Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    Jbg zna se ko je najbolji Al' idioti(izvinte na epitetu) oterase levonogog Zidane, zarad jednog robota. Koji nedaj Boze ako se povredi i malo mu se motorika sjebe ima da postane average player
    Ma i sad kad malo bolje razmislis brzi igrac sa odlicnim udarcem,smor...Ozil interesantniji kad nece da igra od klemponija

    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Bale je mlad i zdrav, dok je tako pre svega zdrav jer morace da ostari pre ili kasnije moci ce da dominira kao u Tottenhamu.

      Ali da Ozilu kazu da mora da se bori za mesto u timu zbog jbnog Isca, boli me qrac koliki je talenat, jednostavno ne ide. Nece covek da suti ko Di Maria i greje klupu. I Ozil je mlad i perspektivan a vec je pokazao klasu. Ako u takvog igraca ne verujes onda jbg, nek ti igra Isco, mlada nada. Nemam nista protiv njega, ali smatram da je Ozil bolji i to mnogo.

      Comment


      • Ali i spor jbg + nula u defanzivi.
        sigpic

        Comment


        • Isco isto nije neki defanzivac, a Ozil je klasa bez obzira sto nema neku brzinu. A realno na njegovoj poziciji i ne traba mu nesto spec.

          Krila moraju da su iole dobri jer kad se zatvaraju krilni napadi tu i krilo mora pomagati beku, CM i DMF normalno moraju isto znati u odbrani igrati. Ali on vala nije morao, kad kod Mourinha je mogao da isprati sve takticke zamisli i da bude prva violina na terenu kad je u pitanju kreativnost, onda je mogao kod svakog.

          Comment


          • Ma nije ali ce svakako vise trcati od Ozila i znacice vise ekipi. Oce da potegne, ovaj je umjetnik, a uzele se za njega velike pare. Nemoj pogresno da me shvatis, Ozil mi je jedan od omiljenih igraca u ovom trenutku ali mislim da ce Isko masu vise donijeti Realu od njega.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Isco isto nije neki defanzivac, a Ozil je klasa bez obzira sto nema neku brzinu. A realno na njegovoj poziciji i ne traba mu nesto spec.

              Krila moraju da su iole dobri jer kad se zatvaraju krilni napadi tu i krilo mora pomagati beku, CM i DMF normalno moraju isto znati u odbrani igrati. Ali on vala nije morao, kad kod Mourinha je mogao da isprati sve takticke zamisli i da bude prva violina na terenu kad je u pitanju kreativnost, onda je mogao kod svakog.
              Ne treba grijesiti dusu Isco je fantastican igrac,bas sve decko ima sto treba Realu...

              Ja volim Ozila najvise ti to znas nemoj da me pogresno razumijes,ali trebao je ostati i boriti se ako je vec tako,Isco jbg u tri kola tri gola,molim lijepo.Ozil je najbolje je igrao kada mu je bilo ugrozeno mjesto u timu jer mu je Mou zaprijetio da ce igrati Kaka,znas kako je tada igrao,ubio ih sve u pojam.Trebao je ostati i boriti se,odabrao je laksi put jbg...

              Klempo je doveden jer se Florentinu moze i ja ne sumnjam da ce on biti dobar,marljiv je izuzetno samo posto je placen 100 miliona sada se ocekuje da bude bolji od Ronalda i da daje po 50-60 golova,moze li on to?
              Last edited by AK47; 13-09-13, 15:54.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post

                Klempo je doveden jer se Florentinu moze i ja ne sumnjam da ce on biti dobar,marljiv je izuzetno samo posto je placen 100 miliona sada se ocekuje da bude bolji od Ronalda i da daje po 50-60 golova,moze li on to?
                Moci ce, kad se CR penzionise, tj kada ode iz Reala...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Nadam se da ce sjutra igrati, Bejl ce dati ove sezone 15 golova sa 20+ metara, cisto da se nabije kompleks Ronaldu
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Moci ce, kad se CR penzionise, tj kada ode iz Reala...
                    Kad mu moj ruzni brat za koju sedmicu otme mjesto u prvih 11,jedva cekam

                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ma Bale ce biti klasa, jednostavno je premoacan fizicki a i sutinu je doveo skoro pa do savrsenstva. I sto kazes decko marljiv i disciplinovan.

                      A znam i sam da gresim dusu za Iscom, bice i on veoma dobar. Al jbg previse gotivim igrace kao sto je Ozil. Podseca me na mojeg najomiljenijeg igraca, Del Piera, igra mu se sastoji od suve tehnike, bez nekakve spektak. motorike. Sto ameri rekli old breed

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Kad mu moj ruzni brat za koju sedmicu otme mjesto u prvih 11,jedva cekam

                        Imace Di Maria svoju sansu, slazem se, ali protiv nizeligasa u kupovima...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Imace Di Maria svoju sansu, slazem se, ali protiv nizeligasa u kupovima...
                          Sjetit cete se vi mene za Di Mariu vidjet ces,isto kao i kad Liverpool grohne povratkom one ljudske spodobe
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Sjetit cete se vi mene za Di Mariu vidjet ces,isto kao i kad Liverpool grohne povratkom one ljudske spodobe
                            Vala ako krene da gusi Sturridge, onda bolje i da se ne vraca. Prodat ga za masne pare i dovesti adekvatna pojacanja. Al samo ne tipa Downig i Carrol... mogli bi opet uzeti Torresa

                            Comment


                            • Debituje sutra Bejlara, potvrdio Carlo, samo je pitanje da li ce igrati od pocetka ili ce menjati Angelita u drugom poluvremenu.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ovo drugo vjerovatno
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X