Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedna riječ: SRAMOTA !
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by Tarantula View Post
      Jedna riječ: SRAMOTA !
      Meni su smesni bili vise nego sramotni.
      Po meni je samo sramotan potez dovodjenje Rafe. Mozes da biras bukvalno koga god hoces od svih svetskih trenera i ti dovedes Beniteza. Ne volim ga nikako.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Bas se posprdali separatisti sa realom. Nije ovde direktni krivac Rafa. Jbg, nije lako postaviti ekipu tako da su njome zadovljni i Perez i Ronaldo i jos moras uzeti trofeje, a za svaku gresku jedino trener odgovara. N

        Comment


        • Danas u 19:30h Perez ce odrzati pres konferenciju. Ne zna se o cemu ce se pricati, mozda podrska Benitezu ili izbori?

          Comment


          • .....

            Real Madrid have announced president Florentino Perez will hold a press conference on Monday evening following a board meeting.

            Madrid have not given any details about what will be discussed by the board or at the press conference, but it comes amid speculation about the future of under-fire coach Rafael Benitez.

            Comment


            • Marka kaze da je Benitez izgubio svlacionicu(ako ju je uopste i imao), dok Balag smatra da ce mu Perez dati podrsku danas.
              sigpic

              Comment


              • Kao što je se i očekivalo, Benitez ostaje trener Reala. Upravo reko Perez na vanrednoj konferecniji za medije.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Ja samo zelim jedno u ovom svom zlu,a to je da Rafa igra kako hoce i da bira tim...a na ljeto nadam se da ce smeca da se rijese
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • http://www.sportklub.rs/karager-beni...astavljaju-tim

                    Zna čovjek. Jedan Mourinho i Ancelotti su se teško nosili sa tim, a kamoli Benitez.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Ovo je recimo prvi korak,recimo opet kazem...Pep je izgleda zacrtao prvo pojacanje u liku Carvajala i U Madridu ako su blesavi gurace onog raspada sto ga je jahalo svako krilo suparnika ove sezone

                      Dani mora igrati!!!

                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ovo se desi kad ti na klupi sedi pendrek od trenera i Murinjo je primao po pet od Barse pa nisu bili ovoliki potresi, ali Murinjo je autorite, a Benizet pendrek. Da je on neko jaje pa da kaže ili Ronaldo da se uljudi ili ja, jer ja sam trener....a ne ovaj ga iznapušavao dok pendrek samo smrducka bez reakcije.

                        Baš sramna persona taj pendrek Benitez.

                        Comment


                        • Pendrek
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Krajnje neozbiljan pristup završetku meča. Kova je pokazao Kroosu kako se igra, čovjek ne može potrčati.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Kroos i ovaj Karim "optuzeni" Benzema ne mogu igrati ovakvi...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X