Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Akane ovo Xabi produzio ugovor ?

      Comment


      • Klub cini sve da ga nagovori tako tvrdi Marca mada ja njima nista ne vjerujem iskreno,ali ovaj put cini se da stvarno nije do Florentina nego on zeli da ode...

        Najkonstantniji igrac Reala,a ja sam ih ispratio dosta od kada pratim fudbal
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Mozda mu sredina ne prija kao ranije. Ili jednostavno pred sami kraj karijere je zeljan nekog novog izazova, nesto slicno kao Pirlo. Samo sto Xabi uopste nije potcenjen od strane svog kluba kao sto je to bio Pirlo, vec suprotno svi ga hvale i zele njegov ostanak.

          Ti govoris da je Illara njegov zamenik, dokle je ovaj klinja sa napretkom. Je li mu barem blizu ?

          Mada iako se Illara ne pokaze, Gundogan ili neko slican njegovih kvaliteta ce doci kao zamena.

          Comment


          • Dean martin ‏@gerrardnum8 6m
            Alonso’s agent Inaki Ibanez is said to have negotiated a new 2 year contract with Madrid,which he is expected to sign in the next few weeks.
            ....
            sigpic

            Comment


            • Njegov ostanak bi bio veliko pojacanje za Real. Lider sredine, borac, znalac. Ne mogu dovesti boljeg igraca tog tipa.

              Comment


              • Originally posted by Bogi View Post
                Njegov ostanak bi bio veliko pojacanje za Real. Lider sredine, borac, znalac. Ne mogu dovesti boljeg igraca tog tipa.
                Ne da ne mogu boljeg nego ne mogu ni malo losijeg

                Ove sezone ko je gledao Real bez njega vidio je da to djeluje nepodnosljivo,nemoguce je igrati bez njega to je i Carlo rekao.Illarra legitimni nasljednik i skoro identican profil igraca,ali mora jos malo da nadodje jednostavno,nije jos doslo vrijeme za to...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Cabi sa svojom fudbalskom inteligencijom moze da igra u Realu jos tri sezone, siguran sam. Iljaru za to vreme polako uvoditi u prvi tim, postarati se da mu Alonso daje instrukcije na treninzima.

                  Majstor fudbala, mnogo je nedostajao Spaniji na Kupu Konfederacija. On i Buskets zakljucavaju sredinu i bacaju kljuc u Atlantik narednog leta, mora biti tako.

                  Comment


                  • To sam i ja rekao na kupu konfederacija,ne moze bez Alonsa
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • To je rekao i Del Boske, da su bez Cabija morali da promene standardni koncept u nesto ofanzivniji i da jednostavno nije islo. Bice jaci vezni red Furije za 30% na SP, samo da se ni on ni bilo ko drugi ne povredi.

                      Comment


                      • BeIN Sport are reporting that Xabi Alonso and his agent have finally agreed to enter into contract extension negotiations with Real Madrid.
                        Kako kazu ovi izgleda da su se dogovorile i Xabi ostaje

                        Comment


                        • Izgleda da ostaje stvarno,bas se uveliko pise da je odlucio da potpise na 2 godine i lijepo je znati da najvazniji igraci nece ici kad su najpotrebniji...nema niko drugi slican lijepo slika kaze

                          Moram da kazem da je danas i veliki kosarkaski derbi i ja se nadam pobjedi jer Real igra najljepsu kosarku u Evropi...

                          Last edited by AK47; 29-12-13, 10:48.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Jel može neko da mi objasni ovu situaciju sa Kasiljasom, moj mozak ne može da provali?

                            Comment


                            • Real Madrid Info ‏@RmadridInfo 24m
                              Xabi Alonso's renewal until 2016 is official & confirmed by very reliable sources.
                              Da se stavi tacka na ovu pricu, ako je uopste bilo neke.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Kad Akan vidi ovu vijest.

                                Comment

                                Working...
                                X