Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti ga se mozda neces secati, ali ima nas koji hocemo.

    Takav genije se ne zaboravlja

    Comment


    • Hvala vam ljudi, nadam se da ce Bejlara da prekuca ove godine za vas
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Jbg za to je kriv Carlo koji je izabrao Angela prije Ozila isto kao što je izabrao Lopeza ispred Casillasa i tu nema priče.

        100x mi je teže pao transfer pipite pa tog majstora još nisam prežalio
        Last edited by edohz; 02-09-13, 22:43.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Ti ga se mozda neces secati, ali ima nas koji hocemo.

          Takav genije se ne zaboravlja
          Nema vise onakvih nazalost,skoro pa izumrli a ako cemo cjepidlaciti onda nema niko njemu slican...ni brzine,ni jacine,nista samo umjetnost na inteligenciju

          Nikad mi nekoga ovako nije bilo zao sto je otisao,bas sam se sjebao
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Prodajom Ozila je prodata i titula. No Mesut - no football.
            sigpic

            Comment


            • Real Madrid news ‏@realmadridnews 6m
              BREAKING NEWS :
              ISCO will get #10 Jersey

              ISCOOOOOO10
              Znao sam...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Do 14.9 (jebena pauza) i prvog narednog meča u timu bi trebali biti Asier i Varane plus Bale ma ljepota

                Sjediti i čekati nema nam druge

                Comment


                • Znate šta ,neko je moro' otići.
                  Ako su istiniti navodi da je poslije utakmice sa Granadom Ozil imao svađu s Carlom onda je on sam sebe izbacio a ja sam već jednom spomeno' da je krajnje neprofesionalno od njega bilo kako se ponio kad je izlazio na toj utakmici.

                  Međutim meni nije jasno ko će zamjeniti Iska kada ovom ne bude išlo ili bude povređen. Jest da mi imamo dosta tih veznjaka al po meni su svi oni više defanzivno orijentisani.

                  U svakom slučaju Arsenal je dobio majstora a mi opet možemo biti malo i sretniji nego prije jer bar ovog igrača nismo dali džaba.
                  sigpic
                  "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

                  Comment


                  • Sergio Ramos ‏@SergioRamos 1m
                    An enormous pleasure having played by your side, may luck be with you "Bro" @MesutOzil1088
                    i Sergio Ramos poželio sreću Ozilu

                    morao je neko da izvisi dolaskom Bale-a u MAdrid, ja sam očekivao da će Di Maria biti taj ali eto Anćeloti misli drugačije

                    edit:
                    Mesut Özil ‏@MesutOzil1088 3m
                    I will miss u bro..
                    I wish u all the best.
                    Last edited by ognjen; 03-09-13, 11:34.

                    Comment


                    • Ne mogu verovati da je Real prodao Ozil-a.

                      Malo para, pogresan igrac prodat, nemam reci. Drago mi je sto se okoncalo to sa Bejlarom, ali nisu trebali pustati Ozil-a, steta, steta...
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Ne mogu verovati da je Real prodao Ozil-a.

                        Malo para, pogresan igrac prodat, nemam reci. Drago mi je sto se okoncalo to sa Bejlarom, ali nisu trebali pustati Ozil-a, steta, steta...
                        Pa sta si mislio, gde svi da igraju ??? Znao sam ja da ce neko tu da leti, mada nisam tipovao na Ozila, ali on mi je bio najsumnjiviji, s obzirom da je Isco tek dosao, kao i Bale, a Ronaldo sigurno nece biti prodat. Sada Isco moze da bude AMC, Bale desno, ovaj CR levo, i u napadu Benz ili ne znam ko vec. Ono sa formacijom da bude Ronaldo u napadu, mislim da od toga nije bilo nista odmah u startu...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Pa sta si mislio, gde svi da igraju ??? Znao sam ja da ce neko tu da leti, mada nisam tipovao na Ozila, ali on mi je bio najsumnjiviji, s obzirom da je Isco tek dosao, kao i Bale, a Ronaldo sigurno nece biti prodat. Sada Isco moze da bude AMC, Bale desno, ovaj CR levo, i u napadu Benz ili ne znam ko vec. Ono sa formacijom da bude Ronaldo u napadu, mislim da od toga nije bilo nista odmah u startu...
                          Prodas Di Mariu...

                          Ma Mesut macka, mnogo mi je krivo sto su ga prodali, a sa druge strane mi drago zbog Arsenala. Isco nova desetka Reala, sta da se radi.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Prodas Di Mariu...

                            Ma Mesut macka, mnogo mi je krivo sto su ga prodali, a sa druge strane mi drago zbog Arsenala. Isco nova desetka Reala, sta da se radi.
                            Ma Di Maria kako god okrenes klupa mu ne gine, njegovom prodajom se nista ne bi promenilo, morao je da leti "prvotimac", igrac iz prvih 11, on to trenutno nije...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ma znam, zezam se.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment

                              Working...
                              X