Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Madridisti i ova reprezentativna pauza opet uzima danak.
    Bez Jamesa i Danila u narednih mesec dana.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Comment


      • Odlican Real Madrid danas ne bih izdvajao nikoga posebno stvarno svi dobro odigrali cak i Rafin posinak...ali potez kad Ramos na topovski udarac sa 20-ak metara postavlja lice je obiljezio utakmicu za mene.Zategnuo Rafa odbranu ludilo samo jos da ga ovi naprijed malo ispostuju odlicno stoji Real u vecem dijelu

        Za razliku od Carla koji je jahao neke igrace Rafa to rotira i za sada ide dobro i da je neko ekskluzivnije ime na klupi isli bi hvalospjevi ovako normalno nista,eto nije lose Rafa

        Danilo ruzno je reci ali pojacao Real trenutno svojom povredom jer je Carvajal zmaj i tako i igra
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Zagotivili se

          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • http://www.colombia.com/futbol/espec...ames-rodriguez

            Isko vidno iznerviran nakon pitanje novinara za Jamesovu povredu...

            Novinar: Sad je vasa sansa da budete starter, dali ste srecan zbog toga?

            Isko: Da budem starter, jer je povredjen moj saigrac? Nisam srecan, jer James je veliki igrac i mnogo bitan za nas...

            Comment


            • Isco je gospodin

              Bale mjesec dana,Ramos dvije sedmice,Danilo mjesec i po,James tri sedmice dok Varane izgleda nije ozbiljnije povrijedjen

              Valjalo bi da James i Ramos budu spremni za neugodni Patetico
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Najbolje bi bilo za Atletico da Bejl nije spreman a da James i Ramos jesu

                Nesto ovako

                Navas
                Carvajal Ramos Pepe Marcelo
                Kroos Modric
                James Isco Ronaldo
                Benz

                Comment


                • To se i prizeljkuje
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ide novi ugovor za miljenika SB-a Keylora Navasa

                    Bale izgleda ipak dvije sedmice povrijedjen,a Varane vec danas trenirao s ekipom
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • U Bilbao bez Bale, Jamesa, Ramosa i Danila.
                      Biće jako teško, ovo je prvi veliki test.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Kaze Keylor u suzama je proveo onu zadnju noc prelaznog roka,nevjerovatan gospodin i izgleda mi jos vise nafuran da brani ove sezone

                        Sto se tice tih povreda nije dobro medjutim Rafa izjavio da je to nesto cega se ne boji i da su svi igraci koje ima na raspolaganju u stanju da igraju bez problema
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Tesko vecerasnje gostovanje, evo ga koga Rafa racuna..

                          Comment


                          • Ipak ramos i james nisu spremni Ali sta je tuje mora momci da odigraju 100% i da ostave srcu ne terenu jer jos jedan kiks i bice voema tesko nadoknaditi 5 boda zaostatka ako znamo kakva je to liga i kakve sve protivnike ima.... Znamo da je cr u golgetersku formu ali na domaci teren dok na gostovajna nema ni jedan pogodak i znamo da sada svi ce traziti njega a i bilbao nije neka naivna ekipa i moze to lako zatvoriti. A i znamo kako su baskijci odigrali u dvomecu so katalonca

                            Nocas ce morati malo vise da se potrudi vezni red kako u ofanzivnom delu tako i u defanzivu jer mislim da danas odbrana reala je na velikom ispitu .... Ja nocas defanzivnu liniju vidim: cavrajal pepe varane marcelo, ma da ne bi me zacudio da vidim i arbeloa na terenu jer znamo kako zna rafa iznenaditi .... A znamo kako gotovo 75-80% od utakmice marcelo provodi na protivnicki deo terena morace danas vise da trci po liniju i da pokriva vise a isto i cavrajal.

                            U vecerasni susret osven defanzivnu liniju najvise se ocekuje i od isco modric cr i benzema da odigraju vise od ocekivano kako bi mogli mi madristi nadati se na pobjedu

                            Vezni red svakako bi bio kroos modric casemiro a u napadu isco benzema i cr.. Ili ja bi to ocekivao ovako:
                            4-3-3
                            Navas
                            cavrajal varane pepe marcelo
                            casemiro kroos modric
                            isco benzema cr

                            **Danas navas treba izdrzati jos samo 72min kako bi postao naj bolji cuvar mreze u spanskoj ligi t.e najvise minuta bez primljenog gola
                            Last edited by stewanoskipp; 23-09-15, 14:36.
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Kakav maler za Keylora. Samo 2 min do rekorda.
                              Al pobjeda je najvaznija.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Ma jebo rekorde kad covjek brani fenomenalno

                                Ide jedna pohvala na racun trenera.Real Madrid igra dobro defanzivu i ovaj Real Madrid se nakon primljenog gola i pada intenziteta u igri digao iste sekunde.To nije i ne moze biti slucajno...idemo dalje
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X