Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Kakva sezona kosarkaske sekcije Real Madrida,poker

    Najbolju i najatraktivniju kosarku u Evropi su igrali i sve osvojili potpuno nevjerovatno...svaka cast momcima sve kontra ovih budala u fudbalu

    Llull,Reyes,Rudisa veliki,Chacho master kosarke i ostala ekipa je izdominirala sezonu osvojivsi sve sto se osvojiti moze
    Laso objasnio ove sezone!

    Akane dominiras!

    Comment


    • Potpuno mi je nevjerovatno da mjesec i po dana prelaznog roka se niko,ali bas niko cak ni u tracevima ne spominje u vezi sa Realom.Dobro Danilo je dosao,ali to se zna jos tamo od aprila,maja kad li vec.Barcelona koja je sve osvojila sa jako dobrom ekipom je samo jos jaca jer je svoj kadar unaprijedila za dva odlicna igraca koji ce vjerovatno uskociti u prvih 11 i samim tim jos vise pojacati vec odlicnu ekipu.Ne mogu da vjerujem da Perez ne odgovara nikakvim potezom na sve ovo,nikako to da shvatim.Benzema skace po bijelom svijetu sprda se,Ramos histeriscno zeli da ide,Iker hoce da ide,De Gea ne moze preci,nema pojacanja,nema dobrog veznjaka da se za njim traga,alternative u spicu napada,Isco nezadovoljan...i na sve ovo,odnosno na jako losu sezonu otjeran je trener,a doveden vjerovatno najcudniji,najkontraverzniji moguci trener za ovakav Real,omrazeni Rafael Benitez(meni je bas drago sto je dosao nego uopsteno govorim)

      Ili ce se desiti totalni krah ili ce se sve okrenuti na bolje u neka doba jer ovdje sredine nece biti.Cini mi se da ce ulazak u sezonu biti jako tezak i cak da se nista drasticno ne promijeni ogroman zadatak je pred Benitezom...jedno je sigurno on ce da se ubije od posla i na cuvenom Valdebebasu ce provoditi nekad i po 20 sati
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Spominjao se Vidal.

        Comment


        • Ma nije u ovim krugovima sto prate Real to Cileanci bubali dosadno im...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • De Gea gotov, Vidal nece doci i Ramos ostaje. Dovoljno za sada
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ovaj trenutni sastav Reala je vec odlican i moze napraviti velike stvari u narednoj sezoni. Eventualno jednog DM-a dovesti, i jednu "devetku" koja bi bila zamjena za Benzemu, mada tu je vec i Hese. Inace Hese bas ozbiljno radi na fizickoj spremi, vidio sam neke slike.

              Od skoro pratim ovog lika, ne djeluje da pise bezveze stvari, uglavnom prenosi informacije pojedinih sajtova.

              Comment


              • Marcelo do 2021. dok ce Carvajal do 2020. da produzi...Navas povrijedjen 3 sedmice

                Ma tu su Illarra,Casemiro i ovaj Silva tako da ja ne bi dovodio tog klasicnog DM-a nego nekog svestranijeg igraca u vezi kao alternativa Kroosu(koji je odigrao 100 utakmica prosle sezone) i Modricu koji je krhak...napadac alarmantan,a Jese radi nije cak navodno ni odmor uzeo.On zasluzuje da igra,ali jbg Bale je tu i politika kluba

                Piskara se i da Benitez ne zeli nikoga,a vec je doveo ovog Vasqueza za 1 milion eura ga vratio

                Vidjecemo i na koju ce se Rafa formaciju odluciti mada mi mirise na povratak na 4231
                Last edited by AK47; 07-07-15, 12:21.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Real Madrid rejected an offer of €140M for Gareth Bale from Manchester United. [COPE]
                  Lupa ova Cadena bas svasta,ali ovo ako je istina tu vise niko nije normalan
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ako su zaista ponudili 140 onda se ne zna ko je ludji. Da li ovi sto nude ili ovi sto su odbili.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment




                    • Šmeker na dedu
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Sve me neka jeza hvata jer ne mogu da vjerujem da ce otici San Iker i to jos danas...mora se poseban oprostaj ovdje pripremiti

                        Marca say Porto and Real Madrid have closed a deal for Iker Casillas and he'll have a goodbye ceremony on Friday. There will be tears
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ma nece valjda u bednu Portugalsku ligu Koliko samo tamo nedodjija ima, kad bude video gde je otisao

                          Comment


                          • Na stranu to za Ikera, sa cime se ne slazem s vama, ne znam je l' Seaman stvarno bio nekada smatran za vrhunskog golmana? Od kada ja znam za sebe, uvek je bio predmet sprdnje, nesto kao Barthez. Ne znam, mozda je situacija bila drugacija u daljoj proslosti.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula
                              Lobuje ga Robin Van Persi doktor glavom sa 16 metara.

                              Evo sram mene da uporetim Ikera sa Nojerom, Kanom, Peterom Čehom, Van der Sarom npr. da ne nabrojim nijednog Italijana da ne budem da guram klasičnu priču.
                              Nisi ti ocigledno gledao fudbal do unazad par godina

                              Tom Cechu je Iker idol izjavio covjek...inace sve ove postove cu vam obrisati ovo je fan tema,a ja ne dam po najvecoj legendi da se sere


                              Iker bio kiks golman uvijek,e majko moja sta vi gledate odnosno sta ste gledali jebem ti portale

                              https://en.wikipedia.org/wiki/IFFHS_...est_Goalkeeper

                              5 zaredom,nikad vise niko u istoriji
                              Last edited by AK47; 09-07-15, 00:17.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Od Ikera je jedino Buffon bolji mada su ljudi dugo smatralo da su bara bara ovi ostali moraju jos pure pojest da dodju na taj nivo.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X