Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imate i previse igraca ako mene pitate, ne znam koji ce vam q bilo ko. Taman da "ustedite" za leto 2017.

    Comment


    • Slažem se. Neka ostane ova ekipa na okupu, svako ljeto minimalno jedan ključan igrač napusti ekipu.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Moze se desiti jedino da se vrati odmah sada ovaj Asensio iz Espanjola i mozda Morata jer Real valjda ima onu klauzulu. To je onako na prvi pogled mozda nesto sto bi se najbrze moglo izvesti ali sve je opet stvar koliko su bas njih dvojica potrebni.

        Comment


        • Asensio, Coentrao, Silva i ostali pozajmljeni igrači mogu doći i na ljeto. Za Moratu neznam, mislim da ne, jer nije igrač Reala.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Kada ova odluka FIFA-e stupi na snagu onda se ne mogu vratiti odnosno ne mogu se registrovati igraci koji su na pozajmicama. Barselona nije mogla vratiti Denisa Suareza koji je bio na pozajmici u Sevilji.

            Ja sam ciljao na ovaj januarski prelazni rok. Morata jeste igrac Juvea ali postoji klauzula na osnovu koje Real moze da vrati Moratu ako plati iznos koji je dogovoren tokom realizacije transfera, taj iznos je ako se ne varam podlozan promjenama. Uglavnom poenta je da se moze, ako postoji takva klauzula, prilicno brzo realizovati taj transfer.
            Last edited by ognjen; 14-01-16, 15:19.

            Comment


            • Originally posted by Conviction View Post
              Kada ova odluka FIFA-e stupi na snagu onda se ne mogu vratiti odnosno ne mogu se registrovati igraci koji su na pozajmicama. Barselona nije mogla vratiti Denisa Suareza koji je bio na pozajmici u Sevilji.

              Ja sam ciljao na ovaj januarski prelazni rok. Morata jeste igrac Juvea ali postoji klauzula na osnovu koje Real moze da vrati Moratu ako plati iznos koji je dogovren tokom realizacije transfera, taj iznos je ako se ne varam podlozan promjenama. Uglavnom poenta je da se moze, ako postoji takva klauzula, prilicno brzo realizovati taj transfer.
              Real ima pravo otkupa, dakle nije Morata pozajmljen igrač pa da ga vrate sa pozajmice, on je otkupljen igrač i za njega je plaćena cena msm 22 miliona ako se ne varam.

              Ako već postoji zabrana kupovanja, ne vidim nijedan valjan razlog zašto bi Real mogao da dovode igrača kome samo stoji klauzula da može da ga otkupi u naredne dve ili tri godine (mrzi me sada da tražim tačne podatke) za unapred određenu sumu.

              Dakle, tu se ništa "ne vraća" kao što si ti napisao, već bi Real KUPIO Moratu od Juventusa za cenu koji su ugovorili u kuporpodajnom ugovoru, valjda buy back caluse.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Real ima pravo otkupa, dakle nije Morata pozajmljen igrač pa da ga vrate sa pozajmice, on je otkupljen igrač i za njega je plaćena cena msm 22 miliona ako se ne varam.

                Ako već postoji zabrana kupovanja, ne vidim nijedan valjan razlog zašto bi Real mogao da dovode igrača kome samo stoji klauzula da može da ga otkupi u naredne dve ili tri godine (mrzi me sada da tražim tačne podatke) za unapred određenu sumu.

                Dakle, tu se ništa "ne vraća" kao što si ti napisao, već bi Real KUPIO Moratu od Juventusa za cenu koji su ugovorili u kuporpodajnom ugovoru, valjda buy back caluse.
                Nisam u sustini nista suprotno napisao u odnosu na ovo tvoje malo detaljnije obrazlozenje.

                Napisah "vrati" jer je momak vec bio u Realu. A i navedoh Moratu kao jednu od opcija iako mislim da ga Real sada u janurau nece kupiti ili iskoristiti tu "buy back" klauzulu.
                Last edited by ognjen; 14-01-16, 21:02.

                Comment


                • Pozvani protiv Sportinga. Ramos opet out.

                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • James bi izgleda mogao poceti sutra mada navodno u nekoj generalnoj prici kod Zidanea Isco je prije njega...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Da, čitao sam i ja to, da će Zidane u startnih 11 prije koristiti Isca nego Jamesa. Ne znam koliko je to dobar potez, James mi je dosta bolji od Isca, Isco mi nekako guši igru, sporo se oslobađa lopte.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Real na naredne tri utakmice mora da upise maksimalan broj bodova (9), sve ispod toga je prosipanje bodova.

                        Comment


                        • U sve 3 utakmice bez Balea. Taman kad čovjek uđe u formu, neka povreda ga zadesi. Trebao bi se vratti protiv Rome.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Jedna zanimljiva slika s današnjeg službenog slikanja.

                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • XI vs Betis:
                              Navas danilo pepe varane marcelo kroos modric isco james cr benzema ... Cavrajal na klupi zasto?
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Igrao je prethodnih nekoliko mečava, možda odmor, iako igraju 1 utakmicu sedmično. Neka malo i Danilo.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X