Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vec peti gol Ronalda u LSu,planira covek da obori sopstveni rekord.

    James i Ramos mnogo znace,a cini mi se da utakmica sa Atletikom dolazi u pravom trenutku.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Ja ipak se boim da necemo vidjeti nista od ronaldo u gradskom derbiju, da colo ce odigrati dobru defanzivu na njega nadam se da gresim
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • I da će one njegove siledžije povrijediti par igrača.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • To mi ne pada na pamet ni malo Evo izgubili su od benfike sada znamo da na kalderon nas ne ocekuje paklena atmosfera a I puno startova
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment




          • Sjajne vesti za rafa i nas navijace... James se u potpunosti oporavio od povrede i danas se vratio na Valdebebas i trenirao so ostatkom ekipe I ramos se pojavio na treningu ali on ipak je trenirao sam i njegov intezitet treninga je bio majni i za njega jos se nezna dali ce biti u potpunosti spreman za derbi u subotu. Sada ostaje na rafa dali ce gurnuti james u prvu postavu od samog starta ili ce ipak cekati svoju sansu od klupe... ostaje da vidimo
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Madridisti vrijeme je da večeras napokon dobijemo Aletico. Zadnji put smo ih u ligi dobili prije 3 godine na Calderonu. Dobre vijesti da se vraćaju Ramos i Bale za ovu utakmicu. Vidjećemo oće li od prve.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Ne mogu da docekam iskreno bas sam nestrpljiv
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ne mogu da docekam iskreno bas sam nestrpljiv
                  Nestrpljiv da vidis Bale-a ?

                  Comment


                  • Pa sad bi bio ja djubre da ne priznam da igra dosta bolje kako je dosao Benitez,ali generalno ove utakmice nisu za njega jer je prostora premalo gdje se on slabo snalazi...eh mozda neki sut sa distance udje pa da ih otvori

                    Pojma nemam kako ce da zavrsi tekma,ali generalno mislim da Rafa nije naivan kao Carlo i da ove derbije proda lagano
                    Last edited by AK47; 04-10-15, 18:27.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Uzet ce ovo Benitez na suhu taktiku danas.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Pa sad bi bio ja djubre da ne priznam da igra dosta bolje kako je dosao Benitez,ali generalno ove utakmice nisu za njega jer je prostora premalo gdje se on slabo snalazi...eh mozda neki sut sa distance udje pa da ih otvori

                        Pojma nemam kako ce da zavrsi tekma,ali generalno mislim da Rafa nije naivan kao Carlo i da ove derbije proda lagano
                        Rafa barem ume da izvuce nesto dobro iz ovakvih tekmi

                        Comment


                        • Ma Rafa kuci kaze ne ide uopste vise iz trening kampa tako da ja ne sumnjam da ce on da odradi svoj dio posla,a i necu da mu zamjerim sta god bude...igraci su ti koji moraju njegovu viziju da ispostuju

                          Ono sto je sigurno je da nece biti samo igraci izadju na teren pa sta bude bude...previse je Carlo sve prepustao slucaju
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ne igra Bale,Casemiro prva postava
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Comment


                              • REAL
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X