Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sliku je postavio Ser Gagi, ali sam je morao ovde proslijediti. Standard, ovako igramo čitave sezone.

    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Nakon jos jednog remija katalonce da se nadamo da ce sada nasa ekipa iskoristiti ovo
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Ma kakvi iskoristiti.
        Isto ko protiv Villareala. Ili poraz (najrealnija opcija) ili neriješeno.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Suska se da se da ce danas rafa da dobije otkaz... Ostaje da vidimo u narednih nekoliko sata dali ce to biti i oficjalno i ko ce da ga nasledi
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Psovao bi sada svim igracima redom i nadam se da ce ih barem pola na ljeto otici kako god se zavrsila sezone...djubrad

            Zidane novi trener Real Madrida,asistent carobnjak Solari

            Rafa majstore nisi kriv sekunde sve najbolje u karijeri ti zelim,legendo
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Za pola sata-sat ce se valjda sve znati.

              Mada kad Balag kaze to je obicno gotova stvar.

              sigpic

              Comment


              • Posle Mojesa, prevodioca i Van Gala, jos jedna trenerska velicina koja ce biti zrtva igraca koji su prodali trenera

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Zvanicno

                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Zvanicno

                        Ostaje da vidimo, da se nadamo da ce biti dobar
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Sretno Zidanu mada je u Castilli imao problema sa jednim djecakom od 16 godina i vidjecemo kako ce se ovdje snaci...ja mu zelim srecu,ali gorcina ostaje mucki su ga prodali i mrzim takve igrace i osobe

                          Ronaldo: 'Moramo igrati jače i brže...samo stojimo i gledamo''.
                          Ramos: ''Da, ti gledaš nas. Jedino se vas trojica ne vraćate'', aludirao je Ramos na Ronaldove napadačke partnere, Karima Benzemu i Garetha Balea.

                          Smece.

                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Na koga aludiras ovde da je smece, na Ramosa ili Ronalda? Ozbiljno pitam

                            Comment


                            • Na Ronalda normalno...katastrofalan je covjek i jedan od krivaca sto je trener otjeran
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Da ostavim i ja svoj komentar
                                Vjerovatno za sve navijače Reala je ovo divna vijest, otkaz Benitezu, novi trener Zizu, ali...
                                Meni je generalno drago što je Rafa dobio otkaz, pogotovo jer je sad novi trener Reala Zizu, moj omiljeni igrač.
                                Rafa je jedan dobar trener, čovjek ima LŠ, ali realno nije za Reala. Nema on taj autoritet, od prvog dana kad je zvanično saopšteno da je on novi trener Reala, niti su ga igrači ni navijači poštovali kao recimo Mourinha i Ancelotti kojeg su igrači maximalno poštvali. Više je on za neke osrednje ekipe.
                                Zidane je prirodni gospodin, mali problem je to neiskustvo treniranja seniorskih ekipa (neću računati ass Ancelottiju), ali Bože moj, ni Guardiola nije imao to iskustvo, pa znamo šta je posle bilo.
                                O poštovanju Zizua ne treba trošiti riječi, čovjek kojeg svi poštuju.
                                A ekipu...ekipu treba dobro razmrdati, pokrenuti, motivisati...po mogućnosti narodski rečeno otresti ih o pod, da malo dođu sebi.
                                Nadamo se, barem mi navijači, da je ovo početak nove ere za Real Madrid.
                                Zizu srećno.
                                Hala Madrid
                                Last edited by Tarantula®; 04-01-16, 22:16.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X