Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Phoem a sta kazes na ovo

    Kakav Bred Pit,pravi Hollywood je Barcelona:alves,pedro.busquec..........i zato tisu misu

    Comment


    • Ajde lepo prestanite sa prepucavanjima i pisite o normalnim stvarima.


      Sjajan potez Di Marie definitivno i tu nema diskusije,bez obzira na protivnika ;)
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • kume ovdje se i pise o normalnim stvarima i zato nema potrebe da phoem provocira i stvara nepotrebne rasprave....bitan je REAL

        Comment


        • Pa ne mogu da vjerujem oko cega se raspravjate :/

          Di Maria fenomenalan , ali ono je nista u odnosu na ono sto je uradio protiv AEK-a , dok je igrao za Benficu :

          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ma ne raspravljamo se.
            Nego samo se setite sta su sve meni radili na ovom forumu.
            Eto,izbacivali su tako te klipove sa busquetsom,pedrom,alvesom,kako messi napucava publiku,kako se maskerano valja,i te fore...

            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

            Comment


            • Originally posted by edohz View Post
              Phoem a sta kazes na ovo

              Kakav Bred Pit,pravi Hollywood je Barcelona:alves,pedro.busquec..........i zato tisu misu
              She is going Hollywood tonight ali stvarno Barsini navijaci nekog prozivaju da glumi
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Previse ste subjektivni,zanemarujete fudbalske kvalitete ljudi pomenutih u tom videu...

                Inace,nemojte da pisete o Sanchezu kada niste ni videli kako igra...(u dresu Barse naravno).

                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                Comment


                • Ovi zadnji naši postovi opce nisu za ovu temu nego za temu ''U svalačionici''. Kad si pomenuo subjektivnost to je kod tebe dosta izraženo.

                  Samo bezveze kvarimo temu koju odlično vode pojedinci koji navijaju za Real.
                  Last edited by danijelkr; 04-08-11, 14:22.

                  Comment


                  • Od sada svaki post gde pominjete igraca koji nije u timu ciji je post bice obrisan.

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Tianjin Teda - Real Madrid 0-6

                      9' [0 - 1] Kaka (pen.)
                      14' [0 - 2] A.D. Maria
                      68' [0 - 3] G. Higuain
                      74' [0 - 4] C. Ronaldo
                      80' [0 - 5] K. Benzema
                      82' [0 - 6] K. Benzema

                      Gledao sam zadnji šest minuta zaboravi da danas Real igra i nije mi bilo jasno kad sam vidio Kasiljas brani a kapitenska kod Marsela ili sam ja nesto umislio

                      Comment


                      • Opet Benzema utrpao 2 komada. Vidi se da je uhvatio ritam. Samo da ga zaobidju povrede i bice strasan ove sezone.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Samo da ga povrede zaobidju i bit ce Zvijer. Puno od njega ocekuje Mou, a i ja

                          Evo i golovi sa utakmice

                          Last edited by danijelkr; 06-08-11, 13:28.

                          Comment


                          • Evo ramos nam se povrijedio na ovom mecu, povreda leđa, nadati se da je laksa povreda

                            Comment


                            • Ovo su bre pripreme
                              Cak se ni klincima ne pustaju golovi....
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Pojavila se informacija u nekoliko portugalskih i spanskih medija da Mourinho zeli Guarina,ali i Facao-a za kojeg je sve dogovoreno,plata,iznos transfera i ostali detalji sa kojima su zadovoljani Kulumbijac i Porto...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X