Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igrace Ronaldo spica, Bejl iza njega na ceneru. Sad je pitanje da li ce Benz i Ronaldo da se rotiraju ili ce nesto tu da se mandzija, ali Isko i James moraju da igraju, kao naravno ljubimac Akanov
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
      Pa nema gomilanja. Kova i Kazemiro su rezerve Modricu i Krosu, a Ilaramendi i Lukas idu. Akan kaze da ce mozda i Danilo dobijati sansu na tim pozicijama u vezi, jer kaze Akan da Danilo moze da bude odlican i u vezi.

      Comment


      • Originally posted by Princ View Post
        Pa nema gomilanja. Kova i Kazemiro su rezerve Modricu i Krosu, a Ilaramendi i Lukas idu. Akan kaze da ce mozda i Danilo dobijati sansu na tim pozicijama u vezi, jer kaze Akan da Danilo moze da bude odlican i u vezi.
        Ilarmendi i Lukas su još u ekipi tako da je to gomilanje , kad odu onda će biti druga priča .
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Vidim ja stucanje me uhvatilo cijeli dan...dosao kuci ovi me Topnici isprozivali najstrasnije

          Lucasu je izgleda Real nasao opciju za pozajmicu dok je Illarra dobio sut kartu sve su prilike.U Real bi jos samo trebao doci napadac za klupe i to je to...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Samo Isco Alaracon
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Povero je real sa kornera na centarsut modrica dobro reagovao nathco 1-0
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Razigrao se Real,nije lose ovo momentalno
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Razigrao se Real,nije lose ovo momentalno
                    25minuta igre ali jos nema neki silovit napad kao sto smo navikli i neku poseriozno sansu Mozda noge mu se jos teze i nemogu igrati onako kako mi ocekivamo
                    Last edited by stewanoskipp; 18-08-15, 22:04.
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • 1-0 nakon prvog djela ...

                      U ovom susretu moze se primetiti da ronaldo i jese u napadu se siroko postavljeni sto malo lose utice na igru u napadu ali u odbrambenu zonu funkcionise vise nego dobro rade sjajan presing i formaciju se transformise u 4-4-2 i lako oduzme loptu Kada u igru je jese vidi se da cr je glavnu metu u napadu i sve lopte ide ka njega kao sto je upravo sada i covjek se posteno iznasutirao u ovom prvom djelu (vise od 7suteva ) Vidi se da ronaldo je zeljan igre i trebamu vreme mozda je trebalo igrati i protiv bayern ili spurs ali sta je tuje

                      Jedno za sada me zabrijnava.... Nema one dobre prodore marcela koji zna imati i onu dobru ofanzivnu saradnju so cr po tom levu boku i nivne duple pasove so koje znati lako prevarati protivnika i stvoriti sansu za gol

                      Za danilo i te kako je potrebno vremena da vrati formu i da prikazi sta zna jer do sada u ofanzivnom djelu nije prikazao gotovo nista imao je jednu dobru ofanzivu ali zavrsni pas je dao pre snazno i upropastio sansu... Dok u odbrani turci sve sanse koje su stvorile upravo su bile sa desne strane kod danila

                      I za kraj u ovom sistemu bas me zanima sta treba da radi bale i koju poziciju treba igrati ?! Covjek se posteno natrcao do sada po sve strane terena ali lopta nikako da dodje do njega i da da neki zavrsni pas ili pak da prodje neko i da napravi dobar prodor
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Protiv Bayern i Spurs je bio povrijedjen CR
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Protiv Bayern i Spurs je bio povrijedjen CR
                          Haha kao sto je de gea sada u junajtedu Celi deo pripreme propustio pod izgovor da je povrijedjen
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Ne kontam uopste...De Gea niti je propustio pripreme niti taj primjer ima apsolutno ikakve slicnosti sa Ronaldom
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by Princ View Post
                              Pa nema gomilanja. Kova i Kazemiro su rezerve Modricu i Krosu, a Ilaramendi i Lukas idu. Akan kaze da ce mozda i Danilo dobijati sansu na tim pozicijama u vezi, jer kaze Akan da Danilo moze da bude odlican i u vezi.
                              Meni jedino mi je zao za ovakve mlade nade koje imaju veliki potencijal a trcu po slavu da igraju za veliki klub i zatvaraju karijere pred vreme Nadam se da gresim ovaj put... Treba igrati u nekom drugom ekipu gdje ce imati zagarantiranu minutazu i da se razvije i da postane vodza ekipe kao sto sada je njegov sonarodnjak modric pa onda da predje na velike planove i izazove...
                              Last edited by stewanoskipp; 18-08-15, 22:49.
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • I opet gol je pao od tog djela gdje deluje danilo i nije blokirao udarac snajdera
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X