zamene za Marsela, Benzeme i Kasemeira. Moje zelbe: Rikardo Rodrigez, San Hoze i Morata/Gameiro.
                            Svako od ovih tri ne bih se bunio ako bude drugi sastav. Ako Morati se obecati da ce dobijati solidnu minutazu, a ne kao za vreme Ancelotija kad je dobijao po 15 minuta mesecno trebao bi se soglasiti. A i ruku na srce Zizu znatno vise rotira nego Karlo. Mogao bih dobijati slicnu minutazu kao u Juventus pod njegovom palicom ako radi dobro na treninze. Vise bi zeleo Moratu nego Gameira, mladi je i ima tu sretnu zvezdu, na svaki veliki mec u Juventusa je zabijao pogodak. Pravi dzoker, a i je iz nase skole.

                            Samo se nadam da Florentino nece rasturiti opet tim kao prije dvije godine, kad je prodao najbitne igrace, Alonsa i Di Marija. Neka napravu pametni transferi kao prethodno leto, ne cirkuz za medije.

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              Ubjeđen sam da neće prodavati Jamesa niti dovoditi Alabu. Vratiće Coentraa s pozajmice, zamjena Marcelu.
                              Tesko da vrate Koentraa, ima veliki problemi sa povreda. Ove sezone u Monaku je vise u bolnicu nego na terenima. Sada propusta i EP. Bas zbog toga su ga dali na pozajmici, a ovo leto gotovo sigurno ce biti u vlasnistvo drugog kluba.

                              Comment


                              • Pa baš zato će ga i vratiti, i nadam se zadržati. Da ne gura Marcelo sam čitavu sezonu na lijevom boku, igrao je Danilo lijevo, ali ono...
                                Arbeloa odlazi vratiti Coentraa, i to je to. Nebi ja to ništa dirao.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X