Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Početnih 11 protiv PSG: Navas, Danilo, Ramos, Varane, Marcelo, Kroos, Casemiro, Isco, Ronaldo, Vazquez, Jese.
    Klupa: Kiko Casilla, Nacho, Modrić, Kovačić, Cheryshev, Llorente, Mayoral.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Casemiro koji je po formi sigurno najjaci veznjak Brazila na svu srecu nije pozvan za repku...nazalost Marcelo i glupi Danilo jesu.Danilo ce opet da se povrijedi za reprezentaciju

      Kovacic se isto povrijedio

      Kovacic,nespremni Modric,Bale,Carvajal,James,Pepe i Benzema

      Jos samo jedna stvar,mala stvar

      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Keylora me sutra najviše i strah, nema sumnje da Celta neće stvoriti par odličnih šansi protiv Reala, al dati ovom frajeru gol će biti pravi izazov. Definitivno jedna od najsigurnijih karika u realovoj obrani ove sezone.

        Comment


        • Comment


          • Ramos isto tako osjeca bol u ramenu i vjerovatno propusta utakmicu sa Celtom

            Inace ovih dana cijeli Madrid samo hvali Casemira,fenomenalan igrac i Benitez je neki dan izjavio da ni pod razno nije bilo da ga prodaju sto se pokazalo kao odlican potez...kaze Rafa kad drzi govor svi ga slusaju pazljivo,ali Casemiro je nesto posebno pravi vojnik

            Odlicno pojacanje je Brazilac i u vrhunskoj je formi
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Nisam gledao Real uopste ove sezone pa me zanima nakon ovih hvalospeva prema Kazemiru - ko vama uopste igra u veznom redu ? Mislim ako igra Kazemiro ko cekica na klupi? Modric, Kros?
              sigpic

              Comment


              • Svi igraju stalno jer je cesto 433,a kad je 4231 rotacija je ili su povrede tako da je Casemiro stalno u pogonu pa je i Kovacic vise nego cesto na terenu...4 su veznjaka,a vrlo cesto su 3 mjesta na koja konkurisu tako da svi dobiju minute...

                Last edited by AK47; 23-10-15, 15:23.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Comment


                  • Je li do faks masine,je li do Man Uniteda,Pereza,masona,itd itd itd ali HVALA TI BOZE sto se nije desio onaj transfer ljetos...kunem se zivotom ovog Navasa pa ni za Neuera ne bi mijenjao covjek je pauk jednostavno nije normalan

                    Zavrsice se ova sezona onako kako se zavrsi,ali Rafa Benitez je genije ove igre,genije

                    Gledao sam mec u pauzi svojih pulena i bas se pogodilo u kaficu da to prenose

                    SocialRMadrid ‏@SocialRMadrid 3h3 hours ago

                    ’39 KEYLOR NAVAS! KEYLOR NAVAS! KEYLOR NAVAS! KEYLOR NAVAS! KEYLOR NAVAS! OUTSTANDING!!!!!!
                    SocialRMadrid ‏@SocialRMadrid 3h3 hours ago

                    THIS MAN IS JUST UNBEATABLE!
                    SocialRMadrid ‏@SocialRMadrid 3h3 hours ago

                    A goalkeeper like this wins you titles!
                    SocialRMadrid ‏@SocialRMadrid 3h3 hours ago

                    WHAT ARE WE LOOKING AT! I CAN’T BELIEVE MY EYES! KEYLOR NAVAS! YOU ARE A GOD! THIS IS UNBELIEVABLE!
                    SocialRMadrid ‏@SocialRMadrid 3h3 hours ago

                    You have to watch in order to believe this! This man is INSANE!
                    SocialRMadrid ‏@SocialRMadrid 2h2 hours ago

                    Nolito: "You have to congratulate Navas. He stopped 3-4 clear goals."
                    Last edited by AK47; 24-10-15, 18:46.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Jako dobra igra u prvom poluvremenu i do crvenog kartona. Onda kao da su stali umjesto da i dalje napadaju. Nolito je sjajan igrač, a svaka čast Navasu, samo da nastavi tako.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Balague kaze da su generalno mediji krivi za pljuvacinu o kojoj sam pricao neki dan.Dosta medija ne voli Pereza,voli Atletico ili Barcelonu tako da svi oni pisu protiv Rafe,a i ti sto su za Pereza nisu bas za Beniteza tako da imamo to sto imamo.Inace Balague je prijatelj sa Rafom tako da je ovaj to vjerovatno intimno i podijelio s njim...

                        Cestitam i ja i zelim sve najbolje porodice Bale i buducoj prinovi...sve najbolje i ako Bog da da mu ovo dijete prve korake napravi u gradu Manchesteru

                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • A koji mediji konkretno jer ja iskreno nisam primijetio da neko od ovih sto ja najcesce pratim pisu nesto lose o Benitezu, a pratim medije i iz Madrida i iz Barselone i niko nije pljuvao. Mozda su neki pisali kriticki uopste o igri Reala ali nije to pljuvanje.

                          Comment


                          • Originally posted by conviction View Post
                            A koji mediji konkretno jer ja iskreno nisam primijetio da neko od ovih sto ja najcesce pratim pisu nesto lose o Benitezu, a pratim medije i iz Madrida i iz Barselone i niko nije pljuvao. Mozda su neki pisali kriticki uopste o igri Reala ali nije to pljuvanje.
                            Posaljem ti sutra ja iscrpan izvjestaj

                            Balague: "Some are pro Atletico and some from another bunch that are pro Barcelona. Rafa doesn't seem to have many friends in the media."
                            Balague: "Benitez is receiving a lot of criticism from the Spanish press, some from a group of people that are anti Florentino Perez."
                            Last edited by AK47; 26-10-15, 23:14.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ma dobro, ne moras slati tekstove, ne trazim dokaze, ne radi se o tome da ja ne vjerujem. Vec cisto pitam jer stvarno nisam primijetio neko pljuvanje . Vise sam mislio na naziv tog lista ili sajta koji je o tome pisao

                              A ti sto su protiv Pereza, pa to je politika jbg. Nazvao bih je kao unutrasnja stvar, Perez bilo koga da je postavio za trenera bilo bi slicnih reakcija
                              Last edited by ognjen; 26-10-15, 23:27.

                              Comment


                              • Pa svi ovi izvori sto ih ja pratim svaki dan objave skoro svaku rijec u vezi Reala i svaki dan negativni komentari mi izlijecu i meni to ide na zivce

                                Neki dan se Rafa pred utakmicu zalio da ne moze da vjeruje sta mu sve novinari kace i sta izmisljaju...evo npr

                                http://english.astroawani.com/sports...tionship-77264
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X