Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Real Madrid C.F. ‏@OfficialRMadrid 1m
    Real Madrid XI: Iker Casillas, Carvajal, Ramos, Pepe, Arbeloa, Khedira, Modric, Di Maria, Isco, Cristiano Ronaldo, Benzema
    Ne igra Bale,a na lijevom beku Arbeloa sto bi nadam se trebalo da znaci da nece biti propusta u odbrani...

    IKER
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Illarra i Bejlara klupa...nema veze, ulaze u drugom...Angelito ima da pokida.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Za Illarru sam znao da ce na klupu jer nije spreman,treba vremena da se skroz vrati zvijer...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ma ni on ni Bejlara nece biti 100% jos par tekmi, al' ocekujem ih za vikend u prvoj postavi.

          Sada treba ipak sa najspremnijima igrati, da se pobedi na startu LS.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ovo tekmu su odigrali doktorski, baš onoliko koliko je potrebno za jednu sigurnu pobjedu.

            Turci baš divlja ekipa, mislio sam da su popravili jedan od bitnijih segmenata za njihovu igru a to je disciplina ali oni ove sezone još gori.

            Modriću jel te stid, zaista ne znam kako si dogurao do 70 minute sa onakvom igrom. Svaku jebenu kontru si zasro, pas u prostor misaona imenica pa jesil ti normalan...........

            Španija napokon dobija desnog beka i to onakvog kako Bog zapovjeda, momak kida u oba pravca a tek ulazi u ozbiljne fudbalske godine.

            Comment


            • Odlican Carvajal nema sta,ali kako se za ovo vrijeme provedeno na terenu vidjelo kakav je igrac Illarra,velemajstor i nadam se da sigurno pocinje u Primeri,jedini koji moze zamijeniti doktora dok se ne vrati...

              Vecina odigrali dobro,odlican Real milina stvarno bila za gledanje
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Gledao sam Modrica protiv Villereala i uopste mi se nije svidelo ono sto je pruzio. Ko zna kakav je bio veceras, al kad se vrati Xabi nema njemu mesta u prvih XI

                Comment


                • Illarra za ovih par minuta vise uradio nego Pacov za 70. Odlican Real, jos dosta prvotimaca nije bilo, a i Bale na 65-70%...strasno ce biti kada bude 100%...Bas opasna ekipa...Carvajal igracina..odavno ovako dobar desni bek nije bio u Realu.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Ocajno igraju prvenstvo, ocajna forma pogotovo Drogbe. Mora se to dobiti sa dva razlike barem. Mozda bi bolje bilo da Di Maria pocne sutra, a da Bejlara odmori za vikend.
                    Wada brate objasnio si.

                    Comment


                    • Meni je kao i vecini vas ogromna zelja da se probudi iz zimskog sna Benzema,da vidimo ono talentovano cudo od fudbalera koga se svi boje....spava covjek godinu dana
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Benzema "sredio glavu" i odmah drugi igrač

                        Lakše mu je sad kad zna da mu je startna pozicija zagarantovanam, još samo kad bi mu Ronaldo malo više vjerovao i sve bi bilo idealno.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Meni je kao i vecini vas ogromna zelja da se probudi iz zimskog sna Benzema,da vidimo ono talentovano cudo od fudbalera koga se svi boje....spava covjek godinu dana
                          Meni je zelja a ne tebi

                          Mada mislim da ga previse guse. Ne ide se preko njega, a dosta sebicnjaka. Otvara drugima prostor. U ovakvim formacijama napadac dosta radi za ekipu i ponekad bude zrtve iste sa losom statistikom

                          Comment


                          • http://realmadridbih.com/prvi-tim/li...a-van-trenera/
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Comment


                              • Ronaldo četvrti strelac LŠ svih vremena!

                                Kristijano Ronaldo je postao četvrti najbolji strelac Lige šampiona u istoriji ovog takmičenja. Portugalski fudbaler je postigao 53 pogotka.
                                Na meču protiv Galatasarajaon je postigao svoj drugi het-trik u Ligi šampiona, 23 u karijeri. Ronaldo je izbio i na prvo mesto strelaca kada se gledaju golovi u gostima. Sada ih ima na svom kontu 27, jedan više od Lea Mesija.

                                Inače, prvi strelac takmičenja je legendarni Raul. Španac je pogađao 71 put u eliti, drugo mesto pripada Leu Mesiju sa 59 pogodaka, dok je treći Rud van Nistelroj sa 56 golova.

                                Dodajmo još da je Ronaldo na 204 meča za Real pogodio 206 puta, što je podatak za divljenje. http://www.sportklub.info/ronaldo-ce...s-svih-vremena
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X